RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Çanta Görmek

Rüyada kırmızı çanta görmek, bekar kişiler için çok büyük bir aşka yelken açılacağını ve evlenileceğini işaret eder. Dillere destan bir aşka düşmeye ve hatta tehlikeli ve şımarık bir kadına tutulmaya da delalet eder. Kırmızı çanta bazen de kişinin dedikodusu bol, çalkantılı bir yaşama sahip olduğunu da gösterir.  İşyerinde önemli toplantılara katılınacağını, hararetli tartışmalara dahil olunacağını da işaret eder.

Rüyada Çanta Görmek

Yolculuğa çıkmayı, yeni bir işe başlamayı, eş ya da sevgiliden ayrılmayı ve rüya sahibinin hayatına girecek yeni bir kimseyi işaret eder. Rüyada çanta görmek, işte başarıya yorulduğu gibi, alım gücünün artacağına da yorumlanır. Rüyada mavi çanta görmek çok mutlu olunacak bir haber almaya ve erkek evlat sahibi olmaya, pembe çanta görmek kız evlat sahibi olmaya, nişan veya düğün törenine katılmaya, uzaktan gelecek misafirlere işaret eder. Rüyasında mor çanta gören kimsenin şanı şöhreti ve itibarı artar. Siyah çanta görmek ise çok büyük mülk sahibi olunacağına ve zengin bir yaşama sahip olunacağına yorulur. Yeşil çanta görmek bekar kimseler için yakın zamanda çıkacak çok büyük bir kısmete işaret iken, evli kişiler için aşk tazelemek anlamına gelir. Çok renkli bir çanta gören kimse ise macera dolu, heyecanlı bir yaşama sahip olur.

Rüyada Kırmızı Bavul Görmek

Rüyada büyük, kırmızı bir bavul gören kişi, eşini aldatır ve başka biri ile yasak bir ilişki yaşar. Kırmızı bavul görmek aynı zamanda aşk için çıkılacak uzun bir yolculuğa da işaret eder. Farklı bir yoruma göre rüyasında kırmızı bavul gören kimse telafisi mümkün olmayan çok büyük bir kavgaya girer ve ailesi dağılır. Felaketlere ve uğursuzluklara da yorulmaktadır. Elinde bavul taşıdığını gören kimse ise, hayatta tek başına kalır ve tüm işlerini tek başına, kendi çabası ile halletmek zorunda kalır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kırmızı Çanta Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Hidayet (01 Ağustos 2016 saat: 10:14)

  Rüyamda elimde dolu iki çantayla gidiyorum bir ara birden etrafım çok kalbaluk oldu çantalar o kalabalığın içinde kaldı eyvah çantaların nerde derken baktım biri yok ama bu sefer yerinde kırmızı bir çanta ben bu ne benim değil diyorum güvenliğe görürüp kendi babulumu sormak istiyorum bir yandan da düşünüyorum ya bunun içinde bomba falan varsa diye öyle sıkıntıyla uyandım yorumlarsanız sevinirim

 2. Gülizar (10 Ocak 2015 saat: 11:25)

  Tren istasyonundayım. Elimde çantalar. Yanımda da kırmızı bezden bi bavul. Tekerlekli ayakta duran 1 bavul. Ben birkaç merdivenlerden inip, elimdeki çantalarla öne doğru gittim. Orda tren bekledim.
  (Gittiğim yer tanıdık 1 yer, ama rüyada tabi biraz farklı görüntüsü. Daha önce de birkaç rüyamda ordaydım.) Benim gidiceğim yer olduğundan, sessizce içimden Hassel dedim. Sonra 1 Kadın sordu bana: Hessen? Ben evet diye tepki verdim. Sonra o kırmızı bavul aklıma geldi aniden ve geri dönüp onu alıp beklemeye gittim yine. Beklememe gerek yoktu, çünkü tren gelmiş bile. Girdim ve ilk sol tarafa en uca gittim. Sonra sağa dönüp oraya en arkaya gittim. Trene tren de denemez çünkü tren 1 gemiye benziyordu. Tren tavansız duvarsız ve tahtadan. Orda bi oğlan vardı. Biraz ilgimi çekti. Oraya sol yana oturdu ben de sağki yana oturdum. Bitti. Yorumlarsanız sevinirim.

 3. ilker (17 Aralık 2014 saat: 08:23)

  Rüyada bir sebepten dolayı tren istasyonuna gitmistik vede orada sira bekliyordum ardindan tren geldi ben binecektim ki gorevli kisi kacirdigimi ve binemeyecegim soyledi vede tren petonuna gitmek ivin bir tahta kopruden geciliyordu.tren kactiktan sonra annem dayim ve dedemle{annemin babasi] birlikte tren peronuna gittik.sirtimda kirmizi bavul vardi elindede cantalar sonradan asiri yagmur yagdigini fark ettim bir sure sonra trene giderken perondan tren raylarina dustum. Dustukten sonra annemi aradim ve peronun irdan beni cekmeleeini istedim fakat trenler gecmeme izin vermedi daha sonra Kendimi yuksek bir stunun( kopru ayagi gibi birsey) cikintisinda girdum ve bir aractan isik tutuuyordu sonra isik tutan kisiyi fark edip el salladim birden gunduz oldu ve 2 kisi girdum birisi cumhurbasnini idi vede bir kadin gordum beni kurtarmalarini istefim baskan kurtarmak istefi yanindaki kurtaramayacagini soyledi birden cok uzun boylu bi kadin( stun kadar ) gordum ona baktim sonra kadin kuculdu ben bitdaha yardim istedim kimse yardim etmetince uzun boylu kadini tekrar gordum ve onun omuzuna Cem m o beni yere birakti sonra ellerini optum ordakilerin ruya degisti.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,