RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırık Görmek

Rüyada kırık görmek, rüyayı gören kişinin yaşayacağı hayal kırıklıklarına, kavgalara, kargaşalara, huzursuzluklara, sorunlara ve gönül acılarına işaret eder. Rüya sahibinin düşlerinin gerçekleşmemesi, işlerinin yolunda gitmemesi ve isteklerinin de yerine gelmemesi nedeniyle üzgün olacağına, durgunlaşacağına, kendi kabuğuna çekileceğine ve acı çekeceğine alamet eder. Rüya sahibinin çevresine fesat kişiler toplanacak demektir.

Rüyada Kırık Telefon Görmek

Rüyayı gören kişinin beklenti içinde olduğu konulardan istediği sonucu alamayacağına, hevesinin kursağında kalacağına, amaçlarına nail olmayı başaramayacağına, bu nedenle umutlarını kaybedeceğine ve mutsuz olacağına tabir edilir.

Rüyada Kırık Kapı Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisine kazanç ve ekmek getirecek fırsatları tepeceğine ya da gereği gibi değerlendiremeyeceğine bu nedenle de yokluğa ve fakirliğe düşeceğine, aile içinde geçiminin zorlaşacağına ve ağız tadının, huzurunun, neşesinin de kalmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Kırık Diş Görmek

Rüyayı gören kişinin başının ağrımasına neden olacak bazı tatsızlıkların yaşanacağına, sağlığının ve moralinin bozulacağına, işlerine gösterdiği ilgi ve özenin azalacağına bu nedenle de başarısının düşeceğine delalet eder.

Rüyada Kırık Anahtar Görmek

Rüya sahibinin kendisine fayda getirmeyecek işlere gireceğine, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına fakat emeline ulaşamayacağına, maddi zarara gireceğine, parasız ve işsiz kalacağına alamet eder.

Rüyada Kırık Ayna Görmek

Büyük uğursuzluktur. Rüyayı gören kişinin yıkılmasına, gözyaşı dökmesine ve yas tutmasına neden olacak bir can kaybı yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin çok yakını olan bir kimsenin vefatını yaşayacağına bunun etkisini yıllar geçse de üzerinden atamayacağına rivayet edilir.

Rüyada Kırık Cam Görmek

Rüyayı gören kişinin kalp kırıklıkları yaşayacağına, üzüleceğine, umduğunu bulamayacağına, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, mutluluğunun zedeleneceğine ve kendisini kötü hissetmesine neden olacak durumların başgöstereceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: