RuyaTabirleri.com

Rüyada Kıraathane Görmek

Rüyada kıraathane görmek, rüyayı gören kişinin işlerini hiç ihmal etmediğine, biriktirmediğine ve geciktirmediğine bu sayede hep başarılı olduğuna, aldığı zaferleri de bu disiplinli yaşam tarzına borçlu olduğuna tabir edilir. Rüya sahibinin hırslı, çalışkan, canı tez kimse olduğuna, verdiği sözleri her ne olursa olsun mutlaka yerine getirdiğine işaret eder.

Rüyada Kahvede Oturmak

Rüyayı gören kişinin hayırsız bir kalabalığın içine gireceğine, orada tatsız olaylar yaşayacağına, bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine, anlaşmazlığa düşeceğine ve münakaşa edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin ağız tadının kaçmasına neden olacak olayların yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Kahvede Oyun Oynamak

Rüyayı gören kişinin vaktini faydalı işler yaparak, geleceğini ve kariyerini planlayarak değerlendirmesi gerekirken, bunun tam aksine en verimli ve en başarılı olacağı dönemde hiçbir işle uğraşmadığına, çalışmadığına ve böylece yeteneklerini de körelttiğine işaret eder.

Rüyada Kahvede Çay İçmek

Bu rüya hayırlara alamet eder ve rüya sahibi kendisi için hayırlı ve uğurlu olacak, ona gelecek vadedecek iş teklifleri alacak, bunun doğru şekilde değerlendirmeyi bilmesi durumunda da kalıcı başarılar ve zaferler elde edecek demektir.

Rüyada Kahvede Okey Oynamak

Rüya sahibinin olmayacak işlere heveslendiğine, onun için zaman ve para harcadığına fakat umduğunu bulamayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin havai isteklerinin ve beklentilerinin bulunduğuna, neredeyse hayal olarak kalacak işlerin peşinden koştuğuna yorulur.

Rüyada Kahvede Kağıt Oynamak

Rüyayı gören kişinin fesat ve oyunbaz kişilerle karşılaşacağına ve onlara özenerek onların yolundan gideceğine, mubah olan kavramlardan ve gerçeklerden uzaklaşacağına, Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine ve günaha ve ayıba karışacağına rivayet edilir.

Rüyada Kahvehane Görmek

Rüyayı gören kişinin işinden olacağına, uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına ve bu dönemde kendisini işe yaramaz hissedeceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kıraathane Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Serhat (04 Şubat 2015 saat: 09:53)

  Ruyamda kahve ortami gibi bir yerdeyiz iskambil oynuyoruz icecegine kaybediyorum sonra deftere yazmasini istiyorum onume eskiden kalan borclarimi cikariyor bu borc olamaz diyorum bana gore hile yapiyorlar munakasa cikiyor aramizda onun kardesleri sert cikiyor sonra benim kardeslerim geliyo yemin ediyorum kahvehane sahibine bundan sonra onunla konusmayacagima ve onun mekenina gelmeyecegime boylelikle uyaniyorum yorumlarsaniz sevinirim

  2 ikinci ruya ayni aksam gordum sans oyunlarinda milli piyangomu dersiniz baska bir sans oyunumu yuklu miktarda para kazaniyorum

  3 baska bir ruyam. Bizden birinin dugunu var ailemden birinin lakin kalabalik oyun oynayan yok halay ceken davul calablar iyi calmiyo diyolar kiziyorum onlara iyi calin diye sonra babam merasime geciyo elinde altin para felan salavat getirim peygamberimizin adini zikrediyor cocuklar babamin onunde oynuyolar babami cekistiriyolar babam kiziyo birakiyo konusmayi sonra anenem elinde kirmizi bir gul esyalar oyle uyandim

  Baska bir ruyam. Bir araba var surmek istiyorum bakiyorum anahtari yok ama calisiyo o arada birini misafir olarak davet ediyorum gelemem diyo arabaya biniyorum gidiyorum sonra evin onunde iniyorum

  Ruyalarimi yorumlarsaniz sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,