RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Elma Görmek

Rüyada kırmızı elma görmek, sevinç, mutluluk, esenlik ve ferahlık anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşadığı kötü günleri unutmasına ve arkasında bırakıp, gelecek günlere daha umutla ve huzurla bakmasına vesile olacak bir kişinin varlığına alamet eder. Kişinin kurtuluşu olarak gördüğü ve bu nedenle de ömür boyu kendisi için dua edeceği, iyi dileklerde bulunacağı, hayırlı ve hikmet sahibi bir kimsenin varlığı üzerinden açıklanır.

Rüyada Kırmızı Elma Yemek

Rüyasında kırmızı elma yediğini gören kişi artık güzel bir hayata kavuşacaktır diye yorumlanır. Rüya sahibinin içine düştüğü çaresiz durumlardan kurtulacağı ve artık bundan sonra ne başarılarının ne de mutluluğunun önünde kimsenin duramayacağı anlamına gelir.

Rüyada Kırmızı Elma Dağıtmak

Rüyada kırmızı elma dağıtmak, bir yolunu bulup çözümlere kavuşmaya, mücadeleden vazgeçmemeye, huzuru yakalamak için kararlı, ısrarlı ve mutlu olmaya bu sayede hak edilen mutluluğu yakalamaya rivayet edilir. Şansın açık olması şeklinde de tabir edilmektedir.

Rüyada Kırmızı Elma Ağacı Görmek

Rüyada kırmızı elma ağacı görmek, kısmetin açık olduğu ve rüya sahibinin bir değil birden fazla kısmet alacağı ile yorumlanır. Rüyayı gören kişinin kendisine uğur getirecek bazı işler yapacağına ve bu işin sonuçlarının kendisini hem maddi hem de manevi olarak memnun edeceğine delalet eder.

Rüyada Kırmızı Elma Koparmak

Rüyada kırmızı elma koparmak, rüya sahibi için müjde olarak kabul edilir. Kişi kopardığı kırmızı elmayı bir de yediğini görürse işte bu dünyanın en büyük mutluluğunu yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada Kırmızı Elma Almak

Rüyada kırmızı elma aldığını gören kişi, işlerinden yana kara geçer, kazancı çoğalır, ticareti hızlanır ve her işi kolaylıkla hallolur diye yorumlanır. Rüya sahibinin hayatının kolaylaşması ve amaçlarının gerçekleşmesi anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: