RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı At Görmek

Rüyada kırmızı at görmek, rüya sahibinin hikmet sahibi bir olduğuna ve yüce duygulara sahip olduğuna delalet eder. Rüya sahibi, kadri yüce, geniş gönüllü, yardımsever, çevresi için faydalı, büyük ve önemli kişidir. Geniş gönüllülüğü sayesinde çevresinde büyük saygı görüyor ve yediden yetmişe herkes tarafından seviliyor demektir. Bazı rüya tabirleri kırmızı atı, çokça mal ve para sahibi olmaya yorumlarken bazıları da muradın gerçekleşmesine tabir ederler.

Rüyada Kızıl At Görmek

Rüyada kızıl at görmek, rüya sahibinin parasını kaybetme pahasına da olsa aklına koyduğu işi yapacağına delalet eder. Rüya sahibi çok güvendiği bu işten karlı çıkacağına çok emindir, kazanmanın da kaybetmenin de ticaretin bir parçası olduğunun farkındadır.

Rüyada Beyaz At Görmek

Rüya sahibinin iyi niyetlerine ve temiz düşüncelerine işaret eder. Rüya sahibi Allah yolunda hayır işi yapmak niyetindedir. Kişi bu sayede hem sevap kazanıp Allah katında hayırlı bir kul olma hem de güzel ve iyi işler yapma mutluluğuna nail olacaktır.

Rüyada Siyah At Görmek

Rüyasında siyah at gören kişinin, kendini dünya işlerinden çok din işlerine ve ahiret hayatına verdiği anlamına gelir. Kişi, tüm enerjisini ve varlığını Allah’ına ve dinine adamış demektir.

Rüyada Kanatlı At Görmek

Rüyasında kanatlı at gören kişinin, ahiret hayatında mekânın cennet olacağı yorumu yapılır. Bu rüya ayrıca rüya sahibinin huzur içinde can vereceğine ve dünyadan acı çekmeden ayrılacağına delalet eder. Herkese nasip olmayacak kadar güzel bir rüyadır.

Rüyada At Görmek

Rüyada at görmek, çok hayırlıdır, şans ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibi, kalbi ve vicdanı temiz, ekmeğini paylaşmasını bilecek kadar iyi kalpli ve hayırseverdir. Kişi rızkından paylaştıkça Allah kendisine her defasında daha fazlasını nasip edecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!