RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırık Yüzük Görmek

Rüyada kırık yüzük görmek, kişinin aile hayatında birtakım problemlerin oluşacağına ve eşi ile arasında gerçekleşecek tartışmalara işarettir. Yüzün bağlılığın ve gönül ilişkisinin sembolüdür. Bu nedenle rüyasında kırık yüzün gören kimse, sevgilisinden ayrılır veya uzun süredir aşık olduğu kişiden umduğu yanıtı alamaz. Kırık bir yüzüğün elinde bulunduğunu görmek, aşk hayatında mutsuzluğa, sevdiğiniz kişi ile yaşayacağınız birtakım problemlere, aranızda oluşacak kırgınlıklara, bazı hatalar yapmaya, bağlılıktan korkmaya, evlenme isteğinin kaybolmasına ya da uzun bir birlikteliğin sona ermesine işarettir. Kırık bir yüzük bulan kişi, kendisine uygun olmayan bir kimse ile tanışır ve onunla aşk macerası yaşar. Kırık bir yüzüğün yatağında olduğunu görmek, kötü başlayan bir ilişkinin güzel sonuçlanmasına delalet eder.

Rüyada Kırık Bir Yüzük Takmak

Rüyada kırık bir yüzük takan kimse, kendisine uygun olmayan bir kişi ile ilişkiye girer veya evlenir. Bu rüya bazen aşk hayatınızda ortaya çıkacak problemlere bazen de yaşayacağınız bazı sorunlara işarettir. Kırık bir yüzüğü parmağa geçirmek, daha iyisine kavuşabilecekken azla yetinmeye, hayal kırıklığına ve ümitsizliğe, iyiden kötüye doğru giden bir ilişkiye işarettir.

Rüyada Yüzük Kırmak

Rüyada yüzüğünü kıran kişi, eşi veya sevgilisi ile yaşadığı tartışmalar sonucunda bir müddet yalnız kalır veya yaptığı hatalar sonucunda üzüntü yaşar. Yüzük kırmak, bir aşk ilişkisini noktalamaya, başınıza gelecek birtakım hadiselere, sevgilinizle aranızın bozulmasına, evlenmekten vazgeçmeye veya uygun olmayan birisi ile nişanlanmaya yorumlanır.

Rüyada Kırık Yüzük Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada kırık yüzük görmek, kişinin evliliğinde birtakım sorunlar yaşadığının veya sevgilisi ile evlenip evlenmeme konusunda kararsız olduğunun bir göstergesidir. Bu rüya genellikle gönül ilişkilerinde olan kararsızlığınızı ve bu konu hakkında yaşadığınız bazı problemleri gösterir ve geleceğe dair olan kaygıların yansımasıdır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kırık Yüzük Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Azize (20 Aralık 2016 saat: 22:39)

  Merhaba ben bekarim ramazan arefesi gecesi bir rüya görüyorum rüyamda nişan yuzugu takiyorum o yüzükte bu şehirde üç taneymis cok ozelmis 2 si satılmış bu benim taktigim sonuncuymus yüzüğü parmağına takiyorum bide bakıyorum yüzüğun kirik olduğunu farkediyorum

 2. Kadir (04 Eylül 2016 saat: 23:18)

  Merhaba rüyamda nisan yüzüğünün ustundeki ince altın kırılıyor yere dusuyor ve elime aldığım da inci tanesine donusuyor altın kırıkları bu neden olabilir acaba araştırdım yanlış ta yazmış olabilirim arastirdigima Gore tartışmalar kırgınlıklar yaşayacak siniz diyor son bir ay dır çok tartışıyor uz bundan kaynaklanıyor olabilir mi

 3. azizie (09 Ekim 2015 saat: 11:43)

  Ruyamda ayri oldugum erkek arkadaimla yuzuk taki almaya gidiyoruz bana tek tas aliyo takiyorum tek tas yuzuk elif seklinde ve alt kismi kiriliyo kirik takiuorum baska bir sekle donusuyo sonuc olarak yuzuk hep parmagimda ve bir suru altn bilezik takili kolumda

 4. Leyla (10 Şubat 2015 saat: 14:14)

  Merhaba, ruyamda, esimin aldigi pirlanta yuzugumun 2 tasinin dustugunu gordum. Cok sacma ama legenin icinde buluyorum. Esime soruyorum bunun burada ne isi var. aciklama yapamiyor. O kadar uzuluyorum ki. Kuyumcuya gidiyoruz yeni taslarin takilmasi icin gidiyoruz. Annem de yanimda. O sirada uyandim. Tabiri nedir ? Tesekkur ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,