RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Balık Görmek

Rüyada kırmızı balık görmek, zengin ve iyi bir kısmete işarettir. Bu rüyayı gören kişi eğer bekarsa yakında hiç beklemediği bir anda bahsi geçen özelliklere sahip birisi ile tanışır ve evlenir. Kırmızı balık bazen de talihtir, tutkulu bir aşk ilişkisidir. Maddi ve manevi kolaylıktır. Kırmızı balık yakalayan kişi hayatının en büyük fırsatı ile karşılaşır. Kırmızı balık yemek, maddi konularda ferahlamaya, sıkıntıdan kurtulmaya ve kişinin başına gelecek sevindirici havadislere yorumlanır. Rüyada kırmızı balık beslemek, iyi ve güzel geçimli dostlara ve onlarla birlikte olmaya, bazen de temiz kalpli ve namuslu bir hanıma işaret eder.

Rüyada Kırmızı Balık Yakalamak

Rüyasında bir denizden veya su birikintisinden kırmızı balık yakalayan kimse, uzun süredir beklediği hayırlı haberi alır veya bu rüya yalnızlar için güzel bir gönül ilişkisinin başlamasına, sevgilisi olanlar içinse bu ilişkilerinin evlilikle sonuçlanmasına delalet eder. Rüyada kırmızı balık yakalayıp yiyen kişi eline geçen fırsatları değerlendiremez ve bu fırsatların kaçmasına sebep olur. Rüyasında kırmızı balığı büyük bir denizde yakalamak büyük bir kısmete, küçük bir suda yakalamak ise önemli bir kazanca işarettir.

Rüyada Kırmızı Balık Pişirmek

Rüyasında eline geçen bir kırmızı balığı pişirmek, kişinin önemli yatırımlarda bulunmasına ve eline geçecek parayı güzel işlerde değerlendirmesine işarettir. Rüyasında pişmiş balık yemek çiğ yemekten daha hayırlıdır. Pişmiş kırmızı balık bazen de olgun ve karakterli bir adama delalet eder. Bu rüyayı gören kişi bahsi geçen özelliklere sahip bir erkekle evlenir.

Rüyada Kırmızı Balık Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında kırmızı balık gören kimse, özellikle iş hayatında birtakım başarılar kazanmış ve bundan sonra nasıl çalışmalar yapması gerektiği konusunda kafa yoran ve maddi konular üzerinde çok düşünen çalışkan ve yetenekli bir kişidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Balık hakkında en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Balık Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Kırmızı Balık Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ayşegül (04 Ağustos 2016 saat: 11:51)

  rüyamda metro ya binmişiz annem yanımda kırmızı balığa benzer bi hayvan var ve o hayvan benim her yerimi ısırıyo koparıyo bu balık anneme gitti annem e hiç bişey yapmıyo bana birden atladı ve bağırarak uyandım. (lütfen rüyamı yorumlayın.)

 2. Arif bozkurt (06 Kasım 2015 saat: 22:06)

  Denizden olta ile büyük kırmızı bir balık tuttum tam çektim iki tane Boz ayı geldi benden balığı istedi bende ilerde kulübe ki arkadaşlarıma gösterip sonra vereceğimi söylüyorum ben oltanın ucuna takılı balığı sürükleyerek koşuyorum ayılarda arkamdan koşuyor daha sonra kulübedeki arkadaş larıma gösterip ayılara veriyorum

 3. dilek (15 Eylül 2015 saat: 02:58)

  Rüyamda ejderha goruyorum kendi etrafında bir ates halkası yapıp içine yatıyor sonra ordan koşar adım uzaklaşıyorum ilerde 3 tane ip gibi dizilmiş pi rana balığı goruyorum kucuk zıplayan balık ları yiyorlar tam karşılarında büyük kırmızı bir balık var zıplayıp duruyo sonra pirana lar bana saldırmaya çalışıyo ben elimdeki bişeyle vuruyorum onlara uzaklaşıyorum bir mağara gibi bi yere giriyorum orda bes tane falan kadın makinalarda iş dikiyorlar habire patron olan kadın senin burda ne işin var ben seni işe çağır madım istemiyorum seni diyor bende abla ben degil kardesim için geldim o sana ulaşmamış telefon numaranı verirmisin dıyorum içli içli oda peki madem dior kağı da yazıyo ben tum iyi niyetimle abla su ilerde pirana lar var dikkat et diyorum okadar çok üzülüyorum ki beni işe almadı Die sonra uyandım bu arada balıklar karadalardısimdiden tesekkur ederim

 4. dilek (25 Temmuz 2015 saat: 22:47)

  Rüyamda gözümden birşey çıkarmaya çalışıyordum. İki tane parlak büyük boy kırmızı balık çiktı.Çıktığını görünce ürktüm biraz tuafıma gitti.Bunun anlamı nedir?Sonra kaynanamı gördüm.Üzgündü,ağlıyordu.Oğlum bize çok çektiriyor deyim sitem ediyordu ,yardım ister gibiydi…

 5. Harun (06 Temmuz 2015 saat: 18:08)

  Normal sıradan bi gündü sevgilimle beraber benim bi dükkanım varmış da onun kirasını almaya gidiyorum .
  Bi anda baska bi dükkanda buldum kendimi kardeşim yiğenim ve ben varım bu dükkan da benimmiş dısarda akvaryumun için japon balıkları vardı birini yakaladım yiğenim é verdim gitti o.
  O arada benim arkadas gördü beni ama büyük bi kepçe ile kullanmayı bilmiyor arka tarafı elektrik teline takıldı ve kablo koptu daha sonra yangın cıktı herkesin dükkanı falan yandı bi tane yaslı kadın vardı ağlıyordu kurtarın beni diye kac teyze ateş geliyo dedim ve uyandım. ..

 6. birsel (22 Şubat 2015 saat: 21:39)

  erkek arkadaşım rüyası bu;ben beyaz bir elbise giymişim galata köprüsü gibi bir köprü üzerindeymişiz.denizin içinde bir sürü kırmızı balık varmış.deniz içinde demir bloklar yükselmeye başlamış biz denize düşmüşüz.demir blokların içinde atlayarak bir çok hamleden sonra feraha çıkmışız.o bir tane kırmızı balık yakalamış,en büyük ve güzelini sonrada uyanmış.yorumlarınızı bekliyorum çok teşekkürler.

 7. ayten (11 Aralık 2014 saat: 10:46)

  Ruyamda tanimadigim birinden surekli kaciyodum esim pek orali olmuyordu yanliz mucadele ediyordum aksam karanlikta karlarin ustunde kacarken kestirme yol diye mezarliga girdim bi anda mezarligi gorur gormez fatiha suresi okudum ve bi anda uyandim lutfen ruyami yorumlayin hala etkisindeyim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,