RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırık Yumurta Görmek

Rüyada kırık yumurta uğursuzluk olarak kabul edilir ve rüya sahibinin üzüntü ve hastalık içinde geçireceği günlerin habercisi olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin canın sıkılacağına, başının ağrıyacağına, huzurunun kaçacağına ve maneviyatının çökmesine neden olacak bazı olaylar yaşayacağına ve tüm bu nedenle de ağız tadının kalmayacağına rivayet edilir. Bu rüya şanssızlık anlamına gelir.

Rüyada Kırık Yumurta Kabuğu Görmek

Bazı gerçeklerin açığa çıkacağına rivayet edilir ve rüya sahibinin bilmediği bazı konulara vakıf olacağına, belki de kendisinden saklanan konuları öğreneceğine alamet eder. Kişi, bir takım gerçeklerle yüzleşecektir diye yorumlanır.

Rüyada Kırık Yumurta Sarısı Görmek

İyi ve güzel olana yorulur. Sıkıntıların biteceğine, geçimin kolaylaşacağına, rızkın genişleyeceğine, kişinin başarılarının artacağına bunun da beraberinde kendisine huzur, mutluluk ve sağlık getireceğine işaret eder.

Rüyada Kırık Yumurta Toplamak

Rüyayı gören kişinin kar elde edeceğine inandığı bir işten umduğu kadarını değil de düşündüğünün yarısını bile elde edemeyeceğine delalet eder. Başarılı olmak için çıkılan bir yolda umduğunu bulamamaya yorulur.

Rüyada Kırık Yumurta Satın Almak

Rüyayı gören kişinin alacağı kötü haberler ya da işiteceği çirkin sözler nedeni ile keyfinin kaçacağına alamet eder. Rüya sahibinin gülen yüzünün asılmasına neden olacak bazı olayların gelişeceğine rivayet edilir.

Rüyada Çatlak Yumurta Görmek

Rüya sahibinin planlarının istediği gibi yürümeyeceğine bu nedenle de hayal kırıklığı yaşayacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin tabir yerindeyse evdeki hesabının çarşıya uymaması nedeniyle zor durumda kalacağı ve maddi anlamda zarar edeceği ile tabir edilir.

Rüyada Yumurta Görmek

Yumurta geçimin kolaylaşması şeklinde kabul edilir. Rüyayı gören kimsenin yaptığı işlerdeki verimin artması sayesinde elinin bolluğa kavuşacağına, hanesine bolluk geleceğine ve geçiminin kolaylaşacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Yumurta ile ilgili çok ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Yumurta Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Kırık Yumurta Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. melis (04 Ocak 2015 saat: 10:27)

  Rüyamda 15’li yumurta satın almışım.Bir yere gidiyorum ama elimdekinin yumurta olduğunu unutup poşeti sallıyorum eve geldiğimde yumurtalar kırılmış oluyor ama yumurtaların hepsi yerinde değil kalanlar da 3-5 tane kırılmış ve çatlamış annem yumurtaları kırdığım için bana kızıyor.Bu rüyane anlama geliyor acaba ? Yorumlarsanız sevinirim.

 2. yeliz (27 Aralık 2014 saat: 21:35)

  Arkadasim aglayarak beni aradi ve cocugunun vefat ettigini soyledi esinin izin almadan ameliyat ettirdigini ve ameliyatta cocugunun vefat ettigini.esini asla affetmeyecegini soyledi uzun uzun konustuk ben esinin de cok aci cektigini soyledim. ben de bu arada yumurlalari diziyordum bircogu kirikti ve sarilarini cok net gordum.

 3. Pınar (01 Aralık 2014 saat: 11:01)

  Kümesteyim ve bir tavuk geliyor. Tavuğun kafasında yumurta var. Ben onu kafasından yavaşca çıkartıyorum ve yumurta daha sıcak. Sonra iş yerinden bir arkadaşı görüp ona sitem ediyorum niye beni aramadın niye böyle yaptın diye. Sonra onun erkek oğluna bak sen hiç yeni toplanmış yunurta gördün mü sıcacık elle diyorum çocuk elliyor. Tekrar konuşmaya başlayınca yumurta elimde çatlıyo beyazı biraz akıyo ve üstüne 2 tane sinek konuyor. Ben de onu bir ağacın altına koyuyorum. Lütfen yorumlayın aklıma takıldı sabahtan beri

 4. Nilgün (19 Nisan 2014 saat: 19:27)

  Mutfakta bulaşık topluyoruz ablamla. O büyük kapları ben Küçükleri toplayacagiz, ama ablamın daha cok bulaşık çıkardığını görüyorum ve kızıp toplamaya başlıyorum. Bir tabak içinde bir sürü yumurta kabukları var, hepsi beyaz. Daha sonra annemin beni hep kısıtlayıcı davrandığını anlatıyorum abime e Ağlıyorum. Sonra abim bana bir torba dolusu ekmek ve simit getirip veriyor. Sıcak ve fırından yeni çıkmış. .
  bana bu rüyayı yorumlarsaniz çok sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,