RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Ayakkabı Görmek

Rüyada kırmızı ayakkabı görmek, rüya sahibinin, hayatının neredeyse tamamını kaplayan iş hayatından zaman bulup hiç aklında olmadığı bir sırada bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına tabir eder. Bu ilişkinin ciddi olmadığına sadece gönül eğlendirmek için olduğuna da delalet eder.

Rüyada Kırmızı Ayakkabı Giymek  

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da eğitim hayatında hiç beklemediği bir anda beklemediği bir yerden gelecek bir sıkıntı ile karşılaşacağına, bu yüzden çok üzücü ve yorucu bir dönem geçireceğine ve bu durumların aile hayatına da çok büyük bir şekilde etki edeceğine alamet eder.

Rüyada Kırmızı Ayakkabı Hediye Almak   

Gönül ilişkisi yaşanan kişi ile daha önce tadılmamış duygulara ve düşüncelere yelken açmaya, farklı yerler görmeye ve farklı lezzetler tatmaya ve huzurlu ve mutlu bir ilişki yaşamaya işaret eder.

Rüyada Kırmızı Ayakkabı Kaybetmek

Rüya sahibinin yaşadığı ilişki üzerinde kara bulutların ve akbabaların dönmeye başladığına, sevgilisi ile aralarında dedikodu yapan ve laf taşıyan insanlar olduğuna ve bu yüzden ayrılığın gelebileceğine ve çok sıkıntılı günlerin kapıda olduğuna rivayet eder.

Rüyada Kırmızı Ayakkabı Çalmak

Uzun zamandır mutlu mesut bir şekilde yaşanan aşk ilişkisini çekemeyen insanların galip geleceğine ve sorun üzerine sorun yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Kırmızı Ayakkabılar Görmek

Rüyayı gören kişinin, biraz çapkın bir kişi olduğuna, birden fazla sevgilisi olduğuna ve rüya sahibi bu durumdan kurtulmaz ise eğer çok büyük sorunlar ve problemler ile karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Rugan Ayakkabı Görmek

Rüya sahibinin, uzun zamandan beri çok istediği, sürekli hayalini kurduğu ve gece gündüz aklından çıkaramadığı amaca en kısa sürede ulaşacağına ve hayal ettiği şeyin gerçekleşmesi sayesinde çok iyi bir duruma geleceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kırmızı Ayakkabı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. esra (01 Mart 2014 saat: 07:03)

    ruyamda nısanlımın annesıyle evlerının karsısındakı denıze karsı oturuyoruz ama normalde oyle bır evlerı yok benkayın valıdemın karsısında suya bakıyorum boyle cımenler var ucurum gıbı ama altı denız bıse ılgımı cekıy ucurumun ustunde bı delık bakıyorum sonra umursamıyorum evden nısanlım cıkıyo beyaz gomlek sıyah pantolanla takım gıyınmıs sonra gorumcem cıkıyo kırmızılı karısık bı esarpla kırmızı hırka sı aynı renk cantası var benımle konusmadan yanımdan gecıyo ayagındakı kısa bot tarzı dolgu topuuk kemerlı bı ayakkabı var nısanlımda gecıyo hıc konusmuyo guluyo onunda aynı ayakkabı ayagında kırmızı cantada elınde kosuyo kardesının pesınden cımenlere basarak kayın valdeme soruyorum ne oluyo dıye o sadece neler olmuyokı dıyo guluyo ama gorumcemın suratı asıl cok merak edıyorum kısa surede yorumlarsanız sevınırım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,