RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Balon Görmek

Rüyada kırmızı balon görmek, mutluluk verici olaylara ve gelişmelere yorumlanan rüya kişinin yakın çevresi tarafından çok sevildiği, önemsendiği anlamına gelir. Aşk konularında yüz güldürücü haberler almak veya yalnız kişiler için tanıdıklarının vesile olması sayesinde iyi anlaşabilecekleri, olgun ve romantik kişilik yapısına sahip bir karşı cins ile karşılaşmak, tanışmak manasındadır. Şanslı bir dönemde olunduğuna vurgu yapılan rüya, geçmişte yaşanan olumsuzlukların yakın tarihte silinip gideceğini ve yerine daha güzel anılar biriktirileceğini ifade eder. Çalışkan, tuttuğunu koparan, ikili ilişkilerde ve iletişimde becerikli kişilerin ilerleyen günlerde özellikle iş yaşantılarını daha hareketli hale getirecek bir teklif ile karşılaşacaklarını ve bu teklifin ardından kısa süreli yolculuklara çıkacaklarını tabir eder.

Rüyada Kırmızı Balon Almak

Kendisine kırmızı balon alan kişiler çocukluktan kalma bir hayallerini gerçekleştirme imkanı bulurlar veya uzun süredir kalplerinden geçirdikleri bir dilekleri gerçek olur. Mutlu bir evlilik anlamına da gelen rüya, birinden duyulacak güzel sözlere ve iltifatlara da yorumlanır. Destek görmek, manevi olduğu kadar maddi yardımlar almak ve sıkıntılı dönemleri çok kısa süre içinde atlatmak demektir. Mal varlığının fazla olması veya gelecekte birden fazla gayrimenkul satın alacak olmaya da alamettir.

Rüyada Kırmızı Balon Patlatmak

Huzuru yerinde olan kişilerin geçici bir süreliğine aldıkları bir haberle can sıkıntısı yaşayacaklarını ancak çok kısa süren bu durumun büyük etkiler yaratmayacağını ifade eder. Bazı durumlarda bir yalanın açığa çıkması ya da yalan söyleyen kişiyle var olan irtibatın kesilmesi demektir. Aşk hayatında bazı pürüzler çıkabileceğini ancak bu durumları olabildiğince sakin ve hoşgörü ile karşılamak halinde sıkıntının büyümeden son bulacağını delalet eder.

Rüyada Kırmızı Balon Görmenin Psikolojik Yorumu

Romantik, duygusal bir kişiliğe işaret ederken, aile hayatında çok hassas davranan kişilerin her anlamda sevdiklerine karşı korumacı davrandıklarını ifade eder. Aşka inanan ve genellikle kararlarını duygusal şekilde alan kimseleri de tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!