RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırık Diş Görmek

Rüyada kırık diş görmek, hayra alamet etmemektedir. Çünkü dişler direk sağlıkla ilgilidir, bu nedenle rüyada kırık diş görmek ağır hastalık olarak yorumlanmaktadır. Rüyanızda kendi dişlerinizin kırık olduğunu görmeniz, sağlığınıza dikkat etmediğiniz takdirde ciddi rahatsızlıkların baş göstereceğine işarettir. Rüyanızda ailenizden ya da sevdiklerinizden birinin dişlerinin kırıldığını görmeniz, gördüğünüz kişi ile ilgili kötü bir haber alacağınıza ve aldığınız haber nedeniyle üzüntü yaşayacağınıza delalet eder. Günlük hayatında dişleri ile ilgili sıkıntı yaşayan ya da tedavi gören kişiler tarafından sıkça görülen kırık diş rüyası, kişinin bilinçaltının da yansıması olabilmektedir.

Rüyada Çürük Diş Görmek

Rüyada çürük diş görmek büyük bir rahatsızlığın habercisidir. Rüya sahibi dişinin çürüdüğünü görürse, kendisi ya da ailesi ile ilgili ağır bir hastalık haberi alacak demektir. Rüyanızda çürük dişinizi çektirdiğinizi görmeniz ise hastalıktan kurtulacağınız anlamına gelir. Çürük dişin çekilememesi yakın çevrenizde olan birinin ölüm haberini alacağınıza tabir edilir. Dişinizin kendiliğinden düştüğünü ya da çıktığını görmeniz ise yine sağlık sorunlarını simgelemektedir.

Rüyada Beyaz Diş Görmek

Rüyanızda tertemiz ve bembeyaz dişlere sahip olduğunuzu görmeniz, sağlığınızın iyi olduğuna ve uzun zaman sağlıkla ilgili ciddi bir sıkıntı yaşamayacağınıza delalettir. Büyük ve güzel dişler genel olarak mal ve mülk sahibi olunacağına ve kişinin güçleneceğine yorulmaktadır. Aynı zamanda sağlıklı ve güzel dişler, kişinin ev hayatında rahat ve huzurlu bir ortama sahip olduğunun da işaretidir.

Rüyada Takma Diş Görmek

Rüyada takma diş görmek itibar sahibi olacağınıza işaret eder. Rüyada takma diş sıkıntılarınızdan zamanla kurtulacağınıza ve git gide daha huzurlu bir hayata sahip olacağınıza delalet eder. Dişlerinizin çekilmesinden ya da dökülmesinden sonra takma diş kullandığınızı görmeniz hayattan daha fazla tat alacağınıza, daha eğlenceli ve kalabalık ortamlara girip daha keyifli zaman geçireceğinize yorumlanır.

 

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!