RuyaTabirleri.com

Rüyada Kına Gecesi Görmek

Rüyada kına gecesi görmek, rüya sahibi için kendine, evine ve çevresine karşı çok özenli olduğuna delalet eder. Kına gecesi rüya sahibi için gösteriş anlamına gelir. Kişi herkesten güzel, bakımlı ve temiz olmayı kendine ilke edinmiş, hastalık derecesinde titiz kişi olarak tabir edilir. Rüya sahibi o kadar düzgün ve iyi giyinir ki adeta iki dirhem bir çekirdek gezer. Evi ve eşyaları jilet gibi düzgün, çarşafları ütülü, halıları bembeyazdır. Evi azıcık tozlanmışsa, kapı çalınacak da birisi evini öyle görecek diye aklı çıkar.

Rüyada Kına Gecesi Yapıldığı Görmek

Rüya sahibinin güzellik ve temizlik takıntısı olduğuna delalet eder. Rüyada kına gecesi yapıldığını gören kişi, günde sayısız kere el yıkayan ve sayısız kere aynaya bakan kişi olarak tasvir edilir. Bu kişi her şeye karşı kaygılı yaklaşır. On yıl sonrasını düşünüp, ne olacağı konusunda kendi kendini yer bitirir. Ama onun için esas olan illa da görünüşüdür.

Rüyada Kına Gecesine Gitmek

Rüya sahibinin alacağı süslü ve değerli takılara delalet eder. Rüya sahibi neredeyse bir kuyumcu dükkânı açacağı kadar zengin olan takılarına yenilerini ekleyecek demektir.

Rüyada Kına Yakmak

Rüya sahibinin ailesinden yana hayır göreceğine, onlar tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına ve ihtimam gösterileceğine işaret eder.

Rüyada Kına Görmek

Rüyada kına görmek, kazancın artması ve rüya sahibinin işlerinde kara geçmesine tabir edilir.

Rüyada Düğün Görmek

Rüya sahibinin mutlu olacağı gelişmeler yaşaması, gelirinin çoğalması, evlat sahibi olması, sağlıklı ve huzurlu olması anlamına gelir.

Rüyada Evlenmek

Hak tarafından gelecek olan faydaya ve hayra delalet eder. Rüya sahibi için dileğinin gerçekleşmesi ya da bir duasının kabul olması şeklinde ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kına Gecesi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. hanife (11 Ocak 2014 saat: 19:36)

    rüyamda kızımın kına gecesi oldugunu goruyorum. elbise almaya gıtmısız teyzesıyle beyaz bır elbıse beyenıyor mor esarp ama kızım normalde bası acık ruyamda basortu takmak ıstedıgını ve basortunun mor oldugunu goruyorum bende dıyorum kı kınada kapalı olucaksın dugunde acıcaksın barı dugundede kapa yada kınada kapama teyzesı hayır olmaz taksın dıyor. sonra ben ıcımden takmassa ben takarım basortuyu cok beyenmısım zaten dıyorum sonra kına yerıne gıdıyoruz yem yesıl 2 ova bırı yukarıda bırı daha asagıda yukarı tarafta bembeyaz gıymıs erkekler halay cekıyor asagıda ben bulunuyorum bakıyorum gezınıyorum tanıdıklar akrabalar falan var bende yukarı cıkıyım ne guzel oynuyorlar dıyorum ve kızım bana bır canta verıyor ıcı fındık ve ceyrek dolu gezınıyorum sureklı etrafta sonra uyanıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,