RuyaTabirleri.com

Rüyada Kiralamak

Rüyada kiralamak, kalıcı olmayan çözümler sayesinde mevcut sorunlar içinde nefes almak ve bir süreliğine de olsa psikolojik olarak iyi hissetmek manasına gelir. Aynı zamanda kişinin kredi çekerek veya yüklü miktarlarda borçlanarak alacağı bir ev veya iş yerine, mülke, arsaya da alamettir. Gelecek için yapılan planları gerçekleştirmek hevesiyle yola çıkılacağını, bu dönemde kişiyi mali anlamda zorluklar beklese de, ilerleyen zamanlarda daha iyi gelir elde ederek, borçlarını ödeyip, rahata ereceğini tabir eder. Kiralanan nesnenin ne olduğuna bağlı olarak yorumlanması daha sağlıklı olacaktır.

Rüyada Araba Kiralamak

Emanet alınan bir eşya veya paraya, kişinin kısa süreli bir görev için yurt dışına çıkacağına, yeni bir sorumluluk altına gireceğine alamet eder. Henüz olgunlaşmamış, tamamlanmamış işlere ve kişinin biraz aceleci tavır içinde olmasından dolayı yaşanacak aksiliklere işarettir. Hırslı davranmanın bu süreçte kişiyi zorlayacağına ve şartların üstüne gitmek yerine, imkanlar dahilinde hareket etmenin çok daha sağlıklı sonuçlar doğuracağına yorumlanır.

Rüyada Bisiklet Kiralamak

Küçük ama kişiyi o an için mutlu edecek güzel haberlere, az bir gelirle yaşayan kişinin isteklerini az da olsa gerçekleştirip, sahip olduklarına sevineceğine ve şükrederek, hatır bilerek, vefalı bir ömür süreceğine yorumlanır.

Rüyada Ev Kiralamak

Kişinin hayatını daha da kolay hale getirecek, gelirinde artışa neden olacak bir iş değişikliği yapılacağına müjde verir. Evliler için çocuklarının eğitimi nedeniyle semt değişikliği yapmaya veya eşin tayin olması yüzünden başka bir şehre taşınmak zorunda kalınacağını da haber verir. Düzen değişikliğine, yeni bir iş için başvuru yapmaya, terfiye de alamet eder.

Rüyada Kiralamanın Psikolojik Yorumu

Geçici heveslere çabuk kapılan kişinin, bir konuya odaklanmakta zorluk çektiğine ve konsantrasyon bozukluğu yüzünden iş hayatında pek çok sıkıntı yaşamak zorunda kaldığına işarettir. Olaylara aşırı yüzeysel yaklaşım içinde olmanın sorun çözmek konusunda başarısız kalmaya neden olduğunun da sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!