RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırık Ayna Görmek

Rüyada kırık ayna görmek, rüya sahibi kişinin bir takım şansızlıklara maruz kalacağına ve ileriye yönelik hayallerini bir süre daha ertelemesi gerektiğine işaret eder. Kırık ayna şayet duvarda asılıysa yaşanacak şansızlığın uzun süreceğine, yerde parçalanmış kırık ayna görmek ise, farklı zamanlarda yaşanacak ufak üzüntü ve şanssızlıklara yorumlanmaktadır. Aynayı kırılırken görmeniz, meslek hayatınızda yoğun, stresli ve sıkıcı günler geçireceğinize ve maddi olarak zarara uğrayacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Ayna Görmek

Rüyada ayna görmek, rüya sahibinin çok gururlu bir şahsiyet olduğuna delalet eder. Aynı zamanda rüyada ayna görmek birçok farklı şekilde yorumlanabilir. Kişinin kendisini aynada güzel ve bakımlı görmesi, kısmetinin artacağına ve geleceğinin parlak olacağına, kişinin kendisini çirkin ve bitkin bir şekilde görmesi ise, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına işaret eder. Kişinin aynada kendi yansımasını görmesi uzun sürecek mutluluğa tabir edilir.

Rüyada Çatlamış Ayna Görmek

Rüyada çatlamış ayna görmek yaklaşan sıkıntıların habercisidir. Bazen yaklaşan bir düşman ve düşmanlık olarak da yorumlanan çatlamış ayna rüyası, çoğu zaman iş yerinde art niyetli bir amirin varlığına da delalet eder. Rüya sahibinin yükselmesini engelleyen, iş konusunda ilerlememesi için elinden geleni yapan amiriyle arasını düzeltmemesi halinde işini kaybedebileceğine işaret eder.

Rüyada Eski Aynanın Kırılması

Rüyada eski bir aynanın kırılması üzerinizdeki nazarın çıktığına yorumlanır. Aynı zamanda size zarar vermek isteyen kişilerin başarıya ulaşamayacağına da delalet eder. Bazen açığa çıkmasını istemediğiniz sırların ortaya çıkacağına da haber veren rüya, dikkat edilmediği takdirde aile bireylerinizin sert tepkisine maruz kalacağınıza işaret etmektedir. Sırlarınızı paylaştığınız kişilere dikkat etmeniz gerektiğine ve atılacağınız bazı işlerde daha dikkatli olmanız gerektiğine de tabir edilir. Bazı rüya tabircileri ise rüyada eski ve kırık aynayı, içinde bulunduğunuz çaresizlikten ve sakıncalı durumlardan kurtulmak olarak yorumlamaktadırlar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: