RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırlangıç Görmek

Rüyada kırlangıç görmek, sahip olunan eşyalara ve geleceğini kurmak için uğraşan gence delalet eder.  Rüyayı gören kişinin, dindar, sütü temiz ve yardımsever birisi olduğuna, insanların Allah yoluna çağırdığına ve yardıma muhtaç olan insanlara yardım etmeye çabaladığına işaret eder. Aynı zamanda, hayatta yalnız kalmış genç ve iyi huylu kadına yorumlanır.

Rüyada Kırlangıç Yakalamak

Rüyada kırlangıç yakalamak, yapılacak kötü ve hatalı bir işle aile fertlerini, akrabaları ve dostları üzmeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin, uzun bir süre ortadan kaybolup insanları telaşlandıracağına ancak daha sonra çıkıp gelindiğinde ise işlenen bir suçla kendisini seven kişileri şaşırttığına ve çok üzdüğüne yorulur.

Rüyada Kırlangıç Yumurtası Görmek

Rüyada kırlangıç yumurtası görmek, içinde bulunulan durumun çok güvenli olduğuna ve kurulacak bir iş sayesinde rüyayı gören kişinin ve ailesinin rahata ereceğine yorulur.

Rüyada Kırlangıç Balığı Görmek

Rüyada kırlangıç balığı görmek, rüya sahibinin ya da sevdiği birisinin resmi kurumlarla yapacağı bir iş sonunda çok büyük paralar kazanacağına ve hayatını neredeyse baştan aşağı değiştireceğine işaret eder.

Rüyada Pelikan Görmek

Rüyada pelikan görmek, yaşanan zor günlerin ardından ferahlığa kavuşulacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin tez zamanda sevinecek bir almasına ve bu haberin ardından işine dört elle sarılmasına delalet eder.

Rüyada Karabatak Görmesi

Rüyada karabatak görmek, rüya sahibinin etrafındaki insanlar tarafından sevildiğini belirtir. Aynı zamanda, başka insanlardan yardım alarak menfaat sağlayacağına da yorumlanır.

Rüyada Martı Görmek

Rüyada martı gören kişinin, yıllardır beklediği bir haberin geleceğine, tüm sıkıntıların giderileceğine ve bol mala ve mülke delalet eder. Rüya sahibinin, güzel bir kadınla evlenip yuva kuracağına ve çocuk sahibi olarak ailesiyle ilgileneceğine de işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!