RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırık Cam Görmek

Rüyada kırık cam görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında ortaya çıkacak ancak pek önemli olmayan ve rüya sahibinin uğraşmasına gerek kalmayacak kadar kısa bir zamanda çözülecek sorunların olduğuna ve bu sorunlar yüzünden pek telaş edilmemesi gerektiğine, iş içerisinde kendiliğinden bile ortadan kalkabilecek durumda olduklarına tabir edilir.

Rüyada Kırık Cam Üstünde Yürümek

İş hayatında yakın bir zaman içerisinde çok büyük bir çalışma yapılacağına, bu çalışma doğrultusunda sıkıntılı ve sorunlu olan şeylerin teker teker ortadan kalkacağına, bu sayede rüyayı gören kişinin, iş hayatı ile ilgili olarak çok daha rahat bir şekilde ilerleyeceğine ve iş konusunda daha hızlı bir şekilde aşama kaydedeceğine işaret eder.

Rüyada Kırık Cam Tabak Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok fazla sorun yaratmayacak konuları çözdükten sonra çok büyük aşamalar kaydedeceğine, çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, büyük aşamalar kaydedeceğine, çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına ve çok büyük başarılar ile birlikte kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada Kırık Cam Şişe Görmek

İş hayatında ve aile hayatında herkesin bir şekilde yaşadığı ve çok büyütülmemesi ve üzerinde çok durulmaması gereken sorunlara işaret eder. Rüya sahibinin, iş hayatında büyük bir sıkıntı yaşamayacağına ve başarılı olacağına yorulur.

Rüyada Kırık Cam Bardak Görmek

Hayırlı bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük işler yaptıktan çok büyük emek verdikten ve çok uzun bir süre koşturup durduktan sonra hiç tahmin edilmeyen bir yerden çıkan ve çok büyük sorunlar yaşanmasına sebep olan şeylere alamet eder. Bu duruma düşmemek için iş için gereken herşeyin dikkatli bir şekilde gözden geçirilmesi gerektiğine rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,