RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Gelinlik Görmek

Rüyada kırmızı gelinlik görmek, genellikle aşk ve karşı cinsle olan ilişkilere yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişi büyük bir aşk yaşar ve aşık olduğu kimse ile de evlenir. Kırmızı gelinlik bazen de aile hayatında yaşanacak sorunlara delalet eder. Eşi ile problem yaşayanlar için böyle bir rüya tüm bu sorunların çözümüne ve yakın zamanda yaşanılacak güzel anlara yorumlanmaktadır. Rüyasında kırmızı bir gelinliği başkasının üzerinde görmek, eğer o kadın tanınıyorsa evlenmesine veya çocuk sahibi olmasına işaret eder. Rüyada kırmızı gelinliğin yırtılması aşk ilişkisinin sona ermesine, sevgililerin ayrılmasına ve eşler arasında huzursuzluk çıkmasına yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Beyaz Gelinlik Görmek

Rüyada görülen kırmızı beyaz gelinlik yaşayacağınız bir ilişkinin hem güzel hem de sorunlu yanlarının olacağına, çok seveceğiniz bir kişi ile evlenip bazı problemler yaşayacağınıza yorumlanmaktadır. Kırmızı beyaz gelinlik, günahlarla birlikte sevaba, kişinin hem hayırlı hem de şerli hadiseler yaşamasına delalet eder. Rüyasında beyaz bir gelinliğin sonradan kırmızı olması ise hayatınızda hayırlı gördüğünüz herhangi bir konunun sonradan hayırsız hale gelmesi anlamına gelmektedir.

Rüyada Kırmızı Kuşaklı Gelinlik Görmek

Kırmızı kuşaklı gelinlik, halis niyetlere, arzu ve isteklere, kişinin bu hayatta yapmak istediklerine işaret eder. Kırmızı kuşaklı gelinlik giyen kadın, maddi manevi tüm isteklerine kavuşur ve duası kabul olur. Aynı zamanda bu rüya murattır. Rüyayı gören kişi muradına hasıl olur önüne çok hayırlı ve iyi bir kısmet çıkar.

Rüyada Kırmızı Gelinlik Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüyayı gören kişi karakter olarak hırslı, çeşitli arzu ve istekleri olan, hayatı dolu dolu yaşayan, insanlara karşı seviyeli ve her şeyi en ince detayına kadar düşünen, aynı zamanda ikili ilişkilerde sorunlar yaşayan farklı bir kişiliğe sahiptir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada gelinlik görmenin ayrıntılı olarak anlatıldığı Rüyada Gelinlik Giymek ve Rüyada Gelinlik Görmek sayfalarımızı tavsiye ederiz.

Rüyada Kırmızı Gelinlik Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Aşık (06 Aralık 2016 saat: 12:01)

    şey  gördum evleniyordum üzerimde  gelinlik  vardl  arabayla  gidiyorduk ama  yanimdakl  kim  çözemiyorm  yolun  yarlsinda  yalniz  kaldim karşimda  boş  bi  yer  göruyorm  her  yer  su bide bakiyorm  gelinliyim  kan  olmuş  gitdiçce  su  derine  gidiyor  ben  gitdiçce  suyun  üzeride kan  oluyor  baglriyorum kendi  sesime uyandim

  2. Ahmet (04 Eylül 2016 saat: 17:51)

    Selamun aleykum. Ruyayi arkadasim görmüş ruyasinda 5 6 kişi ile kalabalık bi ortama gidiyomusuz bana sormuş olum bura nere diye bende olum benim düğüne geldik demisim oda alkol var mi felan demiş bende yok demisim ve düğünde az tuzlu zem zem suyu dagitilmis ve bu arkadasim benim evlencem kizi hic görmedi düğünde gelini görmüş kirmizi gelinlikle bana sormuş nir yenge beyaz gelinlik giymedide kirmizi giydi die bende çok istedi kirmiziyi bende giy dedim demisim son olarak arkadasim kayinbabami görmüş ruyasinda gerçek hayata hic görmedi bile bu adami kayinbabam bak düğün kalabalık gencler çok tatsizlik vikarmayin demiş arkadasima rüya burada bitmiş kayinbabami tarif et dediğim de tarif etti ve resmini gösterimde evet bu adamdi rüyamda benle konuşan dedi

  3. Mehmet Ali (08 Eylül 2015 saat: 18:10)

    Yabanci bir devletin sinir hattina girmisim ben bir erkek birde bir kadin mayinli tarladan gecerken oglan mayina basiyo ama hala devam ediyor. Sonra kadinin evine gidiyoruz oturuyoruz ben sonradan mayinli tarladan yeniden geciyorum askeri birligime ama gitmek icin bolugune dilekce yaz para ode ancak o sekil faaliyetle gidersin diyor komutan daha sonra odaya girmisim bavuldan eşyaları çıkarıyorum dolaba yerleştirmek için kazagimi kaldırınca katlı bir kırmızı gelinlik yani Kınalık sonra diyorum ben vermedim mi unutmuşum Kınalıgi vermeyi diye sonra da uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,