RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Gelinlik Giymek

Rüyada kırmızı gelinlik giymek, kişinin eğer bekarsa çok seveceği ve sevileceği bir evlilik yapmasına ve büyük bir aşk yaşayacağı bir sevgili bulmasına işarettir. Gelinlik giymek genellikle evlilik, söz ve nişan gibi organizasyonlara işaret eder. Kırmızı gelinlik ise yapılacak bu evliliğin mutlu ve huzurlu olacağına, uzun bir ömrü süreceğinize ve dünyevi zevkleri yaşayıp bütün sıkıntı ve üzüntülerden kurtulacağına yorumlanır. Evli bir kadının kırmızı gelinlik giymesi ise kocası ile beraber geçirecekleri mutlu anlara, birlikte uzun ve güzel bir yolculuk yapmaya, aralarındaki bütün sorunları halletmeye delalettir. Rüyada kırmızı gelinlik giyen genç kız çok kısa bir süre içerisinde uzun sürecek bir gönül macerası yaşar. Bu rüya bazen de size uygun olmayan bir kişi ile evleneceğinize işarettir.

Rüyada Kırmızı Gelinlik Dikmek

Rüyasında kırmızı gelinlik diken kişi, beraber olduğu sevgilisinden ayrılır ya da bu rüya yakında bir erkek veya kızla tanışıp onunla bir aşk ilişkisine gireceğinize işarettir. Kırmızı gelinlik tutkulu bir aşk, sorunsuz bir evlilik anlamına gelir. Evli bir insan kırmızı gelinlik dikse bu rüyası, eşi ile birlikte yaşayacağı huzurlu bir birlikteliğe yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Gelinlik Giyen Erkek Görmek

Bir erkeğin rüyasında kırmızı gelinlik giymesi, yanlış kararlar vermesine, kendisine uygun olmayan bir kadınla birlikte olmasına veya evlenmesine, evliliğinde birtakım sorunlar yaşamasına işaret eder. Kırmızı gelinlik giyen erkek aynı zamanda huzursuzluk ve sıkıntı yaşar, birtakım ailevi sorunlar içerisinde kalır.

Rüyada Kırmızı Gelinlik Giymenin Psikolojik Tabiri

Kırmızı gelinlik giymek, özellikle kadınlar için aşık olma isteğini ve arzusunu yansıtmaktadır. Bu rüya bazen de daha yeni ayrılık yaşayan ve sevgilisinden uzakta olan kişilerin iç dünyalarındaki özlemi ve kavuşma isteğini gösterir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada gelinlik görmenin ayrıntılı olarak anlatıldığı Rüyada Gelinlik Giymek ve Rüyada Gelinlik Görmek sayfalarımızı tavsiye ederiz.

Rüyada Kırmızı Gelinlik Giymek İle İlgili Rüyalar;

 1. Anonim (15 Kasım 2016 saat: 10:44)

  Ben ruyamda kirmizi gelinlik deniyodum dugunum icin arkadaslarim cok israr ediyodu kirmizi olsun diye bende dugunumde kirmizi dehil beyaz giyicem diye ustlerine gidiyorum daha sonra evlenicegim kisi geldi bana hic bakmadi o yuzden yuzunu goremedim konusmadi hic yanls yollara girdik arabayla sonra bi cafe bulup oraya girdik

 2. Cemre (19 Temmuz 2016 saat: 22:34)

  Ruyamda sevdigim insana ailem vermisti beni ilk once siyah gelinlik alıp eve getirip denedim ablamin arkadaşi fotomu çekti kabarık olmadığı için begenmedim ve tekrar geri verdim sadece gelinlik bakmaya ben ve ablam bakıyorduk evimizin yakınındaki gelinlikçıye gitik ve kırmızı kabarık bir gelinlik dedim ve çok hoşuma giti

 3. Hatice yılmazer (16 Ekim 2015 saat: 11:14)

  Rüyamda kırmızı gelinlik deniyordum çok beğenmeyip tekrardan çıkarıyordum başka kıyafetleri denemeye başladım yanımda tanıdığım insanlar vardı kabin tam yoktu açıkta giyinmeye çalışıyordum en sevdiğim arkadaşım bana yardımcı oluyordu.

 4. rabia (21 Temmuz 2015 saat: 01:24)

  Rüyamda gelin olmusdum dügünümdeydim ve az kisi gelmişdi dügünüme salonun bi kösesi dolmuşdu sadece. Kimse oynamiyodu cok garip bi düğündü ben ama üzgün degildim sadece biraz şaşkın. Etrafimda damat yokdu hic görmedim. Arkadaşlarimi cagirmamişdim aklıma dügünümde gelmişdi ve kendimi resim cekip bi arkadasima yollayip davet etmek istedim. Resmin üzerinde gelinliğim kırmızıydı oysa ben pudra pembe saniyodum veya görüyodum üstümde. Bu olay esnasindada yanimda sürekli bi kücük kiz vardi 13 yaş civarinda kendisi benim dügünümde nişanlanmak istiyodu ısrarla.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,