RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırbaç Görmek

Rüyada kırbaç görmek, rüyayı gören kişinin ferahlayacağına, hafifleyeceğine, başarılı olacağına, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, ilerleyeceğine, gelişeceğine, hayırlı rızık, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, moral bulacağına ve umutlarını çoğaltacağına alamet eder. Rüya sahibinin dertlerine derman bulacağına, kötü günleri arkasında bırakacağına, kurulu bir düzene kavuşacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına ve işlerinin de sorunsuz şekilde ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada Kırbaç Yemek

Rüyayı gören kişinin hayatının kusursuz hale gelmesine, aksiliklerin, uğursuzlukların, melanetlerin, şansızlığın ve kısmetsizliğin de peşini bırakmasına vesile olacak çok makbul ve hayırlı olayların yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibi hayalini kurduğu güzel günlere kavuşacak demektir.

Rüyada Kırbaçlanmak

Rüyayı gören kişiye hiç ummadığı anda isabet edecek bolluğa, berekete, nimete, yüklü paraya ve hayırlı dünya mallarına tabir edilir. Rüya sahibinin daha iyi koşullarda yaşayacağına, daha iyi mağazalardan giyineceğine, daha şık mekanlarda eğleneceğine, istediği şekilde harcama yapabileceğine rivayet edilir.

Rüyada Kırbaçlamak

Rüyayı gören kişinin emeklerinin karşılığını alacağına, hakkı olanlara kavuşacağına, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, başarıya ulaşacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine, amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına işaret eder.

Rüyada İnsan Kırbaçlamak

Rüyayı gören kişinin düşmanı yeneceğine, rakipleri mağlup edeceğine, makam sahibi olacağına, maddi ve manevi olarak güç ve kudret sahibi olacağına, temiz rızka, kazanca, makbul ve helal olan mallara kavuşacağına, lüks, konfor içinde olacağına ve iyi halde yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Şeytan Kırbaçlamak

Rüyayı gören kişinin kendisine karşı mücadele edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin mutsuz ve başarısız olmasına, geleceğinden umudunu yitirmesine, hayattan el etek çekmesine neden olacak duygu ve düşüncelerinden kurtulacağına, güvensizliğini yeneceğine, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine ve bu sayede kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!