RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırık Yüzük Görmek

Rüyada kırık yüzük görmek, kişinin aile hayatında birtakım problemlerin oluşacağına ve eşi ile arasında gerçekleşecek tartışmalara işarettir. Yüzün bağlılığın ve gönül ilişkisinin sembolüdür. Bu nedenle rüyasında kırık yüzün gören kimse, sevgilisinden ayrılır veya uzun süredir aşık olduğu kişiden umduğu yanıtı alamaz. Kırık bir yüzüğün elinde bulunduğunu görmek, aşk hayatında mutsuzluğa, sevdiğiniz kişi ile yaşayacağınız birtakım problemlere, aranızda oluşacak kırgınlıklara, bazı hatalar yapmaya, bağlılıktan korkmaya, evlenme isteğinin kaybolmasına ya da uzun bir birlikteliğin sona ermesine işarettir. Kırık bir yüzük bulan kişi, kendisine uygun olmayan bir kimse ile tanışır ve onunla aşk macerası yaşar. Kırık bir yüzüğün yatağında olduğunu görmek, kötü başlayan bir ilişkinin güzel sonuçlanmasına delalet eder.

Rüyada Kırık Bir Yüzük Takmak

Rüyada kırık bir yüzük takan kimse, kendisine uygun olmayan bir kişi ile ilişkiye girer veya evlenir. Bu rüya bazen aşk hayatınızda ortaya çıkacak problemlere bazen de yaşayacağınız bazı sorunlara işarettir. Kırık bir yüzüğü parmağa geçirmek, daha iyisine kavuşabilecekken azla yetinmeye, hayal kırıklığına ve ümitsizliğe, iyiden kötüye doğru giden bir ilişkiye işarettir.

Rüyada Yüzük Kırmak

Rüyada yüzüğünü kıran kişi, eşi veya sevgilisi ile yaşadığı tartışmalar sonucunda bir müddet yalnız kalır veya yaptığı hatalar sonucunda üzüntü yaşar. Yüzük kırmak, bir aşk ilişkisini noktalamaya, başınıza gelecek birtakım hadiselere, sevgilinizle aranızın bozulmasına, evlenmekten vazgeçmeye veya uygun olmayan birisi ile nişanlanmaya yorumlanır.

Rüyada Kırık Yüzük Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada kırık yüzük görmek, kişinin evliliğinde birtakım sorunlar yaşadığının veya sevgilisi ile evlenip evlenmeme konusunda kararsız olduğunun bir göstergesidir. Bu rüya genellikle gönül ilişkilerinde olan kararsızlığınızı ve bu konu hakkında yaşadığınız bazı problemleri gösterir ve geleceğe dair olan kaygıların yansımasıdır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!