RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Domates Görmek

Rüyada kırmızı domates görmek, bazı tabircilere göre ekşimsi tadından dolayı hayra işaret etmez. Bu rüya kişinin üzüleceği hadislerin vuku bulmasına, keder ve sıkıntıya yorulur. Bazı alimlere göre ise özellikle mevsiminde görülen kırmızı domates sevince, huzur bulmaya, bolluk ve berekete yorulur. Kırmızı domates kişinin gönül ilişkisidir. Öyle ki bu rüyayı gören kimse yakında aşık olur veya çok seveceği bir insanla karşılaşır.

Rüyada Domates Toplamak

Rüyada tarladan domates toplayan kişi ailesi ile birlikte, mutlu ve huzurlu bir yaşama kavuşur. Bu rüya sıkıntı çekmeden mal elde etmeye bazen de kişinin özel hayatında yaşayacağı bazı sıkıntılara işarettir. Rüyasında domates toplayan kişi mal biriktirir veya servet sahibi olur.

Rüyada Domates Doğradığını Görmek

Rüyasında domates doğramak, elden çıkacak bir miktar paradır. Domates doğrayan kişi çalışma hayatında bazı yanlışlar yapar ve bunun sonucunda sıkıntıya düşer. Bu rüya esnaflar için işlerin bozulmasına, ticaret ehli için hayırsız sonuçlanacak girişimlere, çalışma hayatının zorluklarına veya sıkıntı ve meşakkatle elde edilecek kazanca delalettir.

Rüyada Domates Çekirdeği Görmek

Rüyada görülen domates çekirdeği farklı şekillerde yorulur. Bazı alimlere göre domates çekirdeği çocuklara, soyun genişlemesine, rüya sahibinden türeyecek hayırlı bir nesle yorulur. Bazılarına göre ise bu rüya para biriktirmeye, bozuk paralara, belirli bir miktar kazanca veya elden çıkacak mala işaret eder.

Rüyada Mevsimi Dışında Domates Görmek

Rüyasında mevsimi dışında domates gören kimsenin eline haram mal veya para geçer. Bu rüya bazen de geçim sıkıntısı çekmeye, çocuklarının nafakasını zorluklarla kazanmaya, kişinin içinde bulunduğu zor durumlara veya toplum içinde küçük düşmeye yorulur. Rüyada mevsimi dışında yeşil domates ise henüz olgunlaşmadığından hayra yorulmuştur. Mevsim dışındaki yeşil domates, altın, ganimet, servet ve ele geçecek miras ile yorulur

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kırmızı Domates Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. aylin (17 Kasım 2015 saat: 07:14)

  Tarlada Domates topluyordum topladiktan sonra traktore yukledim ama traktore binmeden traktor kendi kendine yuruyup,dereye devrildi devrilmesiyle birlikte dereden garip garip hayvanlar cikti sonra birtabesi kacti birtanesi ise suya gomuldu askerdeki kaynim suya inmisti ve domatesleri topladi dereden cikartti ve yolumuza devam ettik ddre derin degildi dizime geliyordu fazla bulanikta degildi hayvanlar kuyrukluydu birtanesi ise zebra gibi cizgili ve kuyrukluydu ayaklarimi suta koydum ama daha fazla inmdeim kaynim birakmadi yorumlarsaniz sevinirim

 2. lale aykut (01 Kasım 2015 saat: 07:59)

  Rüyamda başkasının bahçesinde domates çalmaya çalışmıştım ama içinde sahipleri sıkıntılı bir şekilde düşünüyorlardı domates mevsimi son dönemleri geçirmiş gibi solukdu bazıları olgun kirmiziydi üzgün ve mutsuzlardi sanki istedikleri gibi sonuç alamamislardi

 3. suleyman (16 Mayıs 2015 saat: 09:37)

  Havada ucarak domates bahcelerinin uzerinden gecerken cok canli domatesler gordum.asagi yere indim.yukaridan gordugum cok yesil olan bahceye indim.
  Yesil yaprakli insan boyunda genisligi iki insanin kollariyla saracagi kadar olan asmalar vardi tarlada.
  ve bende uzerimde kirmizi tsortumu etek yapip o domatesleri topladim
  birtanede sari bir avucu fazlasiyla dolduran domateside kopardim aldim
  sonra hic tanimadigim bilmedigim eve gidip bir kaba bosalttim.
  o bahceden tekrar gecip verimsiz bahceden baska guzel domatesleri yukardan gordugum bahceye geldim uyandim

 4. canan (16 Nisan 2015 saat: 12:14)

  Görüştüğüm birisi hayırlı mı diye istiareye yattım. Yani bu kişi bana hayırlı mıdır diye yattım. Ve rüyamda bembeyaz dolabı açtım içi dopdoluydu. Kırmızı domates gördüm ve aldım. Kırmızı domates görmek gönüş ilişkisiyle yorumlanıyormuş. Çok mutlu oldum hayırlıdır inşallah.

 5. gül (22 Şubat 2015 saat: 17:23)

  Rüyamda karlar icindeki tarlamizdan domates topluyordum kuzenim Esma ile birlikte. Arlanin bir ucuda baska kisilerinmis ve oradada sebze vardi domates falan ama sadece o bölümde kar yoktu. Ama sebzelerin verimliligi rengi falan bizimkilerle ayniydi. Sadece ayni arlanin dortte biri baskasinindi ve kar yoktu buyuk tarafi bizimdi fakat karliydi topragi.

 6. sümeyye (22 Aralık 2014 saat: 16:08)

  rüyamda kırmızı domatesin içinden sarı yılan çıkıyor ve bana saldırmak isterken anneannemi sokuyor çok etkilendim ve aynı gece farklı olarak bir inek tarafından kovalandığımı gördüm inek çok değişik ve korkunçtu yorumlarsanız sevinirim teşekkür ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,