RuyaTabirleri.com

Rüyada Kirli Tuvalet Görmek

Rüyada kirli tuvalet görmek, gizli işlerin ortaya çıkmasıyla yaşanacak mahcubiyete yorumlandığı gibi, rüya sahibinin ailesinin onaylamadığı işlere giriştiğini, yanlış arkadaşlar yüzünden pek çok sorunun içinde kaldığını da bildirir. Kirli tuvalet ağız dalaşına girileceğini, özellikle iş yerinde aniden gelişen bir problem neticesinde rüya sahibinin kendisini tutamayarak arkadaşlarını kıracağına, özür dilemek yerine durumu daha da vahim hale getireceğine delalettir. Evindeki tuvaletin kirli olduğunu görmek, hane içinde saklanan bir gerçeğin peşine düşmek, bir sırrı aydınlatabilmek için uğraş vermek manasındadır. Farklı yorumlara neden olan rüya bir yandan da çok emek harcanan ve umudun kesildiği bir işten ilerleyen günlerde para kazanmaya başlayacak olmanın, yeniden hayallerin tazeleneceğinin ifadesidir.

Rüyada Kirli Tuvalet Temizlemek

Kendini çıkmazda gören veya bir problemi çözmekte zorlanan kişiler için müjdeli, iyi haberler geleceğini işaret eder. Eldeki maddi birikimi daha büyük kazançlar sağlamak amacıyla kullanacak olmayı işaret eden rüya, kişinin ahlaklı biri olmasıyla birlikte çevresinde de beğenileceğini, iyi biri olmasından dolayı kendisine pek çok iş teklifi geleceğine de yorumlanır.

Rüyada Kirli Tuvalete Girmek

Topluma açık bir yere ait kirli tuvalete girmek hayra alamet olmadığı gibi, kişinin kalbini ateş gibi yakacak bir haber alacağına alamettir. Öte yandan aile ve akrabalarıyla iş yapan kişilerin kendilerinden saklanan paraları veya kazanca dair söylenen yalanları fark ederek duruma müdahale edeceklerine, iş ortamında gerginlik yaşayacaklarına, akrabaları ile de aralarının bozulacağına yorumlanır. Kirli tuvalete giren kişiler işlerinden iftira nedeniyle atılabilirler.

Rüyada Kirli Tuvalet Görmenin Psikolojik Yorumu

Doğruluğundan emin olunmayan ve hatta toplumsal kurallara ve ahlaka aykırı sayılan işlere girişmenin yahut kendini bu tip işlerde bulmanın sonucunda yaşanan kaosa, gerginliğe işaret ettiği gibi, rüya sahibinin bazı yanlışlardan, hatalardan kurtulabilmek için çareler aradığını, aşırı stres içinde kaldığını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!