RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırıntı Görmek

Rüyada kırıntı görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin emek verdiği, alın teri döktüğü ve üzerinde kafa yorduğu projelerinin karşılığında kazanç elde edeceğine, daha çok dünya malı edineceğine ve daha fazla nimete kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatında arka arkaya çok olumlu gelişmeler olacağına, bu sayede sorunlarının tabiri caizse çorap söküğü gibi çözüleceği anlamına gelir.

Rüyada Ekmek Kırıntısı Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatında mucize gibi olayların yaşanacağına, rüya sahibinin eşsiz ve büyük fırsatlar elde edeceğine bu sayede yaşam şartlarının iyileşeceğine, harcama yapabilme konusunda özgürlüğünün ve rahatının artacağına tabir edilir.

Rüyada Kırıntı Toplamak

Rüyayı gören kişinin kendisine mutluluk, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek çok verimli işlere gireceğine yorulur. Rüya sahibinin hayatının yavaş yavaş yoluna gireceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, mal ve para sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Kırıntı Süpürmek

Rüyada kırıntı süpürmek iyi değildir ve rüyayı gören kişinin eline geçecek çok önemli olanakların kıymetini bilemeyeceğine, onları doğru şekilde değerlendiremeyeceğine böylece kendisini şifa ve gelir kapılarına götürecek olan kısmetini de tepmiş olacağına delalet eder. Rüya sahibinin elinin her geçen gün dara düşmesine rivayet edilir.

Rüyada Kırıntı Yemek

Rüyayı gören kişinin mali konularda sıkıntıya düşeceğine, güç kaybedeceğine, borçlarının kendisini çok aşacağına, maddi durumunun da her geçen kötüye doğru gideceğine alamet eder. Rüya sahibinin fakirleşeceğine, ekmeksiz ve parasız kalacağına tabir edilir.

Rüyada Yatakta Ekmek Kırıntısı Görmek

Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse krallara yaraşır bir hayatı olacağına, lüks şekilde yaşayacağına, dilediği gibi harcama yapacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine, dünya mallarının ve nimetlerinin en iyilerine ulaşacağına işaret eder ve rüya sahibinin uzun, sağlıklı, mutlu ve güzel bir ömür geçireceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kırıntı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. gönül (10 Aralık 2014 saat: 20:42)

  rüyamda iki katlı bir evdeyim sonra alt kata iniyorum yanımda kız kardeşim var güya o ev benimmiş evde yerde birikinti şeklinde üst üste öbek öbek ekmek kırıntıları var. Bir de büyük amcamın kızı var ve biz görüyoruz sonra da bir oda da üst üste öbek öbek toprak var bu rüyanın anlamı nedir birde amcamın kızının elinde süpürge var
  anlamı nedir

 2. gönül (10 Aralık 2014 saat: 20:40)

  rüyamda iki katlı bir evdeyim sonra alt kata iniyorum yanımda kız kardeşim var güya o ev benimmiş evde yerde birikinti şeklinde üst üste öbek öbek ekmek kırıntıları var. Bir de büyük amcamın kızı var ve biz görüyoruz sonra da bir oda da üst üste öbek öbek toprak var bu rüyanın anlamı nedir

 3. HİCRAN (20 Mayıs 2014 saat: 08:44)

  rüyamda bır bınadayım başbakan gelcek odaları temızleyım gereksız olanlarıda cuvallıyorum sonra bırı gelıp bunlar ne dıye soruyo bende onlar eskı seyler yakılcak dıyorum başbakan gelıyo onunla karsılıklı oturup konusuyoruz elımde kasıklar var hepsı farklı farklı dıyorumkı baskabakana kasıgı ona karsı tutarak en sıze yemek verırım dıye bu kasıkları aldım ama hepsı farklı farklı sızın gümüş kaşığınız vardır kesın dıyım hem konusup hem gülüyoruz.o odadan cıkıp baska odaya yönelıyo başsbakan bende uyuyacak dıye odasına gıdıp bakıyorum odası daha boyanıyor perde cekılmıs ama dah bıtmemiş ordan cıkıyorum kızım suan hamıle onu görüyorum doguma az kalmıs rüyamda bır arkadasını görüyoruz kızıma dıyokı dantel gününe gırermısın kızımda onasıl bıse dıyo bende getır görelım dıyorum kız getırırıp kızımın önünde bembeyz bır masa örtüsü acıyo işte bu dıyo cok güzel cok begenıyoruz tmm dıyo kızım orda ıkı tane dık merdıven var kızım belını tuta tuta zorlanarak ınıyo merdıvenı sonra bende dıger merdıvenden ınıyorum ındıgımız yerde ekmek kırıntıları var kızım zorla eğilip onları topluyo bır kuz gelıp önüne konup kızıma bakıyor kızımda kusa dıyokı olurmu böle dagıtılmaskı bu ekkmekler dıye kusla konusuyo lütfen rüyamı yorumlayınız(kızımın doğumauna daha ıkı ay var taşeron olarak bir araştırma hastanesınde görev yapıyor belkı yorumlarken ısınıze yarar dıye yazıyorum) tşk ederim

 4. aysel (22 Nisan 2014 saat: 07:40)

  Ruyamda nisanim icin evde temizlik yapiyorum. Kizkardesimin yataginin altinda o kadar cok ekmek kirintisi varki supure supure bitiremiyorum. Elektrikli supurgeye cektiriyorum. Dha sonra bu kirintiya supurge bozulacak diyorum ve supurgenin icini acip bakiyorum. Ici tertermiz. Bir tane kirinti yok ve ici deyim yerindeyse temizlikten parliyor. Makineye cektirdigim onca toz/kirinti ortadan kayboluyor. Ekmek kirintilari temizdi. Küf filan yoktu uzerlerinde. Bembeyaz bir suru kirinti gordum.

 5. Gulcın için (14 Nisan 2014 saat: 12:00)

  Kus olduğum ablam dusa kabinin içine çiş yapmış sarı koyu bir renk. Hemen onun yanında ekmek kırıntıları var ve karıncalar onları toplamaya çalışıyor ve ben elimde ki supurgeyle onları kürek le topluyorum ve birden kirintilar suyun içinde kayboluyor anneme ablamı şikayet ediyorum nolcak anne bunlar ekmek var burda günah carpılcaz diye soylenıyorum hayır olsun inşallah

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,