RuyaTabirleri.com

Rüyada Kireç Görmek

Rüyada kireç görmek, iyi huylara, hayırlı ve güzel haberlere ve çok sevgiye yorulur. Kişinin uğradığı musibetlerden kurtulmasına, uğradığı zararların giderilmesine ve işleriyle ilgili güzel haberler almasına delalettir. Yapılan ya da yapılacak olan işlerden kazanılacak helal paraya ve mala ve İyi huylu bir kısmete de işaret eder.

Rüyada Badana Yapmak

Rüyada badana yapmak, yıllardır içinden çıkılamayan sıkıntılardan ve sorunlardan hızlı ve güvenli bir şekilde kurtulacağına ve dökülen gözyaşlarının bir gün dineceğine delalet edilir. Yaşanan acıların son bulacağına işarettir.

Rüyada Kireç Taşı Görmek

Rüyada kireç taşı görmek, rüya sahibinin geleceğinin sağlam bir şekilde kuracağına ve hayırlı kısmetlerle karşılaşacağına delalet. En büyük sıkıntılarının çok kısa bir sürede sonlanacağına yorulur. Rüyayı gören kişi tarafından elden çıkarılmış olan değerli varlıkların geri alınacağına da işaret eder.

Rüyada Kireç Kuyusu Görmek

Rüyada kireç kuyusu gören kişinin mutlu haberler alacağına ve bereketli bir ömür süreceğine delalet edilir.  Kişinin uğraştığı işten uğrayacağı zararların bağlı olduğu kurum tarafından ödeneceğine işarettir. Elindeki paranın zaman içerisinde katbekat artacağına ve tasarruf imkanına kavuşacağına yorulur.

Rüyada Kireç Fırını Görmek        

Rüyada kireç fırını gören kişinin içindeki sıkıntılardan kurtulacağına ve stresten uzak bir yaşam süreceğin yorumlanır. Ve ailesi içinde sorunları olan kişilere de sorunların çözümünde önayak olur. Aile içinde yaşanan kırgınlıkların yine aile içinde çözüleceğine delalet eder.

Rüyada Kireç Fırını Yapmak

Rüyada kireç fırını yaptığını görmek, aile içerisinde yeni kararların alınacağına ve bu kararların, ailedeki huzur ve mutluluğu daha da arttıracağına yorulur. Rüya sahibinin, daha önce yapmak istediği ancak yapamadığı şeyleri yapmaya başlayacağına ve ulaşmak istediği ancak ulaşamadığı şeylere hızlı bir şekilde ulaşarak, kendisine büyük bir ün yaratacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!