RuyaTabirleri.com

Rüyada Kiremit Görmek

Rüyada kiremit görmek, devlete bedeli ödenerek, tüm evrak işlemleri eksiksiz ve doğru şekilde yerine getirilerek yapılan işe ve bu işten hayırlı kazanç elde etmeye işaret eder. Hane içinde yaşanacak çok büyük mutluluklara, müjdeli ve sürpriz gelişmelere, sevinçli olaylara tabir edilir, evli kişiler için evlat sahibi olmak şeklinde yorulur. Rüyada kiremit görmek, arabozan bir kişinin varlığına da delalet eder.

Rüyada Kiremit Rengi Görmek

Rüyada kiremit rengi görmek, rüya sahibinin geçim sıkıntısından kurtulacağına, dertlerini, sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına, geçmişi unutup geleceğine bakacağına ve ileride hem çok sağlıklı hem de başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada Kiremit Kırmak

Rüyada kiremit kırmak, zorluğa, zahmete, çok çalışmaya ve yorulmaya delalet eder. Rüya sahibinin çok zor şekilde, bin bir zahmetle ve eziyetle ekmek parası kazandığına üstelik karşılığında da hakkı olanı alamayıp, kıt kanaat geçinmek zorunda kaldığına yorulur.

Rüyada Kiremit Çatı Görmek

Rüyada kiremit çatı görmek, huzurlu, sıcak, mutlu ve güzel bir aile yaşamıyla tabir edilir. Bireylerin birbirine sıkı sıkıya bağlı olduğu, ilişkilerin sevgi ve saygı çerçevesinde yürüdüğü, şen kahkahaların yükseldiği bir yuva olarak değerlendirilir.

Rüyada Kiremit Kırmak

Rüyasında kiremit kırdığını gören kişinin hak yolunu terk etmeyen, dünya malına ve kazancına öncelik vermekten ziyade helal ve lekesiz olmasına özen gösteren bir kimse olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibi az olsun ama helal olsun felsefesi ile yaşayan dürüst ve namuslu kimsedir derler.

Rüyada Duvar Örmek

Rüyasında kiremitle duvar ördüğünü gören kişi emeline ulaşacak demektir. Rüyayı gören kişinin büyük umutlarla girdiği bir işin kendi istediği doğrultuda ilerleyeceğine, kendisine hem hayırlı kazanç hem de mutluluk getireceğine ve geçim sıkıntısından kurtulmasını sağlayacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kiremit Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. arzu (18 Eylül 2015 saat: 06:07)

    sevgilim trafik kazasi gecirmisti Aksam sevgilim arkadasindan haber gondermis benden ayrilmak istedini soylemis cok agladim uzuldum yattim uymaya ruya gordum::Bi kac arkadas ve sevdigim arkadas bizim catida kiremit diziyolardi sonra sevgilimden mesaj geldi bi resim bacagi kamyonun arasinsa kisili . sonra bizim koye gelmis cagirdim bi onemi yok dedi ama geldi yanimdan geti kiremit cok gordum ksrmakarisik … bu nun anlami nedir?

  2. cemil sahin (19 Ocak 2015 saat: 15:03)

    Gece vakti ciftlik gibi bir yere gizlice ailemle girmeye calisiyoruz ileride evin kenarinda yatan disi aslan var.gun agariyor bir evin merdiven basamaklarindan dama cikiyoruz aslanin oldugu ev hemen karsimizdadir aramizda kucuk akarsu var bende elime kirik kiremit parcalari aliyrm aslan gorunce bizim uzerimize merdivenden hizla geliyor elimdeki kiremitleri tam atarken uyandim tskrlr

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,