RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırkayak Görmek

Rüyada kırkayak görmek, sinsi planlar içinde olan fakat bunu büyük bir ustalıkla ört bas etmeyi başaran kimse ile tabir edilir. Bu kişi aslında rüya sahibine yakın, sürekli işlerinin içinde olan sevimli gibi görünen ama zarar verme amacında olan kişidir. Rüya sahibi kendisinden olur da şüphe ederse bu durumdan kolaylıkla kurtulabilecek kapasitededir. Rüya sahibine hata yaptığı zaman, onun ağzından girip burnundan çıkar yine de gönlünü almayı başarır diye yorumlanır. Bu rüya esasen rüya sahibinin çevresinde kendisine yakın gibi görünen kişilere dikkat etmesine ve onları iyi bir gözle incelemesine işaret eder.

Rüyada Kırkayak Öldürmek

Rüya sahibinin, malından, parasından ve iyi niyetinden istifade etme planında olan ve kendisine külfet olup masraf çıkaran kişilerden kurtulmasına ve onları ilelebet hayatından çıkarmasına tabir edilir.

Rüyada Kırkayak Sokması

Rüya sahibinin bir kimseden büyük bir zarar göreceğine ve bu nedenle çok sıkıntılı ve zor günler geçireceğine yorulur. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin ticaretteki rakiplerine yenileceği anlamına gelir.

Rüyada Kırkayak Yemek

Kötü kişilerden ve onlardan gelecek olan dertlerden ve onlar nedeni ile yaşanacak olan belalardan kurtulmaya yorulur. Rüya sahibi bu yükten kurtulup rahat bir nefes alacak ve hafifleyecektir.

Rüyada Akrep Görmek

Ani bir haber anlamına gelir. Bu haber rüya sahibinin yıkılmasına ve gözyaşlarına boğulmasına işaret eder. Rüya sahibi iyi bir haber alacağından çok eminken böylesine kötü bir haber alınca şok olacak ve neye uğradığını şaşıracaktır.

Rüyada Yılan Görmek

Rüya sahibi için art niyetler taşıyan, arkasından konuşan, ona zarar vermek için planlar yapan bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bu kişinin rüya sahibine karşı büyük bir garezi vardır ve ona zarar vermeden durmayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kırkayak Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. derya (06 Ekim 2014 saat: 22:20)

    rüyamda yeni bir eve taşınıyorum yanımda kayın validemle görümcem var yerler komple akrep ve kırkayak dolu ben korkuyorum anne çıkalım burdan ben bunların olduğu yerde duramam diyorum akrepler kuyruklarını sallayarak yanımda geziyodu biz ordan çıktık ve yol üstünde bir lokantada eski tanıdığa rastlıyorum kirli çatal kaşık veriyolar elime ben onları yıkayıp tanıdığın masasına götürüyorum biraz da utanıyorum arkadaş burda bulaşıkçı olduğumu düşünmesin diye sonra onunla konuşurken uyandım

  2. Betül (25 Mart 2014 saat: 17:12)

    Ruyamda buz mavisi pacalari çok dar bir pantolon gitmiştim.Aslinda sadece ayagimi ve bilegimi görüyorum. Birseyler kasinti yapiyor, bacagima bakayim derken kapkara bir sey düşüyor.Ters çevrilmiş ne olduguna bakayim diye düz ceviriyorum.Kirk bacak denilen böcek. Sonra igreniyorum ve diyorum ki iyi farkettim beni sokardi bu diyorum.Ayakkabimin etrafinda geziyo. Bacaklarina bakıyorum bi sürü kapkara bacağı var ve bayagida iri bir böcek.Derken bacagimda bi yanma hissediyorum kesin o kirk ayak girdi icine diyorum beni soktugunu düşünüyorum cabuk eve girelim bakmam lazim diyorum.Eve giriyoruz bacagimi duvara dayayip aciyorum bi bakiyorum boyle acayip bisey sonra bi bakiyorum salyangoz ama kabuğu yok kabuğu pantolonumda kalmış korkmuyorum aksine iyi gelir diye düşünüyorum ölüp olmedigini merak ediyorum tam hatirlamamakla birlikte olmedigini düşünüyorum derken uyandim.Yorumlarsaniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,