RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Gömlek Görmek

Rüyada kırmızı gömlek görmek, dünyevi zevklere ve eğlencelere, kişinin bu hayatta mutlu mesut yaşayıp, her türlü istek ve arzularına kavuşmasına delalet eder. Rüyada kırmızı gömlek giyen kişi, oldukça önemli ve fırsatlarla dolu bir döneme girer. Bu rüya, kişinin başına gelecek talihli olaylara ve yaşayacağı mutlu dolu günlere de işaret etmektedir. Rüyada kırmızı bir gömlek giyen erkek iş hayatında büyük başarılar kazanır ve çevresinden büyük bir saygı görür, takdir toplar, büyük bir isme sahip olur. Yaşlı bir kişinin kırmızı gömlek görmesi ise dünyaya çok fazla meylettiğini ve ahireti unuttuğunu gösteren uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Kırmızı Kareli Gömlek Görmek

Rüyasında kırmızı kareleri olan gömlek görmek, kişinin başına gelecek hadiselere işarettir. Bu hadiseler iyi olabileceği gibi kötü de olabilmektedir. Kırmızı kareli gömlek giyen kişi, iş hayatında karmaşık durumlar yaşar ve büyük sorunları çözmek zorunda kalır. Aynı zamanda bu rüya kişinin başına gelecek kötü olaylara ve bu durumdan kolaylıkla sıyrılmasına da yorumlanabilmektedir. Rüyasında kırmızı çizgili gömlek gören kişi, birden fazla bela ile karşılaşır ve bunların hepsinden kısa sürede kurtularak feraha ve mutluluğa erer.

Rüyada Kırmızı Gömlek Hediye Etmek

Tanıdığınız veya tanımadığınız bir kişiye kırmızı gömlek hediye etmeniz, yakın zamanda büyük takdir toplayacağınız işler içinde bulunacağınıza ve çevrenizde yardımsever olmanız ve çalışkanlığınız ile tanınacağınıza işarettir. Bu rüya zenginleşmeye veya iş sahibi olup emrinde büyük bir grup insanı çalıştırmaya da yorumlanabilmektedir.

Rüyada Kırmızı Gömlek Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada kırmızı gömlek görmek, rüya sahibinin iç dünyasında yaşadığı buhranların ve sıkıntıların bir yansımasıdır. Bazen de bu rüya içinizde büyüttüğünüz istekleriniz olduğuna ve onlara kavuşmak için büyük çaba sarf ettiğinize işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kırmızı Gömlek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Gizem (02 Temmuz 2016 saat: 22:06)

    Merhabalar.kadir gecesinde uyuduğum zaman şöyle bir rüya gördüm; Sevdiğim erkeğin üzerinde kırmızı,düz,ütülü bir gömlek vardı ve gömleğin önü açıktı, ğöğsü gözüküyordu.ğöğsününde kıllar falanda gözüküyordu. Sonra kanepeye uzandı. Daha sonrada uyudu.

  2. Yasemin (07 Ağustos 2015 saat: 18:06)

    Merhabalar sadece söle bir kestiriyim dedim 15 dkdr en fzla bir adami 2 adam yolda cevirmis onla knsyrlardi bnde yakindsn bakiyorm yardm etmk istiyorm suratlarini ceviriyorlar o sirada kirmizi kiyafetlo bu 2kisinin kolunds polis armasi var tenlerinde esmer yuzlerini algilayamiyorm ama snra uyandm

  3. esra (02 Şubat 2015 saat: 06:28)

    Merhabalar. Bu sabah rüyamda arkadaşlarla görüşüyordum üşüdüğümüz için bir arkadaşımla eve dönüp daha önce bende olmayan görmediğim zincirli bir kırmızı kadife gömlek giydim. Devamı başka rüyada olabilir ama şöyleydi: Evdekilerle biraz muhabbet ettikten sonra çıkacakken abim kendi rüyası için rüya tabirleri kitabı arıyordu ve kendisi için Bahar isimli bir kızdan bahsetti. Lütfen yorumlayabilirmisiniz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,