RuyaTabirleri.com

Rüyada Kına Elbisesi Görmek

Rüyada kına elbisesi görmek, gören kişinin bir muradına çok kısa bir sürede ereceğine ve özellikle bekar kişiler için ani bir aşkın, evliliğe gidecek güzel bir ilişkinin kapıda olduğuna yorumlanır. Genellikle hayırlara vesiledir ve her gören için bol nasip, bol kısmet anlamına gelir. Bekar bayanlar için evlilik veya nişan demekken bekar erkekler için görücüye gitmek demektir. Kına elbisesi gören kişi evli ise yakın akrabalarının bir davetine veya kutlamasına katılır. Yaşlı birinin kına elbisesi görmesi torunlarını görecek kadar uzun ve sağlıklı bir hayata sahip olacağına, maddi ve manevi olarak hiçbir eksiğini olmayacağına alamettir. Bir başka anlamı da iş değiştirmek ya da sevilen bir meslekte uzman olmak, çalışma fırsatı yakalamaktır.

Rüyada Kına Elbisesi Giymek

Bekarlar için kısmete ve evliliğe yorulurken aynı zamanda hayali kurulan, çok istenen bir durumun gerçek olacağına, adak varsa kabul olacağı için sevinç gözyaşı döküleceğine işarettir. Evlenecek kişilerin bu süreçte hiçbir sorunla karşılaşmayacaklarına ve eşleri ile mutluluklarının çok uzun yıllar ilk günkü gibi süreceğine alamettir. Evliler için çocuk sahibi olmaya, gebeliğe, iş konusundaki beklentilerin ani şekilde gerçekleşmesine veya iş bulmaya, çalışanların terfi alarak maddi durumlarını daha da iyi seviyeye getirmenin rahatlığını yaşayacaklarına ifadedir.

Rüyada Kına Gecesine Gitmek

Kına gecesine gitmek başkaları için sürekli fedakarlık yapan, elindekini herkesle paylaşan kişilerin hiç dara düşmeden geçirecekleri güzel bir yıl demektir. Diğer yandan akrabalardan gelen iyi haberlere ve duygusal bir ilişkinin başlangıcına delalet eder. Sıkıntıların bitip, eğlenceli günler yaşanacağını bildiren rüya, güzel bir yuva kurma isteği olanların yakın zamanda kalplerini çalacak biriyle tanışacaklarına da yorumlanır.

Rüyada Kına Elbisesi Görmenin Psikolojik Yorumu

Kına elbisesi geçmiş güzel günlere duyulan özlem kadar geleceğe dair umutların da ifadesidir. Özellikle duygusal açıdan kişinin hayalindeki gibi bir ilişki yaşamak adına çaba gösterdiğini veya geçmişe özlem duyduğunu bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!