RuyaTabirleri.com

Rüyada Kıraathane Görmek

Rüyada kıraathane görmek, rüyayı gören kişinin işlerini hiç ihmal etmediğine, biriktirmediğine ve geciktirmediğine bu sayede hep başarılı olduğuna, aldığı zaferleri de bu disiplinli yaşam tarzına borçlu olduğuna tabir edilir. Rüya sahibinin hırslı, çalışkan, canı tez kimse olduğuna, verdiği sözleri her ne olursa olsun mutlaka yerine getirdiğine işaret eder.

Rüyada Kahvede Oturmak

Rüyayı gören kişinin hayırsız bir kalabalığın içine gireceğine, orada tatsız olaylar yaşayacağına, bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine, anlaşmazlığa düşeceğine ve münakaşa edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin ağız tadının kaçmasına neden olacak olayların yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Kahvede Oyun Oynamak

Rüyayı gören kişinin vaktini faydalı işler yaparak, geleceğini ve kariyerini planlayarak değerlendirmesi gerekirken, bunun tam aksine en verimli ve en başarılı olacağı dönemde hiçbir işle uğraşmadığına, çalışmadığına ve böylece yeteneklerini de körelttiğine işaret eder.

Rüyada Kahvede Çay İçmek

Bu rüya hayırlara alamet eder ve rüya sahibi kendisi için hayırlı ve uğurlu olacak, ona gelecek vadedecek iş teklifleri alacak, bunun doğru şekilde değerlendirmeyi bilmesi durumunda da kalıcı başarılar ve zaferler elde edecek demektir.

Rüyada Kahvede Okey Oynamak

Rüya sahibinin olmayacak işlere heveslendiğine, onun için zaman ve para harcadığına fakat umduğunu bulamayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin havai isteklerinin ve beklentilerinin bulunduğuna, neredeyse hayal olarak kalacak işlerin peşinden koştuğuna yorulur.

Rüyada Kahvede Kağıt Oynamak

Rüyayı gören kişinin fesat ve oyunbaz kişilerle karşılaşacağına ve onlara özenerek onların yolundan gideceğine, mubah olan kavramlardan ve gerçeklerden uzaklaşacağına, Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine ve günaha ve ayıba karışacağına rivayet edilir.

Rüyada Kahvehane Görmek

Rüyayı gören kişinin işinden olacağına, uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına ve bu dönemde kendisini işe yaramaz hissedeceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: