RuyaTabirleri.com

Rüyada Kiremit Görmek

Rüyada kiremit görmek, devlete bedeli ödenerek, tüm evrak işlemleri eksiksiz ve doğru şekilde yerine getirilerek yapılan işe ve bu işten hayırlı kazanç elde etmeye işaret eder. Hane içinde yaşanacak çok büyük mutluluklara, müjdeli ve sürpriz gelişmelere, sevinçli olaylara tabir edilir, evli kişiler için evlat sahibi olmak şeklinde yorulur. Rüyada kiremit görmek, arabozan bir kişinin varlığına da delalet eder.

Rüyada Kiremit Rengi Görmek

Rüyada kiremit rengi görmek, rüya sahibinin geçim sıkıntısından kurtulacağına, dertlerini, sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına, geçmişi unutup geleceğine bakacağına ve ileride hem çok sağlıklı hem de başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada Kiremit Kırmak

Rüyada kiremit kırmak, zorluğa, zahmete, çok çalışmaya ve yorulmaya delalet eder. Rüya sahibinin çok zor şekilde, bin bir zahmetle ve eziyetle ekmek parası kazandığına üstelik karşılığında da hakkı olanı alamayıp, kıt kanaat geçinmek zorunda kaldığına yorulur.

Rüyada Kiremit Çatı Görmek

Rüyada kiremit çatı görmek, huzurlu, sıcak, mutlu ve güzel bir aile yaşamıyla tabir edilir. Bireylerin birbirine sıkı sıkıya bağlı olduğu, ilişkilerin sevgi ve saygı çerçevesinde yürüdüğü, şen kahkahaların yükseldiği bir yuva olarak değerlendirilir.

Rüyada Kiremit Kırmak

Rüyasında kiremit kırdığını gören kişinin hak yolunu terk etmeyen, dünya malına ve kazancına öncelik vermekten ziyade helal ve lekesiz olmasına özen gösteren bir kimse olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibi az olsun ama helal olsun felsefesi ile yaşayan dürüst ve namuslu kimsedir derler.

Rüyada Duvar Örmek

Rüyasında kiremitle duvar ördüğünü gören kişi emeline ulaşacak demektir. Rüyayı gören kişinin büyük umutlarla girdiği bir işin kendi istediği doğrultuda ilerleyeceğine, kendisine hem hayırlı kazanç hem de mutluluk getireceğine ve geçim sıkıntısından kurtulmasını sağlayacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: