RuyaTabirleri.com

Rüyada Kiraz Yemek

Rüyada kiraz yemek, kısmet olarak rivayet edilir. Rüya sahibinin hayatının yolunda gideceği, isteklerinin gerçekleşeceği, başarılarının hiç bitmeyeceği ve yüzünden gülücüklerin eksik olmayacağı anlamına gelir. Rızık sahibi olmaya, işlerden yana hayır bulmaya, elindekilerinin her geçen gün çoğalacağına ve yaşadığı sürece mutluluktan yana bolca nasipleneceğine rivayet edilir. Rüyada kiraz yemek, duaların kabul olacağına alamet eder.

Rüyada Kiraz Ağacından Kiraz Yemek

Rüyada kiraz ağacından kiraz yemek, rüya sahibinin alın teri ile para kazandığına, hak yolundan ayrılmadığına, dürüstlüğünden hiçbir zaman ödün vermeyeceğine işaret eder. Kişi, hak etmediği tek lokmaya el sürmeyecek ve kimsenin hakkına göz dikmeyecek demektir.

Rüyada Kiraz Yediğini Görmek

Rüyada kiraz yediğini görmek, şansın yaver gitmesi sayesinde hayatın kişinin istediği gibi olacağına, yaşamında aksilikler yaşanmayacağına, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada Kurtlu Kiraz Yediğini Görmek

Rüyada kurtlu kiraz yediğini görmek, rüyayı gören kişinin çevresindeki kimselerin kişinin malına ve parasına göz diktiğine tabir edilir. Bu kimseler rüya sahibinin sırtından geçinmenin yollarını aradıklarına ve onun sayesinde dünya mallarından ve nimetlerinden nasiplenmek istediklerine delalet eder.

Rüyada Kiraz Yemek ve Toplamak

Rüyada kiraz yemek ve toplamak, rüya sahibinin ağız tadı, bolluk ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine, sahip olduklarından ve Allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine, açlık, parasızlık ve geçim derdi olmadan yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Kırmızı Kiraz Yemek

Rüya sahibinin güzel ve hayırlı işler yapması sayesinde yüceltileceği, gururlanacağı ve övgü dolu sözler alacağı anlamına gelir. Kişi, takdire şayan işler yaparak, toplumda hem sağlam bir yer edinecek hem de büyük, küçük, uzak, yakın demeden herkesin gönlünü kazanmaya başlayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Hamile Birinin Kiraz Yemesi

Rahat bir gebelik dönemi geçirileceğine ve kişinin hiçbir aksilik yaşamadan, bebeğini sağlıklı şekilde dünyaya getireceğini ifade eder. Doğacak bebeğin hayırlı bir evlat olacağına vurgu yapan rüya, her türlü kısmet bolluğunu, bereketli sofraları ve alım gücündeki yükselmeyi de işaret eder. Kız evlada sahip olmak, yaşlılıkta çocuklarından ilgi ve sevgi görmek, aile içinde mutluluk dolu yıllar geçirmek demektir. İsteklere, arzu edilen her şeye en hayırlısıyla kavuşmanın, helal lokma yemenin de ifadesidir.

Rüyada Bekar Birinin Kiraz Yemesi

Hayırlı bir kısmetle tanışmak, sevdalanmak ve güzel bir ilişkiye başlangıç yapmak manasındadır. Yakın zamanda evlilik teklifi almak ya da evlenme planları yapmak demek olduğu gibi, kişinin kalbinden geçen bir düğünü olacağını, evleneceği kişiyle arasındaki aşkın ömür boyu süreceğini ve sağlıklı evlatları olacağını ifade eder.

Rüyada Evli Birinin Kiraz Yemesi

Gebelik haberi olan rüya, hayırlı bir kız evlada yorumlanır. Yaşlılıkta yalnız kalmamak, aile üyeleri tarafından her zaman saygı görmek, eşin sevgisinden emin olmak ve yalan dolandan uzak yaşamak anlamına gelir. Evli bir erkeğin kiraz yemesi ise eşiyle saadet içinde yaşayacakları yuvalarında mutluluk dolu günlerin artacağını, aradaki sevginin her geçen gün yoğunlaşacağına delalettir.

Rüyada Çocuğun Kiraz Yediğini Görmek

Erkek çocuğun kiraz yemesi erken yaşta mesleki beceriler geliştireceğini, müziğe ve sanata dair çalışmalar yapacağını ve gelecekte herkesin beğenisini toplayacak biri olacağına yorumlanır. Kız çocuğunun kiraz yemesi ise anne ve babasına bağlı olacağını, doğru sözden ayrılmayacağı gibi, her hareketinde büyüklerine fikir danışacağını, sakin mizaçlı, uysal biri olacağını işaret eder.

Rüyada Sarı Kiraz Yemek

Kapıya gelen kısmetlere yorumlanan rüya, çok büyük bir mutluluğa yaklaşıldığına ve isteklere ulaşmak konusunda zorluk çekenlerin sıkıntılarından kurtularak, engelleri yok edeceklerine tabir edilir. Henüz olgunluk çağına ermediği için ailesinin isteklerini onaylamadığı gençlerin telaşlı, aceleci tavırları nedeniyle olumsuz tecrübeler yaşayacaklarını da bildirir.

Rüyada Ham Kiraz Yemek

Erken ve aceleci alınan kararlardan dolayı sonradan sıkıntı çekmek demektir. Evlilik meselelerini aceleye getiren kişilerin doğru insanla evlenme konusunu düşünmedikleri için evlendikleri takdirde bu beraberliğin uzun sürmeyeceğini, hanede yaşanacak tartışmaların kısa süre sonra dayanılmaz hale geleceğine yorumlanır. Ham kiraz helal olmayan mal varlığı anlamına da geldiği gibi, birinin arkasından konuşarak gıybet yapmak suretiyle günaha girmek şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Kiraz Sapı Yemek

Sağlıkla ilgili bir meselenin kişinin ruh halini gölgeleyeceğini ve fazlasıyla kafasına takacağı için mutsuz günler geçireceğini ancak bu rahatsızlığın daha sonra kendiliğinden geçeceği için boşa üzüntü çekeceğini ifade eder. Gelip geçen zorlukları, hayatı engellemeyen aksilikleri tabir eden rüya, hayata daha geniş açıdan bakmayı, çabuk karar vermeyip, olayları sakinlik içinde karşılamayı öğütler.

Rüyada Kiraz Çekirdeği Yutmak

Kişinin iş sahibi olmasında ailesinin ve akrabalarının kendisine yardımcı olacağına ve ekmek parasını kazanmak için alacağı yardımlara ömür boyu müteşekkir olacağına, vefa göstereceğine işaret edilir. Rüya sahibinin haksızlık etmeyen, herkese iyi davranan biri olduğuna ve karşısına da kendisi gibi güzel insanlar çıkacağına, işlerinde hayırlı sonuçlar alacağına tabirdir.

Rüyada Kiraz Reçeli Yemek

Katmerli bir mutluluk yaşanacağını müjdeleyen rüya, her türlü iyi haberin peş peşe gelerek kişinin ayaklarını yerden keseceğini, olmasını istediği her şeyin arka arkaya gerçekleşeceğini ve mutluluktan dökeceği gözyaşlarını delalet eder.

Rüyada Mevsimsiz Kiraz Yemek

Hayırlı değildir ve yapılan işlerden olumsuz sonuçlar almak nedeniyle yaşanacak üzüntüye, hayal kırıklığına, yakınlık duyulan kimselerden görülecek ters hareketleri ve bir yolda yalnız kalmayı ifade eder. Özellikle kişiyi yarı yolda bırakacak dostlara işaret eden rüya, yanlış insanlarla ahbaplık kurulduğunu fark edecek olan rüya sahibinin hayatındaki insanları eleyeceğini, bu süreç içinde duygusal açıdan kederli olacağını delalet eder.

Rüyada Pembe Kiraz Yemek

Bekarlar için büyük ve fırtınalı bir aşkı işaret eden rüya, kişinin kalbini çalacak hoş bir insanla karşılaşacağını ve tanışmadan kısa süre sonra evlilik kararı alınacağına, nişan yapmaya ve kurulan hayallere ulaşmaya yorumlanır. Pembe kiraz gebe hanımlar için sağlıklı bir kız çocuğuna müjdelenirken, evli erkekler için aileleriyle mutlu günler geçireceklerini tabir eder.

Rüyada Kirazlı Pasta Yemek

Kutlama yapmaya ve alınan bir haberden dolayı evde yemek verip, misafir ağırlamaya yorumlanır. Kirazlı pasta hazırlamak sevilen bir arkadaşın evliliğine şahit olmak, mutluluğunu paylaşmak demektir. Kişiyi dolaylı yoldan ilgilendiren bir meselenin açıklığa kavuşması ile yaşanacak rahatlamaya ve borçlu olanların ailelerinden gelen önemli miktardaki maddi yardım sayesinde sevinç duyacaklarını tabir eder.

Rüyada Kiraz Çekirdeği Ayıklamak

Sorunlar, problemler, sıkıntılarla geçen yılların ardından kişinin huzurlu geçecek günlere adım atacağını, hayatında olumsuzluk yaratan düşüncelerden kurtulacağını ve daha pozitif bir psikolojiye sahip olacağını, eline geçen fırsatları en iyi şekilde kullanacağını delalet eder.

Rüyada Kiraz Yıkamak

Dağınık düşüncelerden kurtulmak, zamanı iyi kullanmak ve iş konularına ağırlık vermek demektir. Rüya sahibinin çıkacağı kısa yollara yorumlanan rüya, güzel sanatlarla ilgilenmeye başlayacak olan kişilerin streslerinden arınacaklarını ve kendilerini doğru şekilde ifade ederek, diledikleri noktaya geleceklerini ifade eder.

Rüyada Çürümüş Kiraz Yemek

Kişiyi yıkacak bir hayal kırıklığı demektir. Bel bağlanan, umut edilen bir işten beklentinin altında sonuçlar almak, ilişkilerde biriken sorunların ortaya çıkmasıyla sona gelmek, ayrılıklar ve gözyaşı dökecek olaylar yaşamak demektir. Büyük bir borcun altına girerek ödeme sıkıntısı çekecek olmaya ve sonrasında yaşanacak depresyona da tabir edilir.

Rüyada İkram Edilen Kirazı Yemek

Bir tanıdıktan gelen iş teklifini düşünen rüya sahibinin ailesinin de onayını alarak mevcut işinden ayrılacağını ve kendisine yeni bir kariyer başlangıcı yapacağını, alacağı kararın geleceği için doğru olacağını bildirir. Faydalı adımlar atmanın, fırsatları zamanında görmenin ve yaşamını istediği düzeye getirmenin de haberini verir.

Rüyada Yaşlı Birinin Kiraz Yemesi

Sağlık veya maddi sıkıntılar olmadan geçecek bir yaşlılığı bildirir. Rüya sahibinin geleceği için biriktirdiği paralar sayesinde kimseye el açmadan yaşayacağını ve hayatını garanti altına alacağını delalet eder.

Rüyada Hasta Birinin Kiraz Yemesi

Gerçekte de hasta olan biri rüyasında kiraz yerse iyileşir, aile içinde sorunları olanlar, kavgalı olanlar barışır ve huzura erer. İş bulmak, maddi sorunları aşacak kadar para kazanmak, iyi gelir getiren işlere girişmek anlamına gelir. Her türlü problemin sonuna gelindiğini müjdeleyen hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Birine Kiraz İkram Etmek

Küçük yatırımlar yaparak para biriktiren kişilerin ikinci bir araba veya ikinci bir ev alacak olmalarına yorumlanır. Ferahlık içinde yaşamak, yardımcılar edinmek manasına da gelir.

Rüyada Kiraz Satmak

Ticarette üstün bir başarı elde edecek olmanın müjdesini veren rüya, kişinin ömür boyu şanslı olacağını, helal kazanç sahibi olarak işlerinin yolunda gideceğini, dünya işlerinde kazançlı çıkacağını ama ahiret hayatını da düşünerek yaşayacağını haber verir.

Rüyada Kiraz Almak

Anne tarafından kalacak mirasa ve gelecek paraya yorumlanan rüya, hayata dair tüm isteklerin, kurulan hayallerin, muratların gerçek olacağına, yakın gelecekte zenginleşmeye başlayacak rüya sahibinin tüm arzularına kavuşacağına yorulur.

Rüyada Kiraz Yemenin Psikolojik Yorumu

Yaptıkları işle ve ortaya koydukları başarıyla gurur duyan, egoları yüksek, iyi kalpli insanları sembolize eden rüya, hayalperest bir kişiliğin de göstergesidir. Rüya sahibinin moral açısından kendisini sürekli yüksek tuttuğuna ve olumsuzluklardan olabildiğince uzak durmaya çalıştığına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,