RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Gül Görmek

Rüyada kırmızı gül görmek, büyük bir mutluluğun yaşanacağına, rüya sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına alamet eder. Çok hayırlı bir rüyadır ve rüyayı gören kişinin belki de hayatındaki en büyük ve en güzel müjdeyi alacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Gül Aldığını Görmek

Rüyada kırmızı gül almak, rüyayı gören kişinin hedeflerine ulaşmayı başaracağı, hayatını güzelleştirmesi için içine girdiği beklentilerin gerçekleşeceği ve çalışkanlığı sayesinde tuttuğunu kopartan biri olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kırmızı Gül Buketi Görmek

Rüyada kırmızı gül buketi görmek, rüya sahibinin küçük bir adım atarak çıkacağı bir yoldan büyük kazanımlar elde edeceğine delalet eder. Kişinin, elindekileri en makul şekilde kullanması sayesinde kendisini mutlu edecek sonuçlara ulaşacağına yorulur.

Rüyada Kırmızı Gül Hediye Almak

Rüyada kırmızı gül hediye almak, hem iş hem de aşk teklifi almaya ve iki mutluluğu birden yaşamaya delalet eder.

Rüyada Kırmızı Gül Toplamak

Rüyada kırmızı gül toplamak, rüyayı gören kişinin, sosyal hayatında tanıdığı eğlenceli, akıllı başlı ve çok hamarat bir hanım ile tanışılacağına, birlikte bazı işler yapılacağına ve eğer uygun görülürse evlenip bir yuva kurulacağına alamet edilir.

Rüyada Kırmızı Gül Yemek

Rüyada kırmızı gül yemek, rüya sahibinin, hayatında gerçekleştireceği yenilik ve değişikliklerin çok iyi şeylere önayak olacağına, çok güzel ve hayırlı işlere vesile olacağına ve çok büyük başarı getirip yüklü miktarda para kazandıracağına tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Gül Koklamak

Rüyada kırmızı gül koklamak, rüyayı gören kişinin, hayatındaki değişiklikler sayesinde içinde bulunduğu ve çok uzun zamandır kendisine sorun yaşatan olaylardan ve durumlardan kurulup ferahlığa çıkacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kırmızı Gül Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. İpek Ateşoğlu (19 Mayıs 2014 saat: 09:02)

    Aşık olduğum biri var şuan beni sevmiyor.Ben onu çok seviyorum.Rüyamda arkadaşlarımla bir yere gidiyorum.Orda denk geliyoruz onunla.Herkes bizi yalnız bırakıyor.Konuşmamız için.Taşınıyoruz biz gerçekte bunu ona söylüyorum.Onu çok sevdiğimi,hiçbir şey için geç olmadığını söylüyorum.Hiçbir şey demiyo ordan gidiyo.Sonra okul sıramın üstünde koyu kırmızı bir tane güle sarılmış bir mektup buluyorum.Mektup siyah ve kırmız kalemle yazılmış.Ama ben eve gelince okuyorum.Beni sevdiğini yazmış.Birlikte olmak istediğini yazmış.Mesaj atmak istiyorum internetten.Bilgisayar kilitleniyor.Uyanıyorum.Ne anlatmak istiyor?Yorumladığınız için teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,