RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırıntı Görmek

Rüyada kırıntı görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin emek verdiği, alın teri döktüğü ve üzerinde kafa yorduğu projelerinin karşılığında kazanç elde edeceğine, daha çok dünya malı edineceğine ve daha fazla nimete kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatında arka arkaya çok olumlu gelişmeler olacağına, bu sayede sorunlarının tabiri caizse çorap söküğü gibi çözüleceği anlamına gelir.

Rüyada Ekmek Kırıntısı Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatında mucize gibi olayların yaşanacağına, rüya sahibinin eşsiz ve büyük fırsatlar elde edeceğine bu sayede yaşam şartlarının iyileşeceğine, harcama yapabilme konusunda özgürlüğünün ve rahatının artacağına tabir edilir.

Rüyada Kırıntı Toplamak

Rüyayı gören kişinin kendisine mutluluk, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek çok verimli işlere gireceğine yorulur. Rüya sahibinin hayatının yavaş yavaş yoluna gireceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, mal ve para sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Kırıntı Süpürmek

Rüyada kırıntı süpürmek iyi değildir ve rüyayı gören kişinin eline geçecek çok önemli olanakların kıymetini bilemeyeceğine, onları doğru şekilde değerlendiremeyeceğine böylece kendisini şifa ve gelir kapılarına götürecek olan kısmetini de tepmiş olacağına delalet eder. Rüya sahibinin elinin her geçen gün dara düşmesine rivayet edilir.

Rüyada Kırıntı Yemek

Rüyayı gören kişinin mali konularda sıkıntıya düşeceğine, güç kaybedeceğine, borçlarının kendisini çok aşacağına, maddi durumunun da her geçen kötüye doğru gideceğine alamet eder. Rüya sahibinin fakirleşeceğine, ekmeksiz ve parasız kalacağına tabir edilir.

Rüyada Yatakta Ekmek Kırıntısı Görmek

Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse krallara yaraşır bir hayatı olacağına, lüks şekilde yaşayacağına, dilediği gibi harcama yapacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine, dünya mallarının ve nimetlerinin en iyilerine ulaşacağına işaret eder ve rüya sahibinin uzun, sağlıklı, mutlu ve güzel bir ömür geçireceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!