RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Ayakkabı Giymek

Rüyada kırmızı ayakkabı giymek, gören kişi bekarsa yakında ailesi zengin, güzel ve iffetli bir genç kızla evleneceğine işarettir. Kırmızı ayakkabı bazen de gönül ilişkilerine ve aşık olmaya da yorulabilir. Rüyada tek ayağında kırmızı ayakkabı giyen kişi, sonu iyi bitecek kısa bir yolculuğa çıkar. Kırmızı ayakkabı, çekici ve herkesin ilgisini çeken bir kadındır. Böyle bir ayakkabı giyen bahsi geçen şekilde bir kadınla birlikte olur. Rüyada siyah ayakkabı giymek ise, zengin bir eşiniz olacağına, evliler içinse tüm maddi sıkıntılardan kurtulup feraha ermeye yorumlanır. Yeşil ayakkabı, ömrünüzü manevi değerler peşinde geçireceğinize ve ömrünüzü dini yolda harcayacağınıza işarettir. Bazen de yeşil ayakkabı dindar ve ahlaklı bir kimse ile evlenmeniz anlamındadır.

Rüyada Ayakkabı Görmek

Rüyada görülen ayakkabı genellikle şekline, rengine ve boyutuna göre yorumlanmaktadır. Rüyasında rahat ve yeni bir ayakkabı giyen kişi her konuda ferahlayarak, tüm sıkıntı ve kederinden kurtulur. Eski ve yıpranmış ayakkabı, eski defterleri açmaya, yapılan hataları tekrar etmeye, kötü bir amele veya sıkıntı içinde olmaya yorumlanır. Rüyada yırtık ayakkabı giymek, fakirliğe, güçsüz duruma düşmeye bazı durumlarda ise eşinizle aranızın bozulmasına delalet eder. Ayakkabınızın yandığını görmeniz ise, yakında akrabalarınızla aranızın bozulmasına ve onlarla ilişkinizi keseceğinize işarettir.

Rüyada Ayakkabı Satıcısı Görmek

Rüyada ayakkabı satan kişi, eğer erkekse yakında tüm sıkıntılı günlerin geride kalıp mutlu ve huzurlu bir yaşama işarettir. Kadın ayakkabı satıcısı ise nikah memuru anlamına gelmektedir. Rüyada ayakkabıcıdan ayakkabı satın alan kimse bir nimete erişir. Bu rüya geçim zorluğundan kurtulmaya bazen de hayırlı bir yolculuğa çıkmaya işarettir.

Rüyada Kırmızı Ayakkabı Giymenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya, gören kişinin yaşam sevincini ve canlı, mutlu bir karaktere sahip olduğunu gösterir. Bu rüyayı gören kimse hayata daima pozitif bakmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!