RuyaTabirleri.com

Rüyada Kira Görmek

Rüyada kira görmek, emanet alınan bir eşyaya veya sırra sahip çıkamamak anlamına gelir. Kişinin kendisine güvenilerek verilen bir sırrı başkaları ile paylaşması sonucunda başının ağrıyacağını ve özellikle yakın çevresinde güven sarsan biri olarak görüleceğini bildirir. Kira gören kişilerin maddi hayatlarında yaşanacak olumsuzluklar tüm sosyal ve aile ilişkilerinin de bozulmasına, alışılan standardın altına düşülmesi sonucunda psikolojik olarak da özgüvensiz biri haline gelineceğine de alamet eder. Aşırıya kaçılan davranışlardan dolayı görülecek zarara ve kişinin gücünü yanlış şekilde kullanması sonucunda uzun vadede pek çok hayal kırıklığı yaşayacağına, uzlaşmaz bir tavır içinde olunması yüzünden fırsatların kişiden uzaklaşacağına da tabir edilir.

Rüyada Kira Vermek

Para ile ilgili konularda bir değişiklik yaşanması şeklinde yorumlanır. Özellikle eldeki birikimi yeni bir işe yatırmak isteyen kişilerin hayat standartlarında değişikliğe gideceklerini ve daha ekonomik şekilde yaşayarak gelecekleri için yatırım yapacaklarını işaret eder. Kira vermek henüz mal sahibi olunamayacağını, sabırlı bekleyişin sürdürülmesi gerektiğini ve verilen mücadelenin sonunda kişi için istenen durumların gerçekleşmesinde yardımcı olacağını da tabir eder. Mevcut başarılı durumun korunması için çalışan rüya sahibinin, şu an sahip olduklarının kendisini maddi olarak tatmin etmese de, manevi olarak iyi hissetmesine neden olduğunun da ifadesidir.

Rüyada Kira Almak

Giderek düzelen maddi duruma ve elde edilen parasal güç nedeni ile pek çok olumlu değişikliğin hasıl olacağına alamettir. Kira aldığını gören kimselerin miras ile ilgili konularda beklenmedik miktarda bir paraya veya mala kavuşmaları da söz konusu olur. Hayat standardındaki ani yükselme sonucu menfaat ilişkisi içinde bulunan pek çok dosta veya dost görünen kişilere sahip olunacağını, bu yüzden kişinin doğru analiz ederek ilişkilerini yeniden gözden geçirmesinin kendisine fayda getireceğini de işaret eder.

Rüyada Kira Görmenin Psikolojik Yorumu

Hiçbir şeyden emin olamamak veya kendine olan güvenin eksikliğinden dolayı yenilik yapmak konusunda çekingen davranıldığının psikolojik sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!