RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırkayak Görmek

Rüyada kırkayak görmek, sinsi planlar içinde olan fakat bunu büyük bir ustalıkla ört bas etmeyi başaran kimse ile tabir edilir. Bu kişi aslında rüya sahibine yakın, sürekli işlerinin içinde olan sevimli gibi görünen ama zarar verme amacında olan kişidir. Rüya sahibi kendisinden olur da şüphe ederse bu durumdan kolaylıkla kurtulabilecek kapasitededir. Rüya sahibine hata yaptığı zaman, onun ağzından girip burnundan çıkar yine de gönlünü almayı başarır diye yorumlanır. Bu rüya esasen rüya sahibinin çevresinde kendisine yakın gibi görünen kişilere dikkat etmesine ve onları iyi bir gözle incelemesine işaret eder.

Rüyada Kırkayak Öldürmek

Rüya sahibinin, malından, parasından ve iyi niyetinden istifade etme planında olan ve kendisine külfet olup masraf çıkaran kişilerden kurtulmasına ve onları ilelebet hayatından çıkarmasına tabir edilir.

Rüyada Kırkayak Sokması

Rüya sahibinin bir kimseden büyük bir zarar göreceğine ve bu nedenle çok sıkıntılı ve zor günler geçireceğine yorulur. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin ticaretteki rakiplerine yenileceği anlamına gelir.

Rüyada Kırkayak Yemek

Kötü kişilerden ve onlardan gelecek olan dertlerden ve onlar nedeni ile yaşanacak olan belalardan kurtulmaya yorulur. Rüya sahibi bu yükten kurtulup rahat bir nefes alacak ve hafifleyecektir.

Rüyada Akrep Görmek

Ani bir haber anlamına gelir. Bu haber rüya sahibinin yıkılmasına ve gözyaşlarına boğulmasına işaret eder. Rüya sahibi iyi bir haber alacağından çok eminken böylesine kötü bir haber alınca şok olacak ve neye uğradığını şaşıracaktır.

Rüyada Yılan Görmek

Rüya sahibi için art niyetler taşıyan, arkasından konuşan, ona zarar vermek için planlar yapan bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bu kişinin rüya sahibine karşı büyük bir garezi vardır ve ona zarar vermeden durmayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: