RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı At Görmek

Rüyada kırmızı at görmek, rüya sahibinin hikmet sahibi bir olduğuna ve yüce duygulara sahip olduğuna delalet eder. Rüya sahibi, kadri yüce, geniş gönüllü, yardımsever, çevresi için faydalı, büyük ve önemli kişidir. Geniş gönüllülüğü sayesinde çevresinde büyük saygı görüyor ve yediden yetmişe herkes tarafından seviliyor demektir. Bazı rüya tabirleri kırmızı atı, çokça mal ve para sahibi olmaya yorumlarken bazıları da muradın gerçekleşmesine tabir ederler.

Rüyada Kızıl At Görmek

Rüyada kızıl at görmek, rüya sahibinin parasını kaybetme pahasına da olsa aklına koyduğu işi yapacağına delalet eder. Rüya sahibi çok güvendiği bu işten karlı çıkacağına çok emindir, kazanmanın da kaybetmenin de ticaretin bir parçası olduğunun farkındadır.

Rüyada Beyaz At Görmek

Rüya sahibinin iyi niyetlerine ve temiz düşüncelerine işaret eder. Rüya sahibi Allah yolunda hayır işi yapmak niyetindedir. Kişi bu sayede hem sevap kazanıp Allah katında hayırlı bir kul olma hem de güzel ve iyi işler yapma mutluluğuna nail olacaktır.

Rüyada Siyah At Görmek

Rüyasında siyah at gören kişinin, kendini dünya işlerinden çok din işlerine ve ahiret hayatına verdiği anlamına gelir. Kişi, tüm enerjisini ve varlığını Allah’ına ve dinine adamış demektir.

Rüyada Kanatlı At Görmek

Rüyasında kanatlı at gören kişinin, ahiret hayatında mekânın cennet olacağı yorumu yapılır. Bu rüya ayrıca rüya sahibinin huzur içinde can vereceğine ve dünyadan acı çekmeden ayrılacağına delalet eder. Herkese nasip olmayacak kadar güzel bir rüyadır.

Rüyada At Görmek

Rüyada at görmek, çok hayırlıdır, şans ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibi, kalbi ve vicdanı temiz, ekmeğini paylaşmasını bilecek kadar iyi kalpli ve hayırseverdir. Kişi rızkından paylaştıkça Allah kendisine her defasında daha fazlasını nasip edecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kırmızı At Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Anonim (14 Kasım 2015 saat: 16:43)

  Rüyamda at çifliğindeydim bizden birini gezdiren at yanıma geldi ona canım dedim kısık sesle ona güzelsözler söyledim sevdim sanki beni anladı başını başımın üzerine koydu korktum ama oda bana sevgisini gösteriyordu bunu gören diğer atlarda etrafıma çevrildi birbirlernibaşlarıyla itekleyip kendilerini sevmemi istiyorlardı hepside kırmızı attı hepsiyle tatlısözler söyleyip sevdim hepside onları sevmem için şirinlikler yapıyorlardı atların ortasındayken uyandım

 2. asiye (04 Haziran 2015 saat: 12:06)

  Ruyamda iki tane at gordum biri siyah biri kahverenkli ayri arabalarinla kosuluydu ve arabalarin icinde kesilmis odun vardi siyah olan at cok guzeldi arabasi bir anda kayboldu ve hamutlari ustundeydi bir erkek vardi dizgineri bana verdi bu ati al gotur dedi cok merak ediyorum neye yorumlanir

 3. gül (14 Nisan 2015 saat: 20:03)

  Rüyamda bir ata binmistim.ati başka biri sürüyordu o önde ben arkada bir yola surdu ati ama yol sağlı sollu kapalı sanki yol yapımı varmış gibi biz ilerledik ilerledikçe yol daraldi gidemedik o yoldan ayrı bir yola saltık nasıl oldu bilmiyorum o yoldan gitttik rengi atin kızıl olarak hatirliyorum

 4. hafize (18 Aralık 2014 saat: 12:33)

  rüyada bahçe içinde evim oluyor fasulye yeşil ve barbunya fasulye topluyorum sonra kırmızı renkte atım oluyor onu yerine götürüyorum fasulye toplarken cumhuriyet altını ve onun küçüğü,bilezik epeyce enli ve dolarlar buluyorum sonra atım oluyor kırmızı renkte oluyor ve yerine götürüyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,