RuyaTabirleri.com

Rüyada Kirli Elbise Görmek

Rüyada kirli elbise görmek, genellikle iyiye yorulmaz ve çok yakın zamanda alınan üzücü haberlere veya ilerleyen süreçlerde moral bozacak bazı gelişmeler yaşanacağına yorumlanır. Kişi kendine ait kirli elbiseler görürse pek çok dedikodu ve iftira ile uğraşmak zorunda kalabilir. Özellikle kendisine hasetliği olan, düşmanlık besleyen veya geçmişte yaşanmış sorunlar yüzünden kin duyan birinin rüya sahibi hakkında her yerde ileri geri konuşmasından kaynaklanan sıkıntının tabiridir. Diğer yandan rahatına çok düşkün olan kişilerin güvenli ortamlarından ötürü ihtiyatlı davranmayı elden bıraktıkları için maceraya atılacaklarını ve bu durumun olumsuz ihtimalleri de ortaya çıkaracağını bildirir. İçinde bulunulan ortam ve koşulların kişi için güvenilmezlik duygusu yarattığını, kendinden emin olamadığı için yeni atılımların veya girişimlerin uzağında duracağını ifade eder.

Rüyada Kirli Elbise Giymek

Yanlış bir kararın işaretidir ve rüya sahibi bu kararla bir anda kendisini istemediği durumların içinde bulacak demektir. Kendine ait kirli elbise giymek iş yaşantısındaki konforun bozulacağı, faydasız işlerle uğraşmak yüzünden sorumlulukların ihmal edileceğini, ödemelerde gecikmeler olabileceğini bildirir. Bu rüya aynı zamanda kişinin kendi hatasını kabul edeceğini, yaptığı yanlışların farkında olacağını da tabir eder. Yapılanların sorumluluğunu üstlenecek olmanın ve bu sıkıntılı günlerin her türlü cefasını çekmenin ifadesidir. Başkasına ait kirli elbise giymek ise o kimsenin yaptığı bir yanlışı görmezden gelmek, gizlemek veya o kimsenin hatasını üstlenmek manasına gelir.

Rüyada Kirli Elbise Yıkamak

Kendi sorunlarından ve yanlışlarından başkalarını sorumlu tutmaya çalışan rüya sahibinin, artık bu yanlıştan vazgeçerek sorumluluklarının bilincine varacağını ve hatasını telafi etmek için çabalayacağını, işleri yeniden düzene sokabilmek için var gücüyle çalışacağını tabir eder.

Rüyada Kirli Elbise Görmenin Psikolojik Yorumu

İçinde yaşadığı ikilemleri saklayan ve daha tutarlı görünmeye çalışan rüya sahibinin, geçmişi ile yaşadığı bazı sorunların hala devam etmesi nedeniyle aslında çok stresli olduğunu ifade eder. Saklanan durumların varlığına da ışık tutar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!