RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırık Yumurta Görmek

Rüyada kırık yumurta uğursuzluk olarak kabul edilir ve rüya sahibinin üzüntü ve hastalık içinde geçireceği günlerin habercisi olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin canın sıkılacağına, başının ağrıyacağına, huzurunun kaçacağına ve maneviyatının çökmesine neden olacak bazı olaylar yaşayacağına ve tüm bu nedenle de ağız tadının kalmayacağına rivayet edilir. Bu rüya şanssızlık anlamına gelir.

Rüyada Kırık Yumurta Kabuğu Görmek

Bazı gerçeklerin açığa çıkacağına rivayet edilir ve rüya sahibinin bilmediği bazı konulara vakıf olacağına, belki de kendisinden saklanan konuları öğreneceğine alamet eder. Kişi, bir takım gerçeklerle yüzleşecektir diye yorumlanır.

Rüyada Kırık Yumurta Sarısı Görmek

İyi ve güzel olana yorulur. Sıkıntıların biteceğine, geçimin kolaylaşacağına, rızkın genişleyeceğine, kişinin başarılarının artacağına bunun da beraberinde kendisine huzur, mutluluk ve sağlık getireceğine işaret eder.

Rüyada Kırık Yumurta Toplamak

Rüyayı gören kişinin kar elde edeceğine inandığı bir işten umduğu kadarını değil de düşündüğünün yarısını bile elde edemeyeceğine delalet eder. Başarılı olmak için çıkılan bir yolda umduğunu bulamamaya yorulur.

Rüyada Kırık Yumurta Satın Almak

Rüyayı gören kişinin alacağı kötü haberler ya da işiteceği çirkin sözler nedeni ile keyfinin kaçacağına alamet eder. Rüya sahibinin gülen yüzünün asılmasına neden olacak bazı olayların gelişeceğine rivayet edilir.

Rüyada Çatlak Yumurta Görmek

Rüya sahibinin planlarının istediği gibi yürümeyeceğine bu nedenle de hayal kırıklığı yaşayacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin tabir yerindeyse evdeki hesabının çarşıya uymaması nedeniyle zor durumda kalacağı ve maddi anlamda zarar edeceği ile tabir edilir.

Rüyada Yumurta Görmek

Yumurta geçimin kolaylaşması şeklinde kabul edilir. Rüyayı gören kimsenin yaptığı işlerdeki verimin artması sayesinde elinin bolluğa kavuşacağına, hanesine bolluk geleceğine ve geçiminin kolaylaşacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Yumurta ile ilgili çok ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Yumurta Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!