RuyaTabirleri.com

Rüyada Kiraz Ağacı Görmek

Rüyada kiraz ağacı görmek, rüya sahibi için çok güzeldir. Fayda getirecek şeylere tabir eder. Rüya sahibi için gelecek günler çok bereketli ve hayırlı olacak demektir. Çünkü kiraz ağacı deva, huzur ve sağlık anlamına gelir. Rüya sahibi kendini çok iyi hissedeceği ve her işinin rast gideceği hayırlı bir döneme giriyordur. Yarınları kendisi için büyük mutluluk verecek sürprizler hazırlıyor demektir.

Rüyada Kiraz Yediğini Görmek

Rüyada kiraz yemek, emeklerinin ve sabrının karşılığını almaya ve rüya sahibinin yüzünün gülmesine delalet eder. Kişi, kendisi için çok önemli gördüğü bir işte başarı elde edecek ve bu işten büyük fayda görecek, bunun için her gün şükredecektir.

Rüyada Kiraz Toplamak

Rüyada kiraz toplamak, tüm dertlerin uzaklaşmasına, kaçan keyiflerin yerine gelmesine ve rüya sahibinin kendisi için çok kısmetli olan adımlar atmasına tabir edilir.

Rüyada Kiraz Ağacına Çıkmak

Devamı gelecek büyük bir iş almaya işaret eder. Rüya sahibi çok isabetli bir iş yapacak ve kalan işin tamamını alacaktır. Yaptığı işteki başarı ve gösterdiği özveri sayesinde uzun süre idare edebileceği bereketli bir iş almış olacaktır.

Rüyada Kiraz Ağacından Kiraz Yemek

Rüya sahibinin maaşını ya da kazancını hak etmesine ve gönül rahatlığı ile harcamasına tabir edilir. Kiraz ağacından kiraz yemek, hayırlı olan kazanca yorulur. Bilek gücü ve alın teri ile kazanılan para anlamına gelir.

Rüyada Kiraz Görmek

İşlerin hafiflemesine ve kolaylaşmasına, iyi niyetli kişilerle iş birliği yapmaya, işlerinden hayır bulmaya ve mutlu olmaya işaret eder. Rüya sahibi hayatta her işinde başarıyı yakalayacak ve geçimini hiç zorlanmadan sağlayacak diye yorumlanır. Kiraz, sağlığın, bereketin, ağız tadının, helal olan kazancın, eğlencenin ve güzel sözlerin habercisidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kiraz Ağacı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. bayram (08 Mayıs 2014 saat: 12:59)

    slm şimdiden çok teşekkür edirm. rüyamda çok büyük bir kiraz ağacı vardı etrafında da ekilmiş yada ekilmeyi bekleyen tarlalar vardı. ağaçtan kirazlar oluk oluk sarkmıştı, çok canım istedi. yanımda olan imamhatım okumuş bi abi vardı. ona dedim ki ” ya abi şu kirazlar acaba helalmidir valla çok canım istedi ” dedim, oda dedi ki ” abim tarlada değil ağaç dışarda olduğu için helaldir gel yiyelim ” dedi sonra ben yere dökülmüş olanlara baktım kendi kendime ” bunlar şimdi pistir yenilmez ben en iyisi ağaçtan yiyeyim ” dedim ve ağaca çıktım.. doya doya yedim… sonra fark ettim ki ağaç gözle görülür şekilde en üst kısmında büyüyerek yükseliyordu ve büyüdüğü yerden yeniden kirazlar vermeye başlıyodu. yanımda bulunan abi nedense etrafta gezindi ama hiç yemedi kirazlardan..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,