RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Etek Görmek

Rüyada kırmızı etek görmek, kişinin çıkacağı uzun bir yolda başına gelecek maceralara işaret ettiği gibi, yeni bir aşkın filizleneceği ortamlarda bulunacağına, hem işi hem de özel hayatı hakkında kararlar vermesini gerektiren gelişmeler yaşayacağına ve yolculuk sonrasında birtakım kararlar alma aşamasına geleceğine alamet eder. Bekar bir bayan için kırmızı etek görmek, kendisi ile evlenmek isteyen zengin ve inatçı bir erkeğin varlığına, evli bayanlar için eşiyle romantik, duygusal zamanlar geçireceğine yorumlanır. Bir erkek kırmızı etek görürse ve evliyse, başka bir kadınla yasak bir ilişki yaşayacağı ve sonrasında pişmanlık duyacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Etek Giymek

Bekar bir bayanın kırmızı etek giymesi ani bir şekilde evlenme kararı alacağına ve sonrasında pişmanlık duyacağına, evliliğinin istediği gibi çıkmayacağına yorumlanır. Evli kimseler için aile ve akraba içindeki çatışmalar yüzünden aile hayatının da stres dolu olacağına, huzur bozan kimseler yüzünden kişinin eşiyle türlü çatışmalar içine gireceğine haber verir. Bir erkeğin kırmızı etek giydiğini görmesi ise kişi için hayra yorulmaz ve arkasından dedikodu yapan, iş yaşamında engeller oluşturan bir kimsenin varlığına delalettir.

Rüyada Kırmızı Etek Almak

Bekarlar için hali hazırda yapılacak evlilik hazırlıklarına işaret ederken, evli kimseler için eşleri ile aralarındaki sorunları çözmek için adım atacaklarına tabir edilir. Kırmızı etek aldığını gören kişi bekar bir erkekse, iş ortamından bir bayanla yanlış bir yakınlaşma içine girer ve pek çok sıkıntı yaşar. Laf, söz ve kişi hakkında iffetine dair söylenmiş dedikodu mahiyetinde dedikoduların rüya sahibini zor duruma sokacağının da işaretidir.

Rüyada Kırmızı Etek Görmenin Psikolojik Yorumu

Cinsel açıdan aşırı istekli kişilerin gördüğü sembolik rüyalardandır ve gerçek yaşamında bu kişilerin her ilişkisinde karşısındaki kişiye cinsel baskı yaptığının da ifadesidir. Tutkularına gem vuramayan ve seks arzularını tatmin etmek için her yola başvurmanın da ifadesi olarak görülebilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,