RuyaTabirleri.com

Rüyada Kiraz Görmek

Kiraz rüyası birbirinden güzel ve hayırlı yorumları olan bir rüyadır. Rüyada kiraz görmek keyif ve neşeye, birtakım fayda ve çıkarları zorlanmadan ve çabuklukla elde edecek olmaya ve bol kazanca yorumlanır.

Rüyada kiraz görmek ayrıca istenilen şeylerin elde edileceğine, hastalıklardan kurtulmaya ve tam bir sağlıklılık durumuna, yapılan iyiliklerin neticesinde insanlardan saygı görecek olmaya ve güzel haberler almaya işaret eder. Bu rüyaya getirilen yorumlardan biri de rüyayı gören kişinin iş hayatında başarılı olacağıdır. Hasta bir kimse rüyasında kiraz görürse bu rüya onun iyileşeceğine delalet eder.

Rüyada Kiraz Yemek

Mevsiminde kiraz yemek sıkıntıdan kurtulup feraha çıkmaya ve güzel ahlaka yorumlanır. Rüyada kiraz yemek rüya sahibinin şiddetle arzu ettiği bir şeye nihayet kavuşacağını gösterir. Rüyada kiraz ağacından kiraz toplayıp yediğini gören kişinin helal rızıkla nasipleneceği, sağlık ve afiyet içerisinde ve sevinçli olacağı rivayet edilir.

Kiraz Ağacı Görmek

Rüyasında kiraz ağacı gören kimsenin ve yakınlarının mutlu günler yaşayacağı rivayet edilir. Bu rüya ayrıca rüya sahibinin sağlığının tamamiyle düzeleceğine delalet eder.

Rüyada Kiraz Toplamak

Şans demektir. Rüyayı gören kişinin yüzünün gülmesine vesile olacak kadar hayırlı, iyi ve olumlu olayların yaşanması, yaşamına bolluğun, bereketin, mutluluğun ve rahatlığın hâkim olması, hararetli zorlu ve sıkıntılı günlerin de bitmesi anlamına gelir.

Rüyada Kiraz Toplamak Ve Yemek

Kişinin tabiri caizse işinin kölesi parasının da efendisi olmasıdır. Yani rüya sahibi canla başla, yorularak, terleyerek elde ettiği gelirini dilediğince harcayarak keyfini sürmeyi bilen kimse demektir.

Rüyada Kiraz Sapı Görmek

Kişinin her konuda pratik zekâlı olmasına, çoğu insana gören en içinden çıkılmaz ve çaresiz durumlar da bile mutlaka çözümler bulabildiğine ve bu özelliği sayesinde başta ailesi sonra da tüm yakınlarının hayatını kolaylaştırdığına ve onlar için adeta kurtarıcı bir melek olduğuna işaret eder.

Rüyada Kurtlu Kiraz Görmek

Eşler arasında ya da kardeşler arasında bazı kişilerin laf taşıması sebebiyle istenmeyen şeylerin yaşanmasına yorulur. Rüyayı gören kişinin güzel giden ve kendi menfaatine sonuçlanacak işinin bozulmasına neden olacak bazı kimselere ya da bir takım olaylara delalet eder. Kaba tabirle parazit olacak insanlar ya da gelişmelerdir diyebiliriz.

Rüyada Kurtlu Kiraz Yemek

Kişinin hayal kırıklığına uğramasına ve başarısız olmasına neden olacak şerli, kötü ve olumsuz bazı gelişmelere alamet eder. Rüya sahibinin tüm planlarını alt üst edecek, canın sıkılmasına neden olacak ve iyi olacağını düşünürken tamamen ona yanıldığını gösterecek bir takım durumların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Kiraz İkram Edilmesi

Eş, dost ya da akrabalardan biri tarafından içinde bulunulan kötü bir durumdan kurtulmak için yapılacak bir güzelliğe yorulur. Kendisine sunulacak güzel bir imkân, tatlı bir söz ya da iltifat ya da alacağı bir hediye paketi anlamına gelir. Rüya sahibini mutlu edecek hoş bir olayın yaşanmasına ve bunun da onu gülümsetmesine işaret eder.

Rüyada Kiraz Ve İncir Görmek

Kişinin çok neşeli günler geçireceğine, keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, ona sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine yorulur. Rüya sahibinin olumlu düşünceler içerisinde olması sayesinde gözleri canlı ve ışıl ışıl bakacak demektir.

Rüyada Kiraz Ve Kayısı Görmek

Kişinin başarı potansiyelini arttıracak, cesaretini kuvvetlendirecek ve onu yaşama karşı çok daha ılımlı ve pozitif olmasını sağlayacak haberler alacağı anlamına gelir. İlerideki günlerde güzellikler ve bazı sürprizler bekleniyor demektir.

Rüyada Kiraz Reçeli Görmek

Aile hayatında çok mutlu olunduğuna ve evde işlerin yolunda gittiğine işaret eder. Rüya sahibinin tüm sabrını, enerjisini, iyi niyetini ve güzel huylarını aile içerisinde yansıttığına bu sayede sorunsuz bir aile hayatı olduğuna yorulur.

Rüyada Tatlı Kiraz Yemek

Kişinin kısmetinin artacağı, en az emekle en çok kazanca ulaşacağı ve başarılı çalışmalara imza atacağı anlamına gelir. Hasbelkader girişilen ya da gelişi güzel yapılan ve bu nedenle büyük beklentilere girilmeyen bazı işlerin rüya sahibine sürpriz şekilde maddi ve manevi getirisi olacağına bunun da yaşanacak mutluluğu daha bir anlamlı ve değerli kılacağına alamet eder.

Rüyada Kiraz Çiçeği Görmek

Rüyayı gören kişinin yüzünde güller açtıracak, hayatına mana katacak, gönlünü ferahlatacak ve rahatlatacak nitelikte işlere gireceğine delalet eder. Rüya sahibinin elde edecekleri sayesinde kararının ve girişiminin ne kadar isabetli olduğunu farkedeceği ve bu işten kazanacaklarının kendisi için büyük bir deneyim olacağı anlamına gelir.

Rüyada Daldan Kiraz Yemek

Kişinin gelecekte gönlünce hareket edebileceği bir hayatı olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yarınlarıyla ilgili olarak hayallerinin gerçekleşeceğine ve bu sayede yapmak istedikleri konusunda her anlamda özgürlüğünün olacağına delalet eder.

Rüyada Kırmızı Kiraz Görmek

Afiyette olmak demektir. Rüyayı gören kişinin hem beden hem de ruh sağlığının yerinde olacağına, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine işaret eder.

Rüyada Kiraz Ağacından Düşmek

Rüyayı gören kişinin, meslek hayatında ayağının tökezlemesine neden olacak bazı aksilikler ya da kötü rastlantılar olacağına yorulur. Rüya sahibinin sektördeki imajının zedelenmesine ve yerinin de sarsılmasına, bu durumun moralini ve dolayısıyla da verimliliğini olumsuz yönde etkileyerek azalmasına neden olacağına delalet eder.

Rüyada Kiraz Ve Elma Görmek

Kişinin, nasibinin artması anlamına gelir. Rüya sahibinin maaşına zam gelmesi ya da makamının yükselmesi sayesinde eline geçen aylık gelirin artmasına ve kişinin daha bir refah içinde olmasına alamet eder.

Rüyada Kiraz Fidesi Dikmek

Gelecekte meyvelerinin toplanacağı bazı girişimler yapılacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin sabır göstermesi gerektiğinin bilincinde olduğu ve bugün değil de yarınlarında kazanımlarına sahip olacağı işler yapması demektir.

Rüyada Kiraz Suyu Görmek

Kişinin yapacağı güzel bir işin verimi ve kazancıdır. Rüya sahibi kendisini zorlayacak, yoracak hatta belki bir miktar da yıpratacak bir işin sonunda çektiği zahmete değdiğini inanacak sonuçlar alacak demektir. Ayrıca, alınacak olan başarılı sonuçlar sayesinde çok büyük bir rahatlama ve öz güven duymaya, sosyal bir kişi olarak yaşamaya ve yardım isteyen kişilere büyük yardımlarda bulunulacağına yorumlanır.

Rüyada Kiraz Ve Erik Görmek

Kişinin alacağı tatsız bir haber nedeniyle neşesinin biraz kaçması, enerjisinin azalması, sinirlerinin gerilmesi, ellerinin titremesi ve nefesinin hızlanması anlamına gelir. Rüya sahibini öfkeden çıldırtacak ve ona bu nedenle tüm duyguları aynı anda yaşatacak bir takım olaylara işaret eder.

Rüyada Kiraz Satmak

Rüyayı gören kişinin ekmeğini her şekilde kazanabilecek kadar alçakgönüllü, çalışkan ve akıllı bir kimse olduğuna delalet eder. Rüya sahibi iş konusunda son derece esnektir ve alın teri ile kazanabileceği her işi yapmaya sıcak bakıyor demektir.

Rüyada Kiraz Yıkamak

Kişinin sonunda güzelliklere ulaşacağını ve güzel şeyler yaşayacağını bildiği bir işin cefasına, zorluğuna ve ceremesine katlanmasını da bileceğine alamet eder. Rüya sahibinin deyim yerindeyse gülü seven dikenine katlanır sözüne tam da uygun bir hal içinde olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kiraz ve Muz Görmek

Eskisinden daha da varlıklı ve zengin bir insan olacağına yorulur. Rüya sahibinin başarılı olacağı bir işe atılarak istediği kazanca ulaşabileceğine ve tatminkâr bir gelir sağlayacağına işaret eder. Aynı zamanda, kaybedilen bir projenin gösterilecek olan özveri sayesinde tekrar kazanılacağına, bu sayede ne denli büyük olursa olsun kötü şansın uzaklaştırılacağına işaret eder.

Rüyada Kiraz Bahçesi Görmek

Rüyayı gören kişinin gani gani kazanmasına vesile olacak bir işin çıkış noktasına ulaşması demektir. Bu aklına gelecek dâhiyane bir fikir de olabilir, içinde yer alacağı bir proje ya da oluşum da olabilir. Ortaya konulacak proje sayesinde yabancı bir kurumdan ya da firmadan iş teklifi alınacağına, bu teklifin değerlendirilmesi ile yeni yolların açılacağına ve büyük bir tanınırlık kazandıracak işlere imza atılacağına alamettir.

Rüyada Kiraz Çalmak

Kişinin bir kimsenin zoraki de olsa gönlünü yaparak onun sayesinde nasiplenmesine ve para kazanmasına yorulur. Karşı tarafın tam olarak rızası olmasa bile kişinin onları ikna etmeyi başaracağına işaret eder.

Rüyada Kiraz Görmek – Psikolojik Yorum

Rüyada kiraz görmek dürüstlük ve doğruluğun veya sempatinin ve talihin açık olmasının işaretidir. Bu rüya ayrıca hayatın bir kase dolusu kiraza benzediğini ve onu çok fazla ciddiye almamak, sakin davranmak gerektiğini ifade ediyor da olabilir. Rüyada kiraz ağacı görmekse iyi talihi, baharın coşkusunu, gençliği ve kadınlığı temsil eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kiraz Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. sabire (17 Aralık 2015 saat: 21:33)

  rüyamda üzerimde kırmızı bir tişort var bana kiraz getiriyorlar tişortun etegini kaldırıyorum ve bir kucak dolusu kırmızı kiraz veriyorlar yiyorum ve eylenmek istiyordum daha sonra yamımdaki hanımlara dans etmek istediğimi söylüyordum daha sonra yeşil ışık gördüm

 2. Cemile (27 Ekim 2015 saat: 05:14)

  Rüyamda iş yerinin servisi ile işe giderken ne oldu ise bizim annelerin köyüne döndük aracın önüne inek fil gibi farklı hayvanlar çıktı biz onları hep geçtik sonra ben araçtan bağımsız sanki bir ata bindiğimiz hatırlıyorum o atla hızlı bir şekilde doğduğum köyde bi kiraz ağacı var annemler orada kiraz topluyorlar bende bi yandan yiyip bi yandan bazı akrabalarıma kiraz ayırıyorum o dağıtacağım kiralarıda yıkayıp öyle verecekmişim hayırdır inşaallah

 3. hasan (24 Ekim 2015 saat: 13:22)

  Rüyamda tanımadığım bir mahallede evin üzerinde bir kiraz ağacı görüyorum. Kirazları elma büyüklüğünde. Herkez aşağıdan topluyor ama aşağıdakiler yarı olgunlaşmış yarı olmamış bir haldelerdı.benim bulunduğum yerdeki ler olgundur ve kocaman elma büyüklügundeydı.koparıp yiyordum. Sonra ağacın benim olmadığını fark edince koparmak tan vazgeçtim. Elimdeki leri yedim

 4. Nihal (13 Eylül 2015 saat: 08:27)

  Rüyamda amcamlarin bahçesinde kiraz ağacı görüyorum ama ağaç kirazda yikiliyor yaprakları dahi gözükmüyor kiraz toplamak icin ağaca tirmaniyorum ama ağacın içine sanki beton duvar ömürmusler giremiyorum ve kendimi onların harmaninda buluyorum heryer yemyeşil teşekkür ederim

 5. Seval (31 Ağustos 2015 saat: 09:05)

  Rüyamda dalda duran kirazlar tek ve elma kadar büyükdü. Renkli koyu kırmızı ve çok olgundu. Parlak ve etliydi. Hatta kiraza benzemiyordu. Ama ablam yanımdaydı. Ve aramızda, ” hiç bu irilikte kiraz görmedik” diye konuştuğumuzdan kiraz olduğunu biliyorum. Yediğimide hatırlamıyorum ama ablam TADI nasıl dedi. Çok tatlı olduğunu söyledim. Tadını ağzımda hissettim.hatta ömrümde böğle bir kiraz yemedim dedim. Sonra ablam yok oldu. Ben biraz ilerledim. Bir ağaçta yine tek elma kadar bu defa rengi artık bordo mürdüm Pırıl Pırıl bir şey gördüm. Şimdi düşününce kiraz değil ama kiraz olduğunu biliyordum rüyamda . Ablamı cepten aradım ve ” abla bir tane kiraz gördüm. Seninle gördüğümüz ne ki? Bu acaip bir renk resmen mor ve tadı ilkinden de tatlı ömrümde böğle güzel bir şey yemedim” dedim. Yine yediğim anı hatırlamıyorum ama tadı damağımdaydı. Uyandığımda, canım inanılmaz şekilde olgun kiraz istedi.

 6. ceylan (08 Temmuz 2015 saat: 14:29)

  Ruyamda ihtiyac sahibi bir aileye anne ve ogula buzdolabindan kirazlari avuclayip buyuk genis bi kaseye dolduruyodum. Ama o kasenin icinde kirmizi iri eriklerde varmis. Onlari bi tarafa kirazlarida sapsiz bi sekilde bi tarafa koydum. O kaseye sıgmadi. Sonra tekrar baska bir kaba koydum ama onada sogmadi. Altta erikler ustte kirazlar vardi ama kirazlar dusecek gibiydi. Sonra o aileye gonderdim

 7. Şule Ertuğ (14 Haziran 2015 saat: 03:01)

  Rüyamda bir akrabamızin kiraz bahçesini gördüm kiraz topluyorlardi kiraz ağaçlarından birini bana veriyorlardi bu ağaç senin diyorlardı ben ağaçtan kiraz topladım avucumda kiraz vardı ve yedim kirazlardan.Bahçenin bulunduğu yer bildiğim düz bir yeşillik alandi.

 8. şevval (10 Haziran 2015 saat: 07:58)

  rüyamda babam manavdı dükkan da da koca koca kalp seklinde kırazlar satılıyordu ben onlardan dört taneyı yemek ıcın aldım babamda bana onlar bızım rızkımızdı onları nasıl alırsın dıye kızdı halbukı babam gercek hayatta esnaf ve dukkandan bırseyler almama kızmaz

 9. Elif (31 Mayıs 2015 saat: 13:00)

  Rüyamda çok yakın bir arkadaşımı görüyorum sevgilisiyle. Zaten sevgilisi de uzaktan bizim akrabamız oluyor. Rüyamda bu ikisini bağda görüyorum. Yakın arkadaşımın adı elif sevgilisinin adı da ömer. Bu ikisi ömergilin bağına gitmiş oluyorlar. Orda eğleniyorlar falan. Fakat sonra akşam geri dönemiyorlar ve geceyi bağda geçirmek zorunda kalıyorlar. Bağda bir tane kulübe gibi bir ev ve bir tane de yatak oluyor. İkisi bir aynı yatakta kalıyorlar. Sabahında arkadaşım elif bana bu olayı ağlayarak anlatıyor. Sonra “tüm gece gözünü bile kırpmadı uyumadı hiç diyor” bende ona diyorum ki “tabiki kızım ömer çok terbiyeli bir çocuk baksana elinde kınası bile var” diyorum. Sonra uyanıyorum.

 10. emine hilal mutlu (02 Şubat 2015 saat: 15:18)

  rüyamda yazın kiraz ağacında kopardığım büyük bir dalı evime getirmisim hiç bozulmamış ve kışın yiyorum bide bahcede bir kabak görüyorum bi tarafı çürümüş sonra elimle biraz eseliyorum kabagin içinden büyük büyük kirazlar çıkıyor

 11. Saliha toprak (09 Ocak 2015 saat: 01:18)

  Rüyamda kardeslerimle birlikte bir yokusun ortasindaydik kız kardesimle Yokuşu tirmaniyorduk bi iki defa kaydık ama yinede tirmanmaya devam ettik ardından annemi gördüm kirazlari toplamami istedi bende toplamak yerine yedim yokusun etrafı kiraz agaclariyla doldu sonra onları koparıp yedik kipkirmizilardi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , , , ,