RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Dut Görmek

Rüyada kırmızı dut görmek, rüyayı gören kişinin, ödemek ile yükümlü olduğu maddi sorumluluklarına, devlet kapısındaki borçlarına ve elinden çıkacak olan paraya delalet edilir. Aynı zamanda, iş hayatında girişilecek çalışmalar ve ortaya konacak projelerin büyük başarı kazanması üzerinde yüklü miktarda maddi kazanca tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Dut Topladığını Görmek

Rüyada kırmızı dut topladığını görmek, allah katında dinen borçlu olunduğuna, ibadetlerin zamanında yerine getirilmesi gerektiğine ve bu sayede sevgili kullar arasına girileceğine yorumlanır.

Rüyada Topladığı Dutlardan Komşularına Dağıtmak

Rüyada topladığı dutlardan komşularına dağıtmak, resmi kurumlar ile yaşanan tüm sıkıntıların son bulacağına ve herhangi bir sıkıntı yaşanmayacağına delalet edilir.

Rüyada Kırmızı Dut Ağacından Yemek

Rüyada kırmızı dut ağacından yemek, yapılan işlerden kazanılan ve yeni işlere girmek için sermaye olarak ortaya konacak yüklü miktarda paranın helal olduğuna işaret edilir.

Rüyada Çilek Görmek

Rüyada çilek görmek, rüyayı gören kişinin, sosyal hayatında ve iş hayatında çok parıltılı giyinmeyi sevmeyen daha sade ama aynı zamanda naifliği ve güzelliği olan kıyafetleri sevdiğine yorulur. Aynı zamanda, bazen karışık duygular içinde kaldığına ve karşısına çıkan durumlarda hem sevindiğine hem de geçmiş ile bağlantı kurarak üzüldüğüne tabir edilir.

Rüyada Çilek Yemek

Rüyada çilek yemek, rüya sahibinin, uzun yıllardan beri boşverdiği gönül işlerine geri döndüğüne ve sosyal hayatta tanıştığı hayırlı bir kısmet sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir birliktelik yaşayıp sonunda evliliğe adım atılacağına işaret edilir.

Rüyada Çilek Kopararak Yemek

Rüyada çilek kopararak yemek, iki farklı şekilde yorumlanır. Eğer evli bir kadın görürse çok güzel bir bebeği olacağına yorulur. Rüyayı gören kişi bekar birisi ise eğer, hayırlı kısmetler ile tanışacağına delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!