RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırlangıç Görmek

Rüyada kırlangıç görmek, sahip olunan eşyalara ve geleceğini kurmak için uğraşan gence delalet eder.  Rüyayı gören kişinin, dindar, sütü temiz ve yardımsever birisi olduğuna, insanların Allah yoluna çağırdığına ve yardıma muhtaç olan insanlara yardım etmeye çabaladığına işaret eder. Aynı zamanda, hayatta yalnız kalmış genç ve iyi huylu kadına yorumlanır.

Rüyada Kırlangıç Yakalamak

Rüyada kırlangıç yakalamak, yapılacak kötü ve hatalı bir işle aile fertlerini, akrabaları ve dostları üzmeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin, uzun bir süre ortadan kaybolup insanları telaşlandıracağına ancak daha sonra çıkıp gelindiğinde ise işlenen bir suçla kendisini seven kişileri şaşırttığına ve çok üzdüğüne yorulur.

Rüyada Kırlangıç Yumurtası Görmek

Rüyada kırlangıç yumurtası görmek, içinde bulunulan durumun çok güvenli olduğuna ve kurulacak bir iş sayesinde rüyayı gören kişinin ve ailesinin rahata ereceğine yorulur.

Rüyada Kırlangıç Balığı Görmek

Rüyada kırlangıç balığı görmek, rüya sahibinin ya da sevdiği birisinin resmi kurumlarla yapacağı bir iş sonunda çok büyük paralar kazanacağına ve hayatını neredeyse baştan aşağı değiştireceğine işaret eder.

Rüyada Pelikan Görmek

Rüyada pelikan görmek, yaşanan zor günlerin ardından ferahlığa kavuşulacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin tez zamanda sevinecek bir almasına ve bu haberin ardından işine dört elle sarılmasına delalet eder.

Rüyada Karabatak Görmesi

Rüyada karabatak görmek, rüya sahibinin etrafındaki insanlar tarafından sevildiğini belirtir. Aynı zamanda, başka insanlardan yardım alarak menfaat sağlayacağına da yorumlanır.

Rüyada Martı Görmek

Rüyada martı gören kişinin, yıllardır beklediği bir haberin geleceğine, tüm sıkıntıların giderileceğine ve bol mala ve mülke delalet eder. Rüya sahibinin, güzel bir kadınla evlenip yuva kuracağına ve çocuk sahibi olarak ailesiyle ilgileneceğine de işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kırlangıç Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. eda (22 Haziran 2015 saat: 09:52)

    Rüyam da çoçukluğumu geçirdiğim mahallede idim. Arkadaşım bana dışarı çık bak eski çoçukluğuna döneceksin dedi. Dışarı Çıktığımda her yerde kar vardı yerler bembeyaz çoçuklar gibi koşuyor bağırıyordum sokakta daha sonra baktığımda arkadaşlarımdan kimse yoktu bende bir arkadaşımı çağırmak için kapılarına doğru yöneliyorum kapının Gözetleme deliğinden baktığımda Arkadaşımın uyuduğunu görüp rahatsız etmemek için geri döndüğümde çoçukluk arkadaşım gilin evlerinin önünde annemle komşumuzun oturduğunu bir koltukta gördüm onların yanına gittiğimde önlerinde büyük bir kutunun içinde Dalmaçyalı bir köpek vardı yani komşumuzun köpeği çok saldırgan bir köpek. Soruyorum bağlımı diye hayır diyor annem ya saldırırsa diyorum Başını okşa diyor başını okşuyor bir yandan da yavaş yavaş Olduğum yerden Kalkıp çoçukluk Arkadaşımın evine geçiyorum . Evlerine girip kapatıyorum kapıyı Köpeğin peşimden geldiğini görüyorum açmıyorum kapıyı. Ev halkının hepsinin uyuduğuna şahit oluyorum evin erkekleri yeni yeni uyanırken hepsi iç çamaşırları ile dolandığını görüp utanıyorum evin içini bana çok karanlık geldiği için oturma odasına doğru yürüyüp pencereyi açmak için yöneldiğimde içerde kırlangıç sesinin geldiğini farkediyorum fakat kuş Olduğunu değilde pencerenin hışırtısı olduğunu düşünürken Arkadaşımın kız kardeşi annem seni çağırıyor içerde bir kuşun olduğunu söylüyor gel ona sesin pencereden geldiğini söyle diyor .baban içerde mi nasıl gireyim odaya derken kapının çok daha gerisinde yüzünü gördüğümde annesinin bana içeride kuş var pencere sesi değil o kuşu bulurmusun diyor. Tamam deyip oturma odasına yöneliyorum hemen salonun ortasında bir yavru kırgangıçın olduğunu görüyorum yakalayıp baktığımda küçük yeni kanatlanmış olduğunu farkedip camın kenarına koyuyorum gün ışığı aldığında KIRLANGIÇ rengarenk müthiş renklerde olduğunu görüyorum daha sonra uçmak için hamle yaptığında kanadının kırık olduğunu uçamadığı görüyorum tedavisi için veteriner ararken uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,