RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırışık Görmek

Rüyada kırışık görmek, düzgün giden işlerin bozulacağına, kişinin anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına, akıl karışıklığı yüzünden nesnelliği yitirmeye yorumlanır. Sorunları, pürüzleri ifade eden rüya aynı zamanda kötü huylar, yanlış alışkanlıklar geliştirmek anlamına da gelir. Geçici, kişiye herhangi bir yarar sağlamayan uğraşların zaman kaybı kadar para kaybına da neden olacağını, kişinin bu dönemden elde ettiği deneyimler sonucunda üzülse de, gelecekte aynı hataları tekrarlamamak adına adımlar atacağını bildirir. Sürekli kişiyi dolduran, yakın akrabaları hakkında ileri geri konuşan, yanlış yönlendirmeler yapan bencil bir arkadaşın yarattığı can sıkıntısına da dikkat çeken rüya, rekabet ortamında kişinin geri planda kalacağına, aklındaki planları, projeleri ortaya çıkarmakta güçlüklerle karşılaşacağına, beklediği gelişmelerin olumsuz olacağını bildirir.

Rüyada Kırışık Gömlek Giymek

İstemeyerek gönülsüzce yapılan işler yüzünden kişinin moral bozukluğu yaşayacağını, geçmişte arada kırıcı konuşmalar ve sorunlar yaşanan, irtibatın tamamen kesildiği birinden alınan haberle yeniden keyifsizlik yaşanacağını işaret eder. Kırışık gömlek giyenin eşiyle arasında sürekli tartışmalar, ağız dalaşları meydana gelir ve evlilikte huzur bulmak zorlaşır. Yola çıkmak niyetinde olanlar için ani gelişen bir rahatsızlık yüzünden yolculuklarını bir süre daha ertelemek zorunda kalacaklarına da tabir edilir.

Rüyada Kırışık Çarşaf Görmek

Evlilikteki sorunların ifadesi olan rüya, eşler arasında küçük sorunların sürekli çoğaldığını, çözüm bulmak yerine inatlaşmaya varan durumlar yüzünden ilişkinin bozulmaya başladığını delalet eder. Bekar kişiler için evlenmeyi düşündükleri kimselerin bazı yanlışlarına şahit olmak, sevdikleri kişiyi uyarmak ve doğru yola getirmek için elinden geleni yapmak demektir.

Rüyada Kırışık Görmenin Psikolojik Yorumu

Günlük hayatı yolunda giden fakat hayatında her şeyi kendisine dert eden, küçük problemleri kafasına takarak büyüten ve zaman zaman olayların gerçeklikleriyle ilgili görüşü kaybeden kimseleri bildirdiği gibi, aşırı kuşkucu yaklaşımın kişiyi esir aldığının da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!