RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Erik Görmek

Rüyada kırmızı erik görmek, eğer mevsiminde ve taze ise mal toplamaya, paranın armasına, yoksullar için zenginleşmeye, zenginler için ise malın bereketine yorulur. Kırmızı erik, bekar insanlar için evliliğe, nikaha veya nişana işarettir. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimse eğer evlenmek istiyorsa kısa süre içerisinde karşısına hayırlı bir insan çıkar ve mutlu bir yuva kurar. Rüyada görülen sarıerik kısa süreli hastalığa, yeşil erik ise dini açıdan makamınızın yükselmesine yorulur.

Rüyada Kırmızı Erik Yemek

Rüyada tadı güzel ve hoş kokulu kırmızı erik yemek, yediğiniz erik miktarınca elinize geçecek şan, şöhret, servet ve kısmettir. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimse ihtiyaçları hangi doğrultuda ise ona ulaşır. Bekarlar için iyi bir kısmete, yoksullar için zenginleşmeye ve maddi imkana, zorda kalanlar için ferahlamaya, korkulandan emin olmaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Yeşil Erik Görmek

Rüyada görülen yeşil eriğin tabiri diğer renktekilerden çok daha iyidir. Yeşil ile ilgili rüyalar genellikle kişinin manevi dünyası ve dini durumu ile ilgilidir. Bu nedenle yeşil erik görmek kişinin kulluk vazifelerini iyi yerine getirdiğinin, dini anlamda insanlar arasında güzel bir yere sahip olduğunun, takva sahibi bir insan olacağının veya günahlardan sakınıp sevaba yönelen bir kimse ile karşılaşıp doğru yolu bulacağının göstergesidir.

Rüyada Ekşi Erik Görmek

Rüyada görülen ekşi eriğin yorumu oldukça güzel ve hayırlıdır. Rüyada ekşi erik yemek mal ve mülk sahibi olmaya, maddi açıdan ferahlamaya, iş hayatında yapacağı girişimlerden oldukça büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, her anlamda şanslı bir yıl geçirmeye, maddi manevi hastalıklara şifa bulmaya işarettir. Rüyadaki ekşi erik, helal mal ve kazançtır. Eğer yediği erik tatlı olursa bu rüyada iyi olmakla birlikte daha çok özel hayattaki mutluluğa işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kırmızı Erik Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ali ün (25 Ağustos 2016 saat: 21:04)

    yeni bembeyaz gömlek ve pantalon. kıyafetle duvar kenarında yürürken kırmızı erik ağacını altından geciyordum. eriğe bastım bütün kıyafetim kırmızı erik suyu oldu. daha sonra geri döndüm anormal büyük olan erikten agactan aldım filler yüzünden yoluma devam edemedim.
    agscantaciali@hotmail.com
    Bilginize ilginize Teşekkürler

  2. sevda (11 Aralık 2015 saat: 20:27)

    Merhaba ben ruyamda iki erik agaci dikmişim bu agaclardan bir agacinki ufak diger agacin erigi iri kipkirmizi iki agacin erikleri birden asagi dökülüyor.eriklerden yerden bir tencere hosaflik topluyorum geri kalani baskasi tarafindan benden habersiz toplanmis erikleri toplayanin kim oldugunu bulup bir daha toplamamasini rica ediyorum ayni zamanda rahmetli dedemi o agaclarin karsi tarafinda otururken görüp ellerini öpüp sakallarini seviyorum cok özledigimi dile getirip öpüp kokluyorum .ilginc olan babamda ayni rüyayi ayni gun görmesi oldu oda erik agaclari ve ölmüş yakinlarini görmüş

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,