RuyaTabirleri.com

Rüyada Kınalı El Görmek

Rüyada kınalı el görmek hayırla ve iyilikle karşılaşmaya, her işte kolaylık görmeye, edilen duaların kabulüne yorumlanır. Kişi için en hayırlı ve güzel rüyalardan biridir. Kına sünnet anlamına da geldiği için, kişinin dini konularda ibadetlerine gösterdiği özenin altını çizerken, Peygamber efendimizin davranışlarının da örnek alındığını alamet eder. Kadınlar için sevinç gözyaşı dökecekleri bir haber almalarına, feraha kavuşacaklarına alamet eder. Tanımadığı birinin kınalı elini görmek asker uğurlamasına veya düğüne gitmeye yorumlanır. Aileden birinin elini kınalı görmek o kişinin mutlu haberler almasına, hayırlı bir iş için veya yuva kurarak evden ayrılmasına tabirdir. Bütün eli kınalı görmek ömür boyu sayısız sevap kazanacak olmaya, elin sadece ortasında kına görmek yakın zamanda görücü gelmesine işarettir.

Rüyada Elini Kınalı Görmek

Bekar erkekler için askere gitmek ya da kız istemek, kına gecesi yapmak, evlenmek demektir. Bayanlar için de düğünlerinin yakın olduğunu bildirir. Yetişkin çocukları olanlar için evlilik veya evli çocukları varsa torun haberi alarak mutlu olmak anlamına gelir. Elini kınalı görenin adağı varsa gerçek olur ve duaları Allah tarafından kabul edilir.  Kadınlar için eşlerinden ya da ailelerinden kendilerine hediye edilecek değerli bir ziynet eşyasına yorulur. Ele nakışlı kına yakmak güzelliği, zarafeti ile herkesi büyüleyecek olmak, nazara gelmek olarak anlamlandırılır.

Rüyada Birinin Eline Kına Yakmak

Bir erkeğin eline kına yakmak, üzerine titreyecek, her konuda bir dediğini ikiletmeyecek, güzel huylu, duygusal bir eşe sahip olunacağına delalettir. Rüya sahibinin el işi veya el becerileri ile çok iyi gelirler elde edeceğine ve yeteneği sayesinde çevresinde ün sahibi olacağına alamettir. Birinin eline kına yakmak ama tutmadığını görmek ise o kimsenin inancındaki zayıflığa ve yalan söylediğine yorumlanır.

Rüyada Kınalı El Görmenin Psikolojik Yorumu

Her işini kalpten yapan, Allah inancı kuvvetli olan, inancına uygun, herkesin takdir etiği şekilde yaşayan kişilerin ifadesidir. Rüya sahibi için maneviyat çok değerli olduğundan mala mülke değil, ruhen zenginleşmeye çalışır. Kişisel ilişkilerinde sevgi dolu olmak, herkese yardım edebilmek için çırpınmak ve karşılık beklememek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!