RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Göz Görmek

Rüyada kırmızı göz görmek, işlerin yolunda gittiği bir dönemde bazı sırların, gizli işlerin ortaya dökülmesi ya da kişinin sırlarını verdiği insanların uluorta her şeyi anlatmalarından kaynaklanan bazı sıkıntıların yaşanacağını ifade eder. Çevredeki bazı kıskanç insanlara dikkat çeken rüya, kişinin her şeyi anlatmaması gerektiğini, dostlarını veya yakınlık kuracağı insanları seçerken titizlik göstermesi gerektiğini de işaret eder. Başarıları çekemeyen ve fenalık yapmak isteyen kişilerin özellikle iş yaşantısında kişiye sıkıntı vereceğini, kederlenmeye neden olacak sözler duyulacağı için bir müddet motivasyonda azalma oluşacağını tabir eder. Bulunulan yerin, sahip olunan kariyerin sonucunda bazı düşmanlar edinecek olmanın ve kazancına nazar değmesinin delaletidir. Kırmızı göz aynı zamanda rüya sahibinin çok çabuk öfkelendiğini ve olaylar karşısında soğukkanlılığını koruyamadığı gibi, davranışlarını da kontrol altına alamadığını gösterir. Bir kadının kırmızı gözleri olduğunu görmek eşle arada çıkacak kavganın uzun süreceğini ve başkalarından kaynaklanan problemlerin ev hayatında olumsuz durumlara neden olacağını bildirir.

Rüyada Kırmızı Gözlü Olduğunu Görmek

Kendisinin kırmızı gözlere sahip olduğunu gören kimsenin başına aksilikler gelir ve nazara uğrar. Yolunda giden bir işi bozulur veya nişan atar. Genellikle olumlu yorumlanmaz ve kedere düşmeye neden olacak gelişmelere, kişinin kendisini kızgın hissedecek olmasına, çevresine karşı gergin davranışlar göstereceği için de eleştiri yağmuruna tutulacağına alamettir.

Rüyada Kırmızı Gözlü Erkek Görmek

Genç bir erkeğin gözlerinin kırmızı olduğunu görmek, evladının yaptığı bir hatadan dolayı üzüntü yaşamak, kendinden genç bir insana nasihatte bulunmak veya onun bir ayıbını kapatacak şekilde davranmak ve iyilik yapmak manasına gelir. Yaşlı bir erkeğin gözlerinin kırmızı olması ise hastalanacağına, sağlık problemleri nedeniyle zor günler geçireceğine yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Göz Görmenin Psikolojik Yorumu

Psikolojik açıdan kişide önleyemediği bir öfkenin varlığına dikkat çeker ve aşırı sinirli davranışların da ifadesidir. Çabuk parlayan, tartışma anında karşı tarafı önemsemeyen, ağır konuşmalar yapan kişileri simgeler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!