RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Gecelik Görmek

Rüyada kırmızı gecelik görmek çok iyi giden, herhangi bir sorun olmayan, karşılıklı sevgi ve saygının bulunduğu bir evliliğe ve eşlerin birbirleri ile uyum içinde olduğuna dikkat çeker. Doğru kişiyle evlilik yapılacağını müjdeleyen rüya özellikle beylerin kendilerini her açıdan tamamlayan, mutlu eden bir eşleri olacaklarının habercisidir. Herkese örnek olacak bu beraberliği daha da keyifli hale getirmek için eşine hediyeler almak, onu sevgisiyle şımartmak anlamındadır. Öte yandan kıskanç arkadaşlara ve akrabalara da tabir edilir ve kişinin yuvasında, huzurunda gözü olan, nazar eden insanların varlığına da atıfta bulunur. Ahlaklı biri olunduğuna ve saf duygularla hareket edildiğine, sevdiği insana fedakarlıkta sınır tanınmadığına tabirdir.

Rüyada Kırmızı Gecelik Giymek

Mutluluğun her türlüsünü yaşayacak olmanın işareti olan rüya, dünyevi zevklerden mahrum kalmadan hem ibadetini doğru şekilde yapmak, hem nefsine kurban olmadan arzularını yerine getirmek demektir. Kişinin hayatında belli bir denge yakaladığını ve hem kendisini, hem de sevdiklerini mutlu etmenin farklı yollarını bulduğunu delalet eder. İyi huylu ve ahlaki olarak herkesin beğendiği biriyle evlenmek, erken yaşta evlat sahibi olmak anlamına da gelir.

Rüyada Kırmızı Gecelik Almak

Çeyiz hazırlığı yapmak, nişanlanmak veya aile arasında sözlenmek demektir. Baht açıklığına yorumlanan rüya kişinin çok kısmetli olduğuna ve sık sık nazara geldiğine de yorumlanır. Mesleki konularda çok hırslı ve idealist olunduğunu, hedeflenen kariyere düşünülenden daha kısa bir zamanda erişileceğine delalettir. Bir başkasına kırmızı gecelik almak ise aşık olmak veya karşılıksız bir aşk yüzünden bir müddet kederlenmek demektir.

Rüyada Kırmızı Gecelik Görmenin Psikolojik Yorumu

Şehvet ve tutkunun bir ifadesi olan rüya özellikle cinsel konularda baskın davranıldığını bildirir. Rüya sahibinin beraberliklerinde duygularını saklamadığını, karşısındaki kişiyle uyum içinde olmaya özen gösterdiğini ve ilişkisini daha kaliteli hale getirmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadığını işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!