RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Eşarp Görmek

Rüyada kırmızı eşarp görmek, çok etkileyici ve akıldan çıkması güç biriyle tanışmak demektir ve bekar kimseler için aşık olacakları anlamına da gelir. İffetli, kendini bilen, mesleği olan ve belli bir kariyere erişmiş biri ile hayatını birleştirmek demektir. Bekar bayanlar için dini inançlarına uygun bir beyle dünya evine gireceklerinin, hayallerindeki gibi düğün yapacaklarının habercisidir. Baskı altında bulunan veya esaret yaşayan kimselerin özgürlüklerine kavuşmalarına çok az kaldığını müjdeleyen rüya, kendine ait bir yaşam kurabilmek için gerekli tüm desteği görmek manasına da gelir. Rüya sahibinin ayakları üstünde durmak için harcadığı çabaların maddi getirisinin de büyük olacağın ifade eder. Şansın kişiden yana olacağı bu dönemde hem aşk, hem iş bakımından her isteğin yerine geleceğini haber verir.

Rüyada Kırmızı Eşarp Takmak

Bir bayanın kırmızı eşarp takması çevresinde çok beğenilen biri olacağına, evliliğinde eşinin kendisine derin bir sevgiyle bağlı kalacağına alamettir. Kız bebek dünyaya getirmek, nasibi, rızkı bol bir hayat sürmek anlamındadır.  Bazı yorumcular kırmızı eşarbın ani yapılacak bir izdivaç habercisi olduğunu, kişinin hiç aklında yokken aşık olup evlilik kararı alacağını tabir eder.

Rüyada Kırmızı Eşarp Bulmak

Yolda kırmızı eşarp bulmak kendisine el veren bir aile büyüğü sayesinde hayatını yoluna sokmak ve daha az hata yaparak yaşamak demekken, evin içinde kırmızı eşarp bulmak görücü gelmesine yorulur. Bulduğu eşarbı kafasına takan kişi bayansa evlenir, erkekse kıskanç bir eşe sahip olur. Hayır dolu, sevinç getiren haberlere, aşka ve sadakate de tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Eşarp Görmenin Psikolojik Yorumu

Dışarıdan güçlü ve her şey yolundaymış gibi bir imaj çizen kişilerin iç dünyalarında sevilmeye duydukları ihtiyacın ifadesidir. Aşka önem verildiğinin, şefkat görme isteğinin de belirtisi olan rüya aynı zamanda inancı ile nefsi arasında sıkışan insanların gördüğü rüyalardandır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!