RuyaTabirleri.com

Rüyada Kirli Deniz Görmek

Rüyada kirli deniz görmek, gerçekleşmeyecek bazı istekleriniz olduğunun veya size hayır getirmeyecek birtakım işlerle uğraştığınızın göstergesidir. Deniz görmek genellikle iyiye yorumlanır. Özellikle engin ve temiz bir deniz görmek, onun içinde bulunmak veya yüzmek dünya hayatında mutlu ve refah içerisinde bir hayat sürmeye delalet eder. Bu nedenle denizin kirli olması yaşamınızda birtakım sıkıntıların olacağını ve bu sıkıntılardan dolayı bir müddet üzüntü içinde bulunacağınızı gösterir. Kirli deniz bazen de haram maldır ve bu rüyayı gören kişi kendisine helal olmayan kazançların sahibi olur veya faydasız amellerle iştigal eder. Kirli denizin ortasında bulunmak çevrenizde çok sayıda kötü insanın bulunduğunun ve bu insanların bir gün size de zarar verebileceğinin göstergesidir. Bu nedenle bu rüyayı gören kişi yakınlarında bulunanlara karşı daha uyanık davranmalıdır.

Rüyada Kirli Bir Denizde Yüzmek

Rüyasında kirli bir denizin içinde bulunup orada yüzen kimse birtakım şaibeli işlere karışır ve haram peşinde koşar. Bu haram olan şeyler mal mülk olabileceği gibi, kadın da olabilmektedir. Yani bu rüya zina işlemeye, harama bakma veya bu kötülüğe vesile olma anlamlarına da gelebilmektedir. Rüyasında kirli bir denizde yüzerek sonradan oradan çıkmak ise, bulaşacağınız kötülüklerin son bulacağına ve yanlış yollardan dönüp hidayete ereceğinize delalet eder.

Rüyada Kirli Bir Denizde Boğulmak

Rüyada kirli bir denizde boğulan kimse, günah batağına saplanır ve bu hayatta önceliklerini hep kötüden ve haramdan yana olarak belirler. Aynı zamanda bu rüya davranışlarınıza dikkat etmediğinizin, günah işlediğinizin veya büyük hatalar yaptığınızın da göstergesidir.

Rüyada Kirli Deniz Görmenin Psikolojik Tabiri

Temiz ve engin deniz psikolojik olarak rahatlığı ifade eder. Bu nedenle rüyasında kirli deniz gören kişi, birtakım sıkıntılar içindedir ve bu rüya da bu sıkıntıların yansımasıdır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deniz ile ilgili ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Deniz Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Kirli Deniz Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Svvl (19 Ekim 2016 saat: 07:14)

  Rüyamda kuzenlerimle denize gidiyoruz ve ori ölüyor kuzenimin arkadaşıymış ve denizden çıkarıyorlar onda deniz kötü grünmüyor gözüme kuzenlerimle gittim ononlarla yüzmem gerekirken anlamadığım bir şekilde kardeşlerim benimle birlikte yüzüyolar sonra denizden çıkıyoruz etrafımda bir takım olaylar oluyo o ölü çocukla ilgili hatırlamadığım sonra iki kardeşimle suyu giriyoruz tekrar ve gittikçe yeşil olmaya başlıyo su ağzıma tadı geliyo vücudum pişmiş iğrenç hissediyorum sonra kardeşlerim kendilerini pek kötü hissetmiyolar gibi sonra küçük olana yardım ederek sudan çıkıyoruz ilerde fıskiyeli bir duş musluğu var öyle eskimiş pis bi duvarda sonra onu açıyorum az az akıyo ve soğuk bir şekilde biraz üzerimize kardeşlerim ve kendime döküyorum ve rüyam bitiyo ama musluktaki su temizlemeden uyandım

 2. Bahar (01 Mayıs 2016 saat: 10:35)

  Merhaba arkadaslar ben ruyamda denuzde teknede aille birlikteydim sonra ben ve kardesim denize daliyorduk fakat uzerimizde dalgic kıyafetleri vardı. Sonra denize daliyorduk ve birkaç balik vardi o kadar çok yoktu. Ilk daldigimizda deniz temizdi ama ikinci daldigimizda ise biz tam derinlikteyken denizin ustu sosunlar bagladi. Biz tam cikark3n ben yosunlara takildim . Ailem beni uzun çabalardan sonra kurtardi. Sonra beni cikartiktan saniyeler sonra denizin uzerindeki yosunlar temizlendi. Ben tekrar girdiğimde ise sanki bir Mıknatıs gibi yosunlar ben den uzaklasmaya basladi.

 3. berna (14 Temmuz 2015 saat: 16:01)

  Rüyamda kapalı bir alanda deniz ama kirli ve içimde insanlar var sonra o denize bende giriyorum ve beni çekmeye basliyo deniz ve o icindeki insanlara tutunmaya calisiyorum bir erkekten yardim istiyorum beni tutması icin o da tutuyo deniz pis ve cok derin degildi ve deniz beni kendine dogru karanlik bölgesine dogru cekiyordu ve beni bir erkek kurtardi sonra bir anda denizden ciktim

 4. Eda (13 Temmuz 2015 saat: 10:30)

  Merhabalar gecenlerde bir ruya gordum ruya da istanbul bogaz koprusunu yuzerek geciyordum ama su cok kirliydi hatta yanımda bir kac arkadasım vardı onlara bu suyu yutsam bir sey olur mu diye sormustum . Hatta bu ruyayı ilk gorusum degil ikinci gorusum lutfen yorumlarınızı bekliyorum

 5. Asli (25 Nisan 2015 saat: 14:42)

  Ruyamda denize gittik esimle ve deniz o kadar kirli bulanik deniz biranda cekildi ondan sonra hemen geri geldi dalgali yine ayni kirli bulanik pis bir deniz ayaklarimi soktum ve esime dedim ki Ben girmem bu denize, oda girmedi ama guluyodu.!! Bu ne anlamina gelir cok etki altinda kaldim ilk defa Boyle birseyi goruyorum lutfen yorumlarinizi bekliyorum.

 6. ayşe (19 Aralık 2014 saat: 20:28)

  Rüyamda kardeşimin.sevgilisinı gördüm kirli bir.suya.düşmüştü.kardeşimde.hemen.kenarda.duruyordu.sevgilisine.elini.ver.diyordu.sevgilisi.olmaz.vermem.elimi.verirsem.sende.düşersin.sevgilisi.elini.vermedi.kardeşimde.hemen.suya.atladı.ikisi.suda.lar.su.çok.kirli.ve.dalgalı.bende.boynumdakı.çok.ince.yazma.ile.onları.ordan.çıkardın.ve.çok.bagırdım

 7. Uğur (15 Aralık 2014 saat: 12:30)

  Rüyamda sınıfımda 2 kız sınıf arkadaşımı gördüm . Sahilde oturuyorduk sonra denize girelim dedi ben denize ayağımı sokacakken denizin pis olduğunu ve girmeyeceğimi söyledim sonra kahve içmeye gittik kahve ısmarlıycam dedim ama onlar yemek de söylemişler ve diğer arkadaşınıda çağırmış bende nasıl ödeyeceğimi düşünüyodum yorumlarsanız çok memnun olurum teşekkür ederim

 8. Dilşad Bulut (02 Aralık 2014 saat: 08:10)

  Merhaba, rüyamda denizde yüzüyordum. Yanımda ailem den birkaç kişi de vardı, onlar sanki deniz çok güzelmiş gibi yüzüyorlardı. Ancak deniz çok sığ ve çok kirliydi. Sürü sürü balıklar kıyıya vurmuş yarısı ölmüş, yarısı da çırpınıyordu. Sonra ilerde yine sığ bir yerde bir yavru kedi oturuyordu. Denizin ortasında olduğu için bir yere gidemiyordu. Onu kurtarıp temizledim.
  Kediyi götürdüğüm yerde de normalde tanimadigim ama rüyada tanıdığım bir kız saçlarını kazitiyordu. Sonra da peruk takarak gezdi. Kararı öyleymiş mutluydu. Ama ben bunları çok ferah görmedim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,