RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Işık Görmek

Rüyada kırmızı ışık görmek, boş hayallerin peşinden sürüklenmenin veya yanlış bir yolda ısrarla yürümek istemenin kişiye fazlasıyla zarar vereceğini ve bu inadından vazgeçmediği sürece, kaybedeceği zamanın dışında, iş hayatını ve maddi durumunu da tehlikeye atacağını ifade eder. Özellikle yakın zamanda herhangi bir konuda duygusal yaklaşımlarla karar vermemek gerektiğinin altını çizer. Güvenilen insanlara danışılmadan yahut aileden habersiz işler yapılması halinde hayal kırıklığı yaşanacağını, yaşanan olumsuzlukları fazla abartmak yüzünden işlerin daha da çıkmaza sürükleneceğini işaret eder. Genellikle tamamen kişisel hatalardan veya zaaflardan kaynaklı bazı çetrefil durumlar olabileceğini, daha sakin, akıllıca hareket etmenin, kendi başına buyruk değil de, güvenilen insanlardan fikir alarak ilerlemenin bu zor günleri çok daha kolay atlatmaya yardımcı olacağını delalet eder.

Rüyada Kırmızı Işıkta Geçmek

Ailesinin sözünden çıkan veya dinlemeyen, her konuda kendi bildiğini okuyan kimselerin yaşayacağı bir musibet sonucu üzücü de olsa hayatları boyu unutamayacakları bir tecrübe elde edeceklerini, bu bilginin daha sonraki adımlarında onları dizginleyeceğini işaret eder. Genellikle yaşanacak bir olumsuzluğu bildirir ancak bu durumun kişi için gelecekte faydalı olacağını da hatırlatır. Kırmızı ışıkta geçmek iş yerinde ihtar almak, uyarılmak yahut sorumluluk alınan bir konuda eksik kalmak yüzünden mahcup duruma düşmek demektir.

Rüyada Kırmızı Işıkta Durmak

Her şeyin yerli yerinde olduğu, hiçbir kaygı, rahatsızlık veya huzursuzluğun var olmadığı güzel günlerin varlığını bildirir. Doğru şekilde planlanmış ve titizlikle hareket edilmiş, akıl ve sağduyuyu elden bırakmadan sürdürülecek bir hayatın kişiyi çok üst seviyelere taşıyacağını, işteki disiplin sayesinde yöneticilik konumuna gelineceğini müjdeler.

Rüyada Kırmızı Işık Görmenin Psikolojik Yorumu

Hayalleri ile gerçekler arasında veya kendi düşünceleri ile başkalarının fikirleri arasında sıkışıp kalmış hissetmenin bir göstergesidir. Kişinin baskı altında olduğunu yahut kendisindeki bazı özellikler dışa vurmamak için sürekli baskıladığını, bu durumun ruhsal açıdan gerginliklere neden olduğunu tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!