RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Çiçek Görmek

Rüyada kırmızı çiçek görmek, görülüş şekline göre yorumlanmaktadır. Rüyasında kırmızı bir çiçeği dalında görmek, uzaktan gelecek olan hayırlı bir habere işarettir. Rüyasında elinde kırmızı çiçek gören kişi, aşık olur ve güzel bir yuva kurar. Bu rüya bazen de kişinin başına gelecek hayırlı hadiselere yorumlanmaktadır. Rüyada bir sürü kırmızı çiçek gören kişi, birden çok menfaat elde eder. Bazı alimlere göre ise böyle bir rüya kişinin başına gelecek bazı musibetlerin habercisidir. Rüyada kırmızı çiçeği farklı renklerdeki çiçeklerin arasında gören kişi, evleneceği kişiye hem aşık olur hem de tam istediği gibi bir kimse ile yuva kurar. Bazen de böyle bir rüya kişinin yaşayacağı güzel başlangıçlar anlamına gelmektedir.

Rüyada Çiçek Görmek

Rüyada görülen çiçekler genellikle nasıl göründüğüne göre tabir edilir. Dalında yeni ve taze bir çiçek görmek her anlamda başarı ve mutlulukken; solmuş çiçek ise genellikle üzüntü anlamlarına gelmektedir. Rüyada sarı çiçek görmek, genellikle hastalık anlamına gelir. Bu nedenle sarı bir çiçeği rüyasında koparan, alan veya koklayan kimse herhangi bir hastalığa tutulur. Siyah çiçek üzüntü ve kederdir. Mavi çiçek asalete, mor çiçek mutluluğa, yeşil çiçek ise manevi anlamda güzelliğe ve mertebenizin yüksek olmasına delalet eder. Dalından koparılan çiçekler genellikle boş hayaller, üzüntü ve kederdir.

Rüyada Kırmızı Çiçek Koklamak

Rüyasında kırmızı çiçek koklayan kimse, herhangi bir hayra erişir. Bu rüya genellikle mutluluk, huzur, açılan kısmetler, evlilik, hamilelik veya bebek anlamlarına gelir. Rüyada kırmızı bir çiçek koklayan kişi eğer bekarsa yakın zamanda evlenir.

Rüyada Kırmızı Çiçek Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada kırmızı çiçek görmek, gören kişinin çekici ve gösterişli bir insan olduğuna ve dünya hayatının zevklerini ve mutluluklarını doyasıya yaşamak isteyen bir karaktere sahip olmasına işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kırmızı Çiçek Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Yonca (20 Haziran 2016 saat: 10:47)

  Rüyamda bir tarlada ekilmiş kırmızı meyveleri olan bir bitki vardı. Bitki küçük dutlar gibiydi. Sonra onu yedim tadı ekşimsi ama hoştu. Biraz ilerde de arkadaşlarım vardı onlarda o meyveyi topluyordu. Bende bir otobüse bindim gittim. Gerçekte boş olan bir tarla var rüyamda onu çiçeklerle dolu gördüm çiçekler üzüm salkımına benziyordu ve kırmızı renkliydi. Çok hoş ve göz alıcı gözüküyordu.

 2. Anonim (07 Ağustos 2015 saat: 08:36)

  Merhabalar,
  Rüyamda abim ve yengem izi ziyarete gelmiş ve ailecek dışarıdayız.abimin boynunda 3tanesi kırmızı 6tane çiçek köklenmiş ve açmış.herhangi birimiz yaklaştığında çiçekler haraketleniyor “bu çiçekler etçil doktora git”diyoruz eve gidiyoruz ama babama haber vermeyi unutmuyoruz.eve gittimizde tavanda farelerin yuva yaptığını görüyorum hamster gibiler 1-2 tanesini seviyorum ardından bitane yerde görüyorum geeve gidelim diyoruz ama babama haber vermeyi unutuyoruz.gel diyorum geliyo dibimize kadar ama sonra geri sönüp gidiyor evin içinde başka bir yere.

 3. katip (30 Nisan 2015 saat: 14:42)

  Merhabalar.Ruyamda bir ucaga biniyorum.Yanimda tanimadigim birkac kisi daha var.Yanimdaki bayanin kucaginda bir erkek bebek var.Ucak daha havalanmamis durumda ve ben ucak havalanip da kaza yaparsa canli kurtulma ihtimalimizin olmadigini dusunup korkuyorum.Ucak calismaya basliyor va havalanamadan motoru duruyor.Etrafim yesillik ama yesilliklerin arasinda kirmizi ve sari cicekler goruyorum.Boyle bir ruya gordum.Simdiden resekkurler..

 4. kübra (19 Ocak 2015 saat: 20:56)

  ben rüyamda okulumuz dayım ama okulumuzun sadece iki binası vardı diğer binanın bir balkonu vardı ve o balkonda bir saksı saksının içinde ise çok ama çok güzel bir çiçek vardı biri kırmızı diğeri ise beyazdı üstelik bir sürü tomurcukları vardı ben uzun süre orada duruyorum ve çiçekleri izliyordum daha sonra güzel söz söyleyerek ten çiçekleri seviyordum daha sonra ise çiçek ten aldığım mutluluk ile oradan ayrılıyordum

 5. fahri kosker (11 Ocak 2015 saat: 00:41)

  Kimizi ciceklerin oldugu bir bahcedeyim elimde demet kirmizi cicek var sonra babam kucaginda benim 2 yasindaki oglum ve bir elinde bir demet kirmizi cicek ve demeti bana veriyor ayni zamanda kirmizi govdeli bir agacin altindayiz ve agacin cicekleride dallarida yapraklarida kirmizi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,