RuyaTabirleri.com

Rüyada Kına Görmek

Rüyada kına görmek kişinin hayatındaki olumlu ve güzel gelişmelere işaret eder. Rüyada kına görmek hürmet ve saygınlık, takdir toplamak ve sevilmek demektir. Rüyada kına yakmak değerli eşyalara, lükse ve estetiğe olan düşkünlüğe delalet eder. Bir kadın eğer rüyada kına yatığını görüyorsa, esenliğe, mutluluğa ve maddi değeri çok olmayan ama güzel ve şık eşyalara ya da kıyafetlere delalettir. Kadının rüyada eline yaktığı kınanın istediği gibi olması aile hayatındaki huzurun ve sevginin göstergesidir. Kınanın bozuk olması ise aile içinde tatsızlık ya da huzursuzluk anlamına gelir. Rüyada saçlarındaki beyazı kapatmak için bir kimsenin kına yakması sağlığına kavuşmaya, işinde terfi etmeye ve sıkıntılı günlerin geride kalacağına işaret eder. Rüyada bir erkeğin saçlarına kına yakması varlık ve nüfus anlamına gelir. Rüyada sakala kına yakmak ise dine olan bağlılığa işarettir.

Rüyada Kına Yakmak

Rüyasında kına yaktığını gören kişi kendisi için çok mutluluk verecek gelişmeler yaşayacak demektir.

Rüyada Parmaklara Kına Yakmak

Rüyada parmakların kınalı olması mevsim değişikliğine, ağaçların çiçek açıp meyve vermesine işaret eder.

Rüyada Ayaklara Kına Yakmak

Rüyada ayaklara kına yakmak, kişinin bütçesinin düşük olmasına rağmen bir mala ya da birikime sahip olacağı anlamına gelir.

Rüyada Avucuna Kına Yakmak

Rüyada avucun içine yakılan kına çok hayırlı ve güzel işlere delalettir. Rüyasında avucunun içine kına yakan kişi sıkıntılı, zor ve karanlık günlerini geride bırakarak aydınlık günler görecek, hatta mal ve para sahibi de olacak demektir.

Rüyada Erkeğin Eline Kına Yakması

Rüyada bir erkek eline kına yaktığını görürse eğer bu kişi hem yaptığı işle hem de yaptığı hayırlarla güzel olarak anılan, çok sevilen ve çok hürmet edilen kişi olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!