RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Biber Görmek

Rüyada kırmızı biber görmek, hayırlı haberler almaya ve ferahlık verecek olaylar yaşamaya rivayet edilir. Rüya sahibinin hayatının ve işlerinin düzene gireceğine, sıkıntılarının sona ereceğine, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına delalet eder. Esenlik ve huzur bulmaya, başarıya giden yolları keşfetmeye, şansını zorlamaya ve sonunda mutluluğu yakalamaya tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Biber Dolması Görmek

Rüyada kırmızı biber dolması görmek, rüya sahibinin yumuşak başlılığı, dürüst, namuslu, ağır başlı, anlayışlı ve terbiyeli oluşu sayesinden çevresindeki herkes tarafından çok sevilip sayıldığına rivayet edilir. Kişi, kazandığı sempati sayesinde herkes tarafından iyi anılan kimse olmayı başaracak demektir.

Rüyada Kırmızı Biber Közlemek

Rüyada kırmızı biber közlemek, rüyayı göre kişinin meslek hayatında gelmek istediği noktaya varmak için doğru yolda ilerlediği ve temkinli adımlar attığı anlamına gelir. Kişi, hayallerini gerçekleştirip, hedeflerine ulaştırmanın mücadelesini veriyor diye yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Biber Salçası Görmek

Rüyada kırmızı biber salçası görmek, iyi anlamlara gelmez. Rüya sahibinin canını yakacak, moralini bozacak ve motivasyonunu düşürecek olaylar yaşayacağına ya da haberler alacağına alamet eder. Şanssızlık olarak kabul edilir ve uğursuzluk olarak yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Biber Temizlemek

Rüyada kırmızı biber temizlemek, rüyayı gören kişinin kolay yollardan rızık elde edeceğine ve kolay bir yaşamı olacağına delalet eder. Bu rüya, işlerin hafifleyeceğine ve bu sayede hayatın çok daha rahat olacağına tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Biber Bahçesi Görmek

Rüyada kırmızı biber bahçesi görmek, rızık artışı ile açıklanır. Rüya sahibinin elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, işlerinde verimin artacağına, bu sayede hem malında hem de parasında çoğalma olacağına işaret eder. Kişi her geçen gün malının üstüne mal ekleyecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kırmızı Biber Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. büşra (23 Aralık 2013 saat: 07:31)

  Rüyamda apartmana bi adam girmis cuwalla kırmızı biber
  satiyor.bende guya istemişim.ama ben banyodaymişim
  habire kapı çalior.bende kapıcı die hesaba almiyorum
  sonundada hawluya sarilip kimo die kapiyi aciyorum
  adama parasini soruyorum.parasini almak icin iceri
  giriyorum.tekrar kapiyi acmaya gttgmde kapıyı zorlayip
  iceri giriyor.bende halinin ustnde bulunan tahta sopayla
  kafasina kafasina wurup etkisiz hale getıriyodum
  snra birden uyandim.zaten ben 4.5aylik hamileyim
  galiba beni korkuttular.yoksa kolay kolay kapı açmam
  kimseye.ayy etkisinde cok kaldim.erkenden uyandim geri
  de yatamadım:-(:-(:-(

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,