RuyaTabirleri.com

Rüyada Kirli Tabak Görmek

Rüyada kirli tabak görmek, evliliklerde bazı sorunların bugünlerde ortaya çıkacağına, özellikle geçim konusunda yaşanan sıkıntıların dile geleceğine ifade edilir. Yapılan yanlış harcamaların veya gereksiz tutumların hanedeki para sıkıntısını artırdığına dikkat çeken rüya, çiftlerin para meselesinde gerilim yaşayabileceklerini, karşılıklı konuşarak ve tutumlu davranarak bu meseleyi çözebileceklerini de tabir eder. İslami yorumlarda kirli tabak eve gelen haram mala veya helal olmayan kazanca da dikkat çekerek kişinin bu konuda dikkatli davranmasını öğütler. Kazanç elde etmek için haksızlık yapılmaması gerektiğini bildiren rüya, kişinin bilinçli şekilde davranarak günahtan kaçınmasını, helal para kazanmak için her türlü koşulu zorlamasını salık verir.

Rüyada Kirli Tabak Yıkamak

Kendi evinde kirli tabak yıkayan kişi evli ise eşinin yaptığı bir hatayı örtbas eder veya onu düştüğü zor bir durumdan kurtarır. Evdeki sıkıntıları dışarı yansıtmamak, her türlü sorunu hane içinde çözmek manasına gelir. Bu rüyayı gören kişinin ağzı sıkı olur ve kimsenin açığını ifşa etmez, dedikodu yapmaz veya sırları ele vermez. Başkasının evinde kirli tabak yıkamak tanıdık biri hakkında önemli bir sırra vakıf olmak, bu kimsenin sakladığı bir duruma şahitlik etmek veya açığını bulmak demektir.

Rüyada Kirli Tabak Atmak

Kirli tabakları çöpe atmak genellikle yapılan yanlışı inkar etmek suretiyle kurtulmaya çalışmak demektir. Bir müddet rahat edilse de bu durumun çok geçmeden fark edilmesiyle rüya sahibinin zor duruma düşeceğini ifade eder. Kişinin ailesinden ve çevresinden saklamak istediği bir hatası yüzünden gergin anlar yaşadığına tabir edilir.

Rüyada Kirli Tabak Görmenin Psikolojik Yorumu

Tamamen iyi niyetle başkalarının işlerine karışmak ya da diğer insanların sorunlarını çözmeye çalışmak demektir. Özellikle üstüne vazife olmayan durumlar içine giren rüya sahibinin merak duygusuna yenik düştüğünü, diğer insanların yaşamlarındaki her ayrıntıyı didiklediğini, kendi hayatından ziyade bu meselelerle uğraştığını bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!