RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Domates Görmek

Rüyada kırmızı domates görmek, bazı tabircilere göre ekşimsi tadından dolayı hayra işaret etmez. Bu rüya kişinin üzüleceği hadislerin vuku bulmasına, keder ve sıkıntıya yorulur. Bazı alimlere göre ise özellikle mevsiminde görülen kırmızı domates sevince, huzur bulmaya, bolluk ve berekete yorulur. Kırmızı domates kişinin gönül ilişkisidir. Öyle ki bu rüyayı gören kimse yakında aşık olur veya çok seveceği bir insanla karşılaşır.

Rüyada Domates Toplamak

Rüyada tarladan domates toplayan kişi ailesi ile birlikte, mutlu ve huzurlu bir yaşama kavuşur. Bu rüya sıkıntı çekmeden mal elde etmeye bazen de kişinin özel hayatında yaşayacağı bazı sıkıntılara işarettir. Rüyasında domates toplayan kişi mal biriktirir veya servet sahibi olur.

Rüyada Domates Doğradığını Görmek

Rüyasında domates doğramak, elden çıkacak bir miktar paradır. Domates doğrayan kişi çalışma hayatında bazı yanlışlar yapar ve bunun sonucunda sıkıntıya düşer. Bu rüya esnaflar için işlerin bozulmasına, ticaret ehli için hayırsız sonuçlanacak girişimlere, çalışma hayatının zorluklarına veya sıkıntı ve meşakkatle elde edilecek kazanca delalettir.

Rüyada Domates Çekirdeği Görmek

Rüyada görülen domates çekirdeği farklı şekillerde yorulur. Bazı alimlere göre domates çekirdeği çocuklara, soyun genişlemesine, rüya sahibinden türeyecek hayırlı bir nesle yorulur. Bazılarına göre ise bu rüya para biriktirmeye, bozuk paralara, belirli bir miktar kazanca veya elden çıkacak mala işaret eder.

Rüyada Mevsimi Dışında Domates Görmek

Rüyasında mevsimi dışında domates gören kimsenin eline haram mal veya para geçer. Bu rüya bazen de geçim sıkıntısı çekmeye, çocuklarının nafakasını zorluklarla kazanmaya, kişinin içinde bulunduğu zor durumlara veya toplum içinde küçük düşmeye yorulur. Rüyada mevsimi dışında yeşil domates ise henüz olgunlaşmadığından hayra yorulmuştur. Mevsim dışındaki yeşil domates, altın, ganimet, servet ve ele geçecek miras ile yorulur

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,