RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Görmek

Rüyada kırmızı görmek aşkın ve sevginin habercisidir. Kırmızı aşkın rengidir ve rüya sahibinin gönlünü birine kaptıracağını ve tutkulu bir gönül ilişkisi yaşayacağını işaret eder. Kırmızı renk aynı zamanda kişinin yaşayacağı tatsız durumları da ifade eder. Rüyada kırmızı renk görmek rüya sahibinin dileklerinin ve hayallerinin gerçek olması anlamına gelir.

Rüyada kırmızı görmek, her zaman hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin aile saadeti ve sıcaklığı yaşayacağına ve sevileceğine yorulurken rüya sahibinin sevdiğine kavuşacağına, muradına ereceğine ve onunla çok mutlu olacağına rivayet edilir. Rüyada kırmızı görmek, aşk hayatının sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, rüyayı gören kişinin gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Elbise Giyinmek

Rüyada kırmızı elbise giyinmek hastalık ile tabir edilir. Kişinin giydiği elbisenin renginin tonuna bağlı olarak hastalığın ciddiyetine yorum yapılır. Elbise koyu kırmızı renkte ise kişinin hastalığının ciddi olduğu, açık renk ise kişinin hastalığının önemsiz ve geçici olduğu yorumu yapılır.  Daha sonra rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, yolunda giden hayatının daha kalıcı, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına, moralinin yerine geleceğine ve isteklerinin de gerçekleşeceğine rivayet edilir.

Rüyada Kırmızı Gül Görmek

Gül ağacı üzerinde kırmızı gül görmek ayrılık anlamına gelir. Koparılmış kırmızı gül görmekse üzüntüye, mutsuzluğa ve sıkıntıya delalet eder.

Rüyada Kırmızı Ayakkabı Görmek

Rüyada kırmızı ayakkabı görmek iyi değildir. Kişinin hayatının bir anda olumsuz yönde değişmesine, bir takım zorlukların ve sıkıntıların içine düşmesine delalet eder. Rüyayı gören kişinin hoş duygular yaşayacağına, heyecanlanacağına, ferahlayacağına ve kendisini çok mutlu ve iyi hissedecek olaylarla karşılaşacağına rivayet edilir ve rüya sahibinin yüzünün gülmesine, keyfinin de yerine gelmesine vesile olacak gelişmeler olacak demektir.

Rüyada Kırmızı Karanfil Görmek

Rüyada kırmızı karanfil görmek çok terbiyeli, hanım efendi bir hanım anlamına gelirken, yerdeki karanfili almak, rüya sahibinin kadın bir akrabasının varlıklı, hoş, çekici aynı zamanda da alçak gönüllü ve aile terbiyesi almış biri olduğuna işaret eder.

Rüyada Kırmızı Boya Görmek

Rüyada kırmızı boya gören kişinin rüyası, aldığı kararlara ve planladığı girişimlere çok dikkat etmesi, düşünerek hareket etmesi anlamına gelir. Aksi takdirde kırmızı boya rüya sahibinin tüm varlığını ve parasını kaybetmesine işaret eder.

Rüyada Kırmızı Elma Görmek

Rüyada tatlı olan şeyleri görmek genel anlamda zaten iyidir ve kısmet anlamına gelir. Rüyada kırmızı elma gören kişi bir mirasın sahibi olabilir ya da aile büyüklerinden birinden büyük bir maddi destek alabilir. Rüyayı gören kişinin rızkında meydana gelecek artışa, bu sayede ağız tadının daha bir artacağına, geçiminin kolay hale geleceğine, eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine, refahının da yerine geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin geleceğinin parlak olacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Kırmızı Kazak Görmek

Rüya sahibinin muradına ereceği, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştireceği, mutlu bir yuva kuracağı, büyük bir mutluluk ve huzur içinde olacağı bu durumun gelip geçici değil kalıcı olacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişi sağlıklı, uzun ve güzel bir hayat yaşayacak ve de zevki sefa içinde olacak demektir.

Rüyada Kırmızı Biber Görmek

Hayır olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin yaşadığı huzursuzluğun, hastalığın ve zorlukların son bulacağına, dolayısıyla da imkanlarının artacağına, mallarının ve parasının çoğalacağına, işlerinin de rast gideceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!