RuyaTabirleri.com

Rüyada Kiraz Toplamak

Rüyada kiraz toplamak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişiler ile çok hayırlı ve kısa zamanda büyük kar getirecek bir işe gireceğine, bu işten çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, uzun zamandan beri ödemekte zorlanılan borçların kısa süre içinde son bulacağına ve yaşanan hastalıklar varsa Allah’ın izni ile şifa bulacağına delalet eder.

Rüyada Kiraz Toplamak ve Yemek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, maddi ve manevi olarak düştüğü sıkıntılardan eş, dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına ve çok büyük hayalleri olan rüya sahibinin, yavaş yavaş da olsa çok yakın bir zaman içinde hayallerine ulaşacağına alamet eder.

 Rüyada Yerden Kiraz Toplamak ve Yemek

Rüya sahibinin çok uzun zamandan yapmak istediği bir iş için yakın çevresinden biri ile bir ortaklık kuracağına, bu kişi ile çok iyi birer ortak olan rüya sahibinin, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada Kırmızı Kiraz Toplamak

İş hayatında çok büyük mevkilere gelen rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, hayırlı bir kısmet ile çok güzel bir evliliğe adım atacağına ve çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Kiraz Toplamak

İş hayatında çok güzel ve hayırlı işlere imza atan rüya sahibinin, çok büyük ve çok hayırlı adımlar atacağına ve kazandığı para ile çok yeni ve iyi işlere gireceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: